Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4252

Pyrzyce

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4252

stro

No z tą atmosferą to się zgodzę @kifn. Fajne jest też to, że sa elastyczne godziny pracy, więc można sobie ustawić grafik jak się chce, byle tylko wyrobić godziny, które muszą być wyrobione. Tak to praca nie jest ciężka.

Znasz dobrze szefa firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4252 i wiesz jakie ma oczekiwania wobec pracowników? Pomóż innym i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4252 - Pyrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4252