Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 368

Gryfino

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 368

Gjenekt5

Godzina 23 dn02 11 2016 stacja paliw centrum miasta przed nocnym okienkiem oczekiwanie około wp minut bo pani Otylia bezradna niemiła niesympatyczna powinna sprzedawać ziemniaki na nurcie w szczecinie powina być czysta i pachnąca orlen dr tyle miłych fajnych pachnących osób szuka pracy porazka

joy

tragedia ten prowadzący to jakaś pomyłka skąd oni biorą tych ludzi ??? ludzi ma za nic i niczego się nie boi , zawsze mówi jakie to on ma plecy u góry ale z tym chyba nie kłamie bo to widać gołym okiem

Twoim zdaniem praca w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 368 wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 368 - Gryfino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 368