Studio Styl S.C.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Studio Styl S.C.

tysiak

studio styl to miejsce pracy dla ambitnych ludzi i tych, któym chce się pracować, w innym przypadku nawet zaplecze socjalne ich nie zainteresuje, bardzo spoko studio

jola

do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia, obecny właściciel stwierdził ....ze nie powącham od niego żadnych pieniędzy . Przykre ale niestety prawdziwe

Wiesz jak działa firma Studio Styl S.C. i na jakie umowy zatrudnia nowe osoby? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Studio Styl S.C. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Styl S.C.