Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 w Kartuzy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 w Kartuzy

gość

Fajnie by było jakby ktoś wogle tam telefon odbierał

Mieszkaniec Nowy wpis
Klient

Telefonu to chyba nie mają czasu odebrać poczta z rachunkami to po 2miesiącach listonosz przynosi a paczka dostaję wiadomość że dzisiaj będzie dostarczona siedzę w domu i czekam a co się okazuje to listonosz wypisał fikcyjne awizo że nikogo nie zastał co w ogóle go nie było w naszym rejonie .TA POCZTA TO PORAŻKA

Klient

Bilingi z banku listonosz zostawia w sąsiedzteie, polecony z potwierdzeniem odbioru w końcu po trzech tygodniach dotarł, nie polecam tej poczty

Boo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Ktoś tam pracuje???? a może by ktoś odebrał tel ????? HALO HALO HALO

Klient

przesyłki z banku (biling] listonosz zostawia w sąsiedztwie, polecony z potwierdzeniem odbioru w końcu po 21 dniach dotarł na miejsce Nie polecam usług tej poczty pozdrawiam,

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ktos
Klient

Porazka z ta pocztą na parkowej wogóle nie odbierają telefonu bo niby czasu na to nie mają!!!!!!!a listonosz jeździ sobie jak mu sie chce. Paczka od wczoraj lezy na poczcie w Kartuzach ktora miala byc dostarczona dzis. Nie kompetentni ludzie tam pracują!!!!!!!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1?

Ania

Są szkolenia w poczcie polskiej?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1?

Rafael
Kandydat
@Pytanie

Umowa o pracę. Na początku okres próbny 3 miesiące. Później czasowy.

Blądi
Klient

Może ktoś by z łaski swojej odebrał ten telefon?

gość

Fajnie by było jakby ktoś wogle tam telefon odbierał

Blądi
 Problem
@gość

To prawda ja od tygodnia tam dzwonię i nikt nie odbiera,mają to gdzies kawka wazniejsza.

Uważasz, że o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1 - Kartuzy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kartuzy 1