Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 234

Żory

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 234

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 234

Już nie taka Młoda

Uważam, ze "młoda" grubo przesadza. Obydwie stacje Lotos w Żorach są naprawdę OK. Moim zdaniem jest to bardzo dobra praca - kierownictwo OK, grafik układany na długo do przodu, można się zamieniać w grafikach, wypłata zawsze na czas i ostatnimi czasy zarobki są jak na Żory naprawdę Bardzo Dobre ( dwójka z przodu na rękę jest ) . Poprzednia opinia jak sama nazwa wskazuje to opinia "młodej" , która ma wyłącznie żądania a do pracy to dwie lewe ręce ( choć przyznam, że jest też wielu młodych i pracowitych ;-) )

młoda

Pracowałam. Szału nie ma. Płaca jak wszędzie, marnie ale - to ważne - zawsze w terminie. 234 i 256 - ten sam ajent ale zupełnie inna atmosfera i wymagania odnośnie dyscypliny. Dobra praca "na przetrwanie", gdy szukasz czegoś lepszego/ lepiej płatnego/ w zawodzie itp. Duży minus to mało elastyczny grafik - tworzony "na kolanie", chaotyczny - bez ładu i składu; trudno się zamienić w razie nagłej potrzeby. Uff. Tyle.

wiem

W zależności od oddziału jest różna atmosfera, w tym przypadku jednak nie ma powodów do narzekań ponieważ wszystko wygląda tak jak trzeba, kierownictwo nie miesza się bardzo.

admin

Czy atmosfera w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 234 jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 234 - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 234