Kropka

Opinie o Kropka

była

w-wa m.Rak. ,ogólnie nie polecam, pracownicy zmieniani w trakcie trwania umowy. Praca 10 godzin za marne pieniądze. Cały czas na nogach a gdy nie ma 'szefów' i tak jest się obserwowanym przez kamery. Czasem jest brak możliwosci zejścia na dól i zjedzenia obiadu.( brak przerwy) Pomimo zapewnianej ' nie namolnej ' proponowanej pomocy klientowi i tak musisz podejść i zapytać czy w czymś pomóc jeśli tak na prawdę klient tego nie potrzebuje. Musisz cały czas się uśmiechać jakby życie twoje od tego zależało, żenada. Nie polecam

Zostaw opinię o Kropka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kropka