Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263 w Kcynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263 w Kcynia

Ktoś Nowy wpis

Dnia 27.01.2024 po 22:00 byłem na stacji Orlen w Kcyni. Spotkałem sie jednak z bardzo niemiła obsługą. Pan w tatuaże był nieuprzejmy, nigdy jeszcze nikt nie obsłużył mnie w tak niegrzeczny i zarozumiały sposób. Pracownicy są wulgarni oraz niewychowani. Uważają się za nie wiem kogo pracując na Orlenie. Nie miła obsługa w sposób szyderczy obsługuje klientów. Pracownicy stacji nie są kompetętni zero odpowiedzialności .Zamiast rozważnie obsługiwać klijentów zachowują się jak na imprezie . Ocena pracowników -10. zero kultury osobistej.

Bartek Hemerling Nowy wpis

Miałem wizytę po raz kolejny być na stacji PKN ORLEN Kcynia . 13 stycznia około godz. 17.50 zostałem obsłużony perfekcyjnie przez pracowników tejże stacji. Kobieta i mężczyzna okazali pełną perfekcyjność do obsługi klienta. Pan Daniel i Pani Marzena byli uprzejmi, uśmiechnięci, oraz sprawnie odbyla się ich obsługa klienta.Bardzo podoba mi się iz mają imienne identyfikatory. Łatwo wtedy jest zapamiętać imiona. Co ciekawe- Do każdego zakupu proponują odpowiedni produkt. Byłem mile zaskoczny iż kupując Hod dog życzono mi smacznego i miłego wieczoru. Jest to bardzo miłe. Zapewne niejednokrotnie będę wracał.do tego punktu na Stację . I życzyłbym sobie aby na każdej stacji odbywała się taka transakcja i uprzejmość z obsługi pracowników. Wielki ukłon z mojej strony dla tych dwóch pracowników tejże stacji. Brawo!!!

admin

Pracowałeś w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263 - Kcynia

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 263