Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 34

Zabrze

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 34

jolka
użytkownik zarejestrowany

no ja sporo o nich słyszałem. Niektórzy faktycznie na nich narzekaja, ale na pewno jest to mniejszosc pracowników albo Ci, któzy nie doceniają warunków pracy jakie mają. Czy wszyscy moga się pochwalić umową o prace, możliwością 2 tygodniowego urlopu i jakiś dodatków poza płaowych jeszcze? chyba nie każdy.

Pracowałeś już w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 34? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 34 - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 34