Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 579

Skawina

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 579

insygnia

Tankowałem tam samochód i poprosiłem o fakturę vat. kasjer poprosił o dane i kartę vitay.podałem dane i kartę vitay. po powrocie do domu okazało się że kasjer nie nabił punktów na moją kartę.zdarzyło mi się to już poraz trzeci na tej stacji.widziałem jak nabija punkty,ale podczas szukania gotówki pewnie nabił punkty na swoją kartę.

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 579 ? Podziel się z nami opinią.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 579 - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 579