Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 204

Elbląg

Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 204

Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 204

wiktor

Jkao klienci pewnie tak, cen nie maj atez jakis kolosalnie duzych za litr paliwa. Porownując z innymi koncernami, chociaż mniej wiecej ceny chyba maja wszczyscy zblizone, obsluga na stacjach tez jest raczej bardzo mila panowie pomocni przy zatankowaniu auta

Cosiedzieje
@wiktor 30.04.2016 10:00

I Ty nazywasz się mężczyzną a nawet nie potrafisz samodzielnie swojego auta zatankować?

Co uważasz o firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 204 ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 204 - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 204