Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408 w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408 w Skoczów

Ata Nowy wpis

Nie polecam.byłam na zleceniu zostałam zwolniona kilka dni przed zakończeniem miesiąca. Wszyscy wiedzieli o moim planowanym zwolnieniu tylko nie ja.zostałam wykorzystana do ostatniej chwili. Na sam koniec kierowniczka nie chciała oddać mi książeczki sanepidu

Kar Nowy wpis
@Ata

Ja tez tak zostałam potraktowana i pare innych byłych pracowników,to typowa zagrywka na tej stacji.najpierw pytać o dyspozycje na kolejny miesiąc, zrobili ze mnie woła do pracy, wykorzystać do ostatniego dnia a pozniej telefon od kierowniczki jednak nie chce dalej współpracować,

Autor wpisów Nowy wpis

Podaje do informacji" szanownej pani i obsludze tej stacji że negatywne wpisy pod waszym adresem zostaną usunięte ale to trochę potrwa nim administrator tej strony je usunie, bardzo przepraszam za te wpisy,już to temat zamknięty i nie mamy już nic ze sobą wspólnego.Jeszcze raz za te obraźliwe opinie przepraszam i obiecuje że już to się nigdy nie powtórzy.

Pracowałam na tej stacji jakiś czas temu. Wypłatę zawsze miałam na czas, nigdy nie było problemu aby dogadać się z Kierowniczka odnośnie wolnego, zawsze można było się zamienić. Zarobki to była podstawowa plus zawsze wpadała jakaś premia, wszystko zależy od danego miesiąca i zaangażowania wszystkich pracowników. Raczej dobrze wspominam czas który spędziłam w tej pracy.

Proszę o usunięcie wszystkich negatywnych wpisów na temat tej stacji,bo są one niezgodne z prawdą

Izabela
@Anonim

Ktoś sobie żarty tutaj stroi? W jakim celu?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.

Bogdan

Dlaczego najgorsza stacja? Według mnie obsługa jest na najwyższym poziomie, Panie zawsze są miłe, pomocne i uśmiechnięte. Zawsze bardzo chętnie przyjeżdżam na tą stacje bo wiem, że zostanę mile przyjęty bez znaczenia czy rano czy w nocy. Podjazdowi też zawsze służą pomocą i dobra rada. Myślę, że chyba kogoś tutaj poniosła zazdrość.. Czyżby konkurencja??

Alicja

Jedna osoba która tutaj pracowała wiele lat ponoć mówi że jest ok, inni nie polecają, sama już nie wiem co o tym myśleć, czy problem jest w pracodawcy czy może w nastawieniu. A może opowiedzcie konkretnie jaką dają umowę, jakie są godziny pracy, czy wynagradzają godnie?,

Izabela

A te takie zaczepki to rozumiem, że jedyna atrakcja z tej pracy dla nich? ;) No to niestety skoro warunki są takie jak piszesz, to faktycznie osoby, które nie mają takiego charakteru jak te "plotkary" to się tam nie odnajdą. Co nie zmienia faktu, że jednak może znaleźć się ktoś kto wyrobi sobie tu na stacji fajnie gniazdko. Dobrze, że ostrzegacie, bo to już kandydat indywidualnie musi podejść do tematu

Karol

Jakie macie formy integracji?

Amonimowa
@Karol

Nie polecam tej stacji nikomu.Obsluga jest niekulturalna i bezczelnie odnosi się do klientów.(usunięte przez administratora)Ta stacja to najgorsze miejsce jakie może być włącznie z obsługą i (usunięte przez administratora).Osoby, które uczciwie i ciężko tam pracują zostają zwolnione bez powodu.

Daria
@Karol

Nie ma żadnej formy integracji

Nie zgadzam się z żadną z poniższych opinii. Ja pracowałam na tej stacji parę lat i złego słowa nie powiem ani na pracowników ani na szefową. Wypłata zawsze na czas , uczciwie wypłacona zgodnie z umową. Fajne warunki pracy , miła atmosfera . Dziwię się dlaczego ktoś tak bezmyślne oczernia pracowników ? I w dodatku kłamie. Ja z całego serca Polecam pracę na tej stacji !

K

Szanowna PANI J. skoro straciła Pani pracę na tak STRASZNEJ stacji gdzie pracują STRASZNI pracownicy i STRASZNA kierowniczka to nie ma Pani czego żałować. Pani opinie to zwyczajny HEJT , który nie ma nic wspólnego z prawdą. Nie ma Pani odwagi przyjść i wyjaśnić sprawy osobiście, najłatwiej jest anonimowo oczerniać i szkalowac dobre imię niewinnych ludzi. To co Pani pisze podlega pod paragrafy o sprawa jest już zgłoszona odpowiednim służbom.

Amonimowa

Nie polecam tej pracy nikomu,znów pojawiła się oferta w necie.Ta oferta pracy zawiera dużo ściemy,tzn.umowa o pracę,pełny etat,wynagrodzenie. Prawda jest następująca ten kto tam ciężko i uczciwie pracuje to ma umowę zlecenie i mało zmian oraz niskie wynagrodzenie. Szefowa nie docenia osób,którym bardzo zależy na pracy.te osoby bardzo się starają a mają bardzo niska pensje,szkoda gadać tylko nieroby i plotkary to pupilki szefowej. Moja dobra rada proszę nie być naiwnym,tresc tej oferty to ściema,stabilne zatrudnienie tylko tam mają plotkary i nieroby.

Anonimową

Nie polecam pracy tam nawet najgorszemu wrogowi.Zarobki najniższa krajowa.(usunięte przez administratora)straszyn a szefowa to jest tylko na miła wygląda.Gdy jest kontrola i coś pójdzie po nie jej myśli to od razu opiernicz albo zwolnienie.

admin

Jak wygląda praca w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408 ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408 - Skoczów

• Jak się pracuje w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408?

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 408