Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11

Rybnik

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11

JÓZEF

OBSŁUGA W SKLEPIE I NA PODJEŹDZIE OK TYLKO TA PANI 'ROKSANA' JAKAŚ GBUROWATA NIE CHĘTNIE ODPOWIADA NA PYTANIA I JEST NIE MIŁA,JESTEM STAŁYM KLIENTEM I NIE JEST TO JEDNORAZOWA SYTUACJA,NAJLEPIEJ MIJAĆ JĄ Z DALEKA, A RESZTA ZAŁOGI OKY.

manek

Super obsługa podczas tankowania,dobre paliwo trochę drogie płyny ,ale i tak oky.

sisi

Super pozytyw,Bardzo miła i rzetelna obsługa,Starszy Pan lejący paliwo ,bardzo miły i pomocny konkretnie doradzi,Pani W sklepie miła ,Naprawdę polecam bardzo lubię tam tankować paliwo,moło gdzie się jeszcze zdarzy taka obsługa.

stary pracownik

Kiedyś pracowałem na tej stacji paliw. Ajentka bywa strasznie upierdliwa, sama praca nie jest zła, wielu ludzi można poznać ale zarobki marne a stacja jest otwarta 365 dni w roku więc świątki, piątki i niedziele jest się w pracy. Praca dobra dla początkujących na rynku pracy albo dla emerytów dorabiających do emerytury.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11 - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11