Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307

Małdyty

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307

stały klient stcji Paliw w Małdytach

Zgadzam sie z przedmówcą rownież jestem zadowolony zajeżdżając na tą stacje że znów jest Pani Aneta.....Miła i ciepła osoba.....A ostatnio zauważyłem że Pani Aneta jest rownież na sklepie-za kasą...Brawo I rownież bez zastrzeżeń obsługa na sklepie....

Kierowca

Pan Adam bardzo miły i rozmowy pracownik. Takich ludzi więcej

kierowca

Witam, jestem stałym klientem stacji Orlen w Małdytach. Od paru dni zauważylem nowego pracownika. Pani Aneta jest bardzo miła , otwarta osobą, mało takich pracowników jest. Teraz za kazdym razem jak jade na stacje paliw w Małdytach , zastanawiam sie czy pani Aneta bedzie. Brawo dla pani Anety :D Oby wiecej takich pracowników było jak PANI ANETA POZDRAWIAM

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307 - Małdyty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307