PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1480

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1480

krampi

bardzo fajny punkt, mimo, że mam tam trochę dalej zawsze podjeżdżam tankować do nich ponieważ naprawdę mają bardzo miłą obsługę :) a punkt prowadzony jest bardzo skrupulatnie

Wiesz jak działa firma Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1480 i na jakie umowy zatrudnia nowe osoby? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1480 - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1480