Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 28

Bytom

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 28

maja
użytkownik zarejestrowany

firma ogromna i dająca ogromne możliwości pracy i rozwoju. Teraz potrzebują w woj. mazowieckim osoby na stanowisko Kupiec w Zespole Zakupów Biokomponentów. Wymagane wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne lub techniczne minimum 2 – letnie doświadczenie zakupowo - negocjacyjnego. Wymagany biegły angielski i najlepiej jeszcze litewski lub czeski

Jeśli pracowałeś w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 28 czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 28 - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 28