Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4149

Praszka

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4149

Marcin

Od jakiegosc dluzszego czasu w każdy poniedziałek godzina 6 rano zajezdzamy na ta stacje chwile odpocząć i coś zjeść ale jak coś zjeść jak wiecznie nie ma parówek ... co ta obsluga robi ze nie może przygotować wszystko by klient był zadowolony.. czas zmienić stacje niestety..

mosacz
użytkownik zarejestrowany

Pracując w tej firmie niestety nie będziemy mogli bardzo wiele osiągnąć, no ale jest to dobre miejsce dla pracy tymczasowej, dla młodych ludzi idealna.

Rocky

Ceny paliw na tej stacji są znacząco droższe w stosunku do cen paliw na stacjach tego samego koncernu w miejscowościach oddalonych o 20 km. Są to kwoty rzędu 10 gr za litr.

przejazdem
@Rocky 03.06.2015, 15:06

ale w obsłudze jest jedna śliczna dziewczyna, wiec te 10 groszy to pikuś Kolego!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4149 - Praszka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4149