Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 249

Olesno

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 249

Andrzej

Pani Justyna bardzo miła i sympatyczna osoba na stanowisku kasjera.Nie udawało mi się z opcją płatności kartą ale Pani Justyna pomogła mi fachowo i bezprecedensowo! Oby więcej takich pracowników! Pozdrawiam Andrzej

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 249 oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 249 - Olesno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 249