Polonez Plus Sp. z o.o.
counter
2 3 15 5 1
XYZ Nowy wpis

Dużym atutem firmy są na pewno duże, prestiżowe realizacje i własny zakład produkcyjny prefabrykatów wentylacyjnych. Polonez zawsze dysponował duża obsada nadzoru na każda z realizacji w postaci kierowników, inżynierów, majstrów, magazynierów a nawet projektantów w zależności od potrzeb. Można się wiele nauczyć podczas realizacji projektów, co jest idealne dla osób dopiero zaczynających prace na budowie. Oczywiście zdarzają się nadgodziny i prace w weekendy jak w każdej firmie wykonawczej ale można sobie ten czas w jakiś sposób odebrać. Firma zapewnia laptopa, telefon, są też samochody dla kierowników. Istotne jest trafić do zespołu dobrego project managera, który dba o swoich podwładnych (M.B.). Minusem były stosunki między budową a wybranymi osobami w centrali w Kielcach i zakładzie prefabrykacji wentylacji, brak szkoleń, śladowe benefity pozapłacowe, jednorazowa premia na koniec roku oraz niewiele możliwości do integracji w firmie.

Bolec Nowy wpis
Klient
@XYZ

Czyżby komuś emocje popuściły ?

TakNie1
POINFORMOWANY

Dysproporcja miedzy dyrekcją a resztą olbrzymia, podwykonawcy uciekają albo zwyczajnie upadają bo wymuszanie robót dodatkowych opanowane do perfekcji.

Think Nowy wpis
@POINFORMOWANY

Lepiej, abyś miał dowody na poparcie swoich twierdzeń. W przeciwnym razie, paplanie może być bardzo kosztowne.

TakNie1
Agata Nowy wpis

Są jakieś nowe wolne wakaty w firmie? Nie mogę znaleźć żadnej informacji.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 424 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piotr

Rzadko wypowiadacie się w tym wątku. Czy sytuacja firmy poprawiła się? Czy PPUH Polonez Plus zapewnia ubezpieczenie zdrowotne?

Edyta

PPUH POLONEZ PLUS ogłosiło rekrutację do firmy na stanowisko Asystenta Zarządu. Wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata. Jeżeli kogoś z Was zainteresowała ta oferta, to dodaję link do rekrutacji: http://polonez-plus.com.pl/pl_PL/kariera/asystent-zarzadu.html Czy będziecie składać CV?

Aśka
@Edyta

Dzięki!

Bu

Nie polecam firmy. Po wypadku w pracy zaraz po zwolnieniu przygotowali mi wypowiedzenie. Uwazam ze po tylu latach pracy zaklad pracy powinien zachowac sie fer. Oprocz tego wśród pracowników jest duzo nienawiści i zazdrości.

Tak12Nie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kielce.

TakNie

Odradzam tą firmę do puki pracownik pracuje ponad normę to ok ale jak zdąży się wypadek w pracy który skutkuje trwałym uszczerbkiem firma dosłownie upadla pracownika nie polecam odradzam

tr

no tak pewnie to tez dlatego ze nie ma od nich zadnych aktualnych ofert pracy i to od dluzszego czasu niestety @welo, no ale nie wiem powiedz czy probowales moze sie tam do nich dodzwonic i spytac czy bedzie prowadzona rekrtuajca w najblizszym czasie?

www

Po co ma się ktoś dla Was wypowiadać jak kasujecie komentarze. Ta firma miała trochę komentarzy i teraz nagle je usunięto. Jesteście jak w konfesjonał.

Tak1Nie

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polonez Plus Sp. z o.o. - Warszawa

Polonez Plus Sp. z o.o.