Pro-System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Malbork

Opinie o Pro-System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Szef

Bardzo dziękuję za opinię "wszechwiedzącego" aczkolwiek nie zasłużyłem na nią. Każdy szef musi być specjalistą w swojej dziedzinie co dla dyletantów może czasem sprawiać inne wrażenie, stąd nie podzielam takiej opinii. Niestety przykro mi z tego powodu , że jedyny w historii firmy pracownik który musiał zostać zwolniony z powodu jawnego działania na szkodę firmy i naprawdę bardzo długą listę innych uchybień nie wyciągnął z tego żadnych wniosków. Zamiast dziękować, że nie został pociągnięty do odpowiedzialności za swoje niecne czyny nadal próbuje działać na szkodę firmy publikując nieprawdziwe informacje. No cóż, jak widać decyzja o zwolnieniu była ze wszech miar słuszna.

Nie polecam !!! Brak jakiegokolwiek socjala, czegokolwiek brak. Nie wiadomo o ktorej sie skończy. Szef arogancki ktory pozjadał wszystkie rozumy i mysli , ze jest wszechwiedzący i wszystkomogacy. Wypłaty na czas, ale brak jakichkolwiek rozmów o podwyższce. trzeba wykonywać zadania nie należące do twoich obowiązków. NIE POLACEM

Zostaw opinię o Pro-System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe