PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o.

Kielce

Opinie o PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o.

Odradzam tą firmę do puki pracownik pracuje ponad normę to ok ale jak zdąży się wypadek w pracy który skutkuje trwałym uszczerbkiem firma dosłownie upadla pracownika nie polecam odradzam

tr
użytkownik zarejestrowany

no tak pewnie to tez dlatego ze nie ma od nich zadnych aktualnych ofert pracy i to od dluzszego czasu niestety @welo, no ale nie wiem powiedz czy probowales moze sie tam do nich dodzwonic i spytac czy bedzie prowadzona rekrtuajca w najblizszym czasie?

www

Po co ma się ktoś dla Was wypowiadać jak kasujecie komentarze. Ta firma miała trochę komentarzy i teraz nagle je usunięto. Jesteście jak w konfesjonał.

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o.