Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089

Siewierz

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089

była

drogi pracowniku wątpię szczerze żebyś był pracownikiem tej firmy ponieważ żaden były ani terażniejszy pracownik nie poleci pracy na tej stacji.Firma jest solidna ale szefem na tej stacji jest ajent i w tym tkwi problem albowiem nie dba o pracownika i atmosferę w pracy a jedynie o wyniki sprzedażowe i własny zysk nawet kosztem pracownika ,nie szanuje ludzi a (usunięte przez administratora)to jego pasja.Zapraszam do dykusji jeżeli uważasz inaczej .Jeżeli byłoby tak jak twierdzisz to nie zwalniałoby się w tak krótkim czasie tyle osób (12 w przeciągu 6 miesięcy a cała załoga liczy ok.15 osób) nie mówiąc o tym że przyjęcia są i wciąż będą na tej stacji bo nikt nawet w tak małym mieście jakim jest Siewierz nie pozwoli się poniżać kosztem najniższej krajowej .Szkoda mi nie tylko ludzi którzy tam pracują ale firmy PKN ORLEN gdyż niechlubne opinie jakie wyrażam o stacji nie dotyczą Orlenu a samego pracodawcy.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089 - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089