Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Andrzej
 Opinia

W internecie nie mogę znaleźć informacji odnośnie tego, czy do firmy Pro-System prowadzona jest obecnie rekrutacja. Czy ktokolwiek posiada wiedzę na ten temat? Będę bardzo wdzięczny, jeśli podzieli się tu swoją wiedzą.

Opinia

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Wodnik
 Opinia

Generalnie polecam wszystkim, którzy nie chcą się zbytnio narobić, a zamierzają zarobić trochę grosza. Rozmawiałem z kumplem, który robi teraz u nich blok na Filmowej. Jak mówi, najważniejsze, żeby cokolwiek robić, ale rękawów sobie nie trzeba wyrywać. Przyjeżdża na 9, pije kawusię, o 10 chwilę porobią i potem śniadanko. Później trochę się pokręcą, żeby fajeczki nie skończyły się przed fajrantem i jak mówi "Henio nie kwękał". Ale ogólni jest zadowolony. Polecam

anonymous
@Wodnik 30.06.2016 20:05

Potwierdzam, że nie siedzą Ci na garbie Właściciele ufają pracownikom a oni jak piszesz robią kiwki i udają ciężko zapracowanych, pracuje teraz z nimi na Chodkiewicza nikt tak na prawdę nie stawia im zadań robią bo robią i mija czas. Zatrudnieni podwykonawcy zapieprzają mieszkanie za mieszkaniem nie patrzą na czas i godziny. Widać to !!!!!!! Wypłaty dostają na czas. bo czasami coś dla nich robią podwykonawcy i płacą odwrotnie za faktury. Nie słyszałem aby komuś zalegali. Są O.K.

Opinia

Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Bydgoszcz