Opinie o ROOF Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ROOF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ROOF Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROOF Sp. z o.o. w Katowice

Alicja

@Sebastian rozumiem, ze pomyłka ta była incydentem i więcej taka sytuacja nie miała miejsca? Czy polecisz pracę w ROOF osobom, które chcą zdobyć doświadczenie w swoim fachu? Myślisz, że mogą się tu wiele nauczyć, jeśli wykażą taką chęć? @Adam zajrzyj na stronę: http://www.dach.katowice.pl/kontakt.php skontaktuj się z firmą telefonicznie lub wyślij swoją aplikację poprzez podany e-mail. Skoro firma szuka pracowników to masz duże szanse, aby dostać się na rozmowę kwalifikacyjną.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Nikodem
@Adam

Z tego co wiem to zawsze jest szansa na przyjęcie w ROOF. Warunkiem są kwalifikacje i pracowitość. Dobrze płacą za wykon i zawsze w terminie - 12 miesięcy w roku. Firma jest bardzo spoko, a jak jesteś dekarzem to nigdzie nie znajdziesz lepszej. Można zaaplikować na stronie https://www.dachyswiata.pl/jobs Nie aplikuj jak jesteś leniem, nieudacznikiem albo pijakiem, bo będziesz musiał potem wypisywać negatywy na forum ;-)

Zadowolony
@Nikodem

Tak, przyjmują cały rok. To jest rzeczywiście super firma. Dobrze płacą i jako nieliczni zawsze w terminie. Zawsze potrzebują dobrych fachowców bo inwestorzy chcą z Roof pracować. Firma z przyszłością. Polecam

Nikodem

Najlepsza firma dekarska w Polsce! W ROOF pracuję od wielu lat choć nie jest to moja pierwsza firma. Pracuję tu po raz drugi bo pojechałem raz na saksy, ale szybciutko wracałem jak policzyłem ile mi zostawało. Teraz w firmie zarabiam więcej niż w Anglii, a koszty są 10 razy mniejsze, no i jestem z rodziną. Jak się czyta niektóre posty to widać, kto je pisze. Ci niezadowoleni to same lewusy, bez fachu albo kombinatorzy. W firmie pracuje się najlepiej ze wszystkich w jakich robiłem, czy tutaj czy za granicą. Robimy najlepsze budowy dla najlepszych deweloperów i mamy super opinie. Inne firmy na naszym tle wypadają blado, żeby nie powiedzieć, że są do niczego. Na budowach za ROOF nikt się nie wstydzi, a za inne firmy bardzo często. Ubrania robocze, sprzęt, samochody, zabezpieczenia, kaski, kamizelki, woda itd- wszystko jest, a kasa dla fachowców SUPER!!! Najlepsza firma dekarska w Polsce! Poczytaj sobie na stronie www.dachyswiata.pl

Bob

Najgorsze miejsce w jakim pracowałem

Sebastian
@Bob

Mnie się tu pracuje bardzo dobrze. W Roof jest kupę pracy na normalnych budowach. Jestem na pełnej umowie i nie wiem czy ktoś ma inną. Chyba, że komuś zależy. Miałem tylko raz sytuację, że mi 2 godzin nie policzyli ale bez problemu mi nadpłacili pomyłkę. Polecam wszystkim!

Brałeś udział w rekrutacji do ROOF Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
byly pracownik

Do nazwy My najlepiej robimy dachy powinni Państwo dopisać My najlepiej oszukujemy pracowników !!! Jeżeli pragniesz wyjeżdżać w delegację i nie mieć płaconych diet,na delegacjach mieszkać w obskurnych warunkach, wszyscy na kupie, zarabiać grosze pracując po 10 godzin dziennie ( najlepiej jeszcze jakbyś robił w soboty), dostawać wypłatę 20 każdego miesiąca, a na umowie i każdym dokumencie wystawionym przez firmę mieć informację, że wypłatę otrzymujesz 10 dnia miesiąca zapraszam do ROOF. Jednocześnie jeżeli postanowisz zmienić pracę , opuścić zgodnie z warunkami zawartymi w umowie firmę ROOF gwarantuję, że Twoja wypłata za ostatni miesiąc pracy ( oczywiście cały miesiąc na delegacji, bez żadnych dodatków z tym związanych) będzie wynosić grosze. Firma zarabia grube pieniądze, Pan prezes siedzi za granicą i tylko zgarnia hajs, a pracownicy dostają ochłapy. Także każdemu przyszłemu pracownikowi radzę się dwa razy zastanowić , a każdemu potencjalnemu klientowi zwrócę uwagę na jedną rzecz - czy jeżeli firma oszukuje pracowników to czy wobec klienta będzie na pewno uczciwa ? Nie zostawię tak tej sprawy, pokaże wszystkim i wszędzie, co to za (usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik
@byly pracownik

Ci niezadowoleni to albo lenie, albo tacy którym się nie udało naciągnąć firmy. To nie prawda, że nie ma ubrań roboczych albo środków czystości. Na delegacjach są dobre warunki. Ciągła praca przez cały rok. Na budowie dbają o bezpieczeństwo i przede wszystkim można bardzo dobrze zarobić. Akord jest dla tych, którym chce się robić. Widzę kto pisze te negatywy i dobrze, że oni tu już nie robią. Skaczą z firmy do firmy i wszędzie źle. W firmie pracuje ze sto ludzi i zawsze się znajdzie kilku takich co wypisują głupoty. Prawda jest taka, że to jest dobra firma, w której większość ludzi kupę lat robi. Ja sam już drugi raz tu robie bo też myślałem, że u innego będzie mi lepiej. Dobrze, że mnie z powrotem przyjęli. Polecam tą firmę tym co chcą robić i zarobić.

Alicja

Zainteresowani podjęciem pracy w ROOF Sp. z o.o.? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://www.dachyswiata.pl/praca

pilker

lucek, trzeba zaaplikwać to siędowiesz. Akurat teraz development engineera poszukują.

hebel

Z tego co wiem to wszyscy mają umowy o pracę.

hebel

Ja uważam że praca jest spoko dla chcących pracować. Pieniądze zawsze kiedy trzeba i nawet zaliczki dają. System na akord jest dla tych co robią a nie podpierają mury dlatego masa niezadowolonych.

J.M.
@hebel

Syn pracowal w tej "pucuj dziada firmie"Po 2 miesiacach zmienil prace poniewaz okradanie pracownika to norma u nich.Brak odziezy roboczej ,zabezpieczen do pracy na wysokosci.Lamanie przepisow BHP, oszukiwanie na wyplacie.Kazdy kto szanuje swoj czas i zdrowie niech omija ich szerokim lukiem. Dziwne ze jeszcze nie wziela sie za nich Inspekcja Pracy.Ale to pewnie tylko kwestia czasu.

trelek

Firma ROOF Sp. z o.o. największa porażka jaką poznałem. Stworzyli sobie system akordu i zabrali dodatek delegacyjny. Jest spora tzw. głupich bo nie mają co z sobą zrobić, albo są za starzy i dlatego tam pracują. Banda idiotów. Nie polecam nikomu rązsądnemu tej firmy

maro

Trzeba pracować ale można zarobić. Przed przyjazdem na ślask robiłem w skanskiej i zarabiałem mniej niż w roof a w angli pracowałem po czternaście godzin i wywalałem kase na mieszkanie. Zawsze można narzekać ale przynajmniej tu jest robota cały rok a nie jak na innych dachach we wrześniu znowu czeba szukać roboty bo nie mają zleceń i zwalniają wszystkich do maja. Ja juz byłem pięć miesięcy bez roboty i nie było dobrze.

maro

IWOiprzyjaciele

Zgadzam się z opinią poprzedników.Przyjmując pracowników obiecują złote góry, a potem (usunięte przez administratora) Umowy śmieciowe, zatrudnianie na 1/4,1/2 etatu i wyjazdy na delegacje??. Praca w nadgodzinach bez możliwości sprzeciwu, poniżanie, mobbing to wszystko na porządku dziennym.Praca w soboty a jak nie przyjdziesz to ci potrącą pieniądze, a ogólnie to potrącają za wszystko.Brak gwarantowanych przepisami przerw w czasie upałów,praca w nadgodzinach i w upały i w czasie mrozów, praca w deszczu, brak odzieży roboczej,a o napoje musisz się prosić najlepiej jak sobie kupisz sam.Donoszenie i kapowanie na porządku dziennym i więcej rządzących niż pracujących, pracujesz na nich ale nikt ci za to nie podziękuje jedynie możesz dostać zwolnienie bo z pracownikami nikt w Tej firmie się nie liczy. Nie polecam chyba że ktoś lubi być poniżany i wykorzystywany.I gdzie ten PIP i inne instytucje które powinny bronić pracowników przed takimi firmami.

Buła&spóla

brak kompetencji, okradanie z godzin(nadgodzin),brak środków czystości i higieny osobistej, brak odzieży roboczej, brak rękawic, brak środków ochrony osobistej(dostajesz jakieś stare po kimś), większość umowa na 1/4 etatu, uważaj z kim rozmawiasz - KONFIDENCI!!! I najważniesze za dużo "kierowników" nie ma komu pracować...NIE POLECAM!!!! Warto żeby PIP bądz inna komórka zajęła się "tą" firemką....

Her

Tragedia z ta firmą 1500 zł pomocnik umowa o dzieło a puzniej na 1/4 etatu oszusty

petrus

warunki w tej firmie ogólnie do dupy a [usunięte przez admina] ..i oczywiście ...układy..

Zostaw merytoryczną opinię o ROOF Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w ROOF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ROOF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROOF Sp. z o.o.?

ROOF Sp. z o.o.