Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia

Das Company Sp. z o.o.

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anita

Największym problemem niektórych osób jest to, że muszą wbrew sobie pracować. Nawet dobra firma nie spełni ich oczekiwań!

Anty Das Comoany

Taka dobra firma ,że aby dostać sie na magazyn trzeba przez płot skakać i prosić się o umowe zlecenie bo kierowniczek obiecuje i słowa nie dotrzymuje,pracowałem tam 2 dni i przez dwa dni umowy nie było , dopiero mi łaskawie dali umowe jak juz powiedziałem ,ze więcej nie przyjde , jako jedyny z pracowników nie dostawałem posiłków ... no bo jak mogłem dostać jak umowy nie miałem, wyzyskiwacze.Jeszcze słowa kierownika ,ze obiecałem mu tam pracować , jak obiecałem jak umowy nie było pisemnej:D śmieszna firma.

Anty Das Comoany
@Anty Das Comoany 05.08.2018 17:35

Oczywiście ja patrzyłem jak inni skaczą przez płot a ja czekałem jak jakiś lord aż biurowcy o równej 8:00 otworzą mi drzwi bo jeszcze by mnie o włamanie posądzili.

Olek

Bardzo dobra firma. Dobre zarobki i miejsce do rozwoju

Maja

@ciekawe w takim razie skąd Ty znasz dokładne godziny pracy i wiesz, jakie stawki są realne, skoro jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Das Company? Być może jednak stawka wynika np. z doświadczenia zawodowego na tym stanowisku?

ciekawe
@Maja 27.09.2017 07:48

W ogłoszeniu taką kwotę znalazłem a godziny pracy wziąłem z ich strony , pisze,że magazyn pracuje 8-18 ,nie dość ,że praktycznie cały dzień jest sie w pracy to jeszcze w sobote ? Nie za takie pieniądze.

Adrian
@ciekawe 28.09.2017 18:22

Drogi Panie, czy jeżeli w McDonald's obsługa klienta jest czynna przez 24h na dobę, to znaczy, że pracownicy nie śpią i pracują dzień i noc? Czy słyszał Pan może o czymś takim jak praca w systemie zmianowym? Pisze Pan totalne brednie :) Pozdrawiam serdecznie

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Trzebinia.

Ciekawe

Nie dawno znalazłem ogłoszenie z tej firmy na magazyn i oferują 2500-3000 brutto (czyli wiadomo,że to pierwsze,a nawet te rzekome 3000 zł za takie poświęcenie to i tak byłoby malutko ) , a to ,że jest to system 10 godzinny od 8 do 18 i praca w soboty to już nie napisali bo pewnie nikt by sie nie zgłosił. Ktoś coś w ogóle wie na temat pracy magazyniera w tej firmie?

Maja

@wylewolwerowanykaloryfer mógłbyś napisać w takim razie coś więcej na temat tych zadowalających warunków? Osoby, które rozważają tutaj zatrudnienie na pewno chcą wiedzieć co mogą dostać oprócz wynagrodzenia, w zamian za pracę.

Maja

Jesteś pracownikiem Das Company? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Jak obecnie wygląda praca? Jakim pracodawcą jest Das Company? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

Arno

Jeśli chodzi o krakowskie Das Company Sp. z o.o. to muszę powiedziec, że jest to z pewnością fajna praca, widzę ogłoszenie Specjalista d/s marketingu międzynarodowego z umową o pracę i fajnym pakietem socjalnym dla wszystkich od pierwszego dnia no i w Krakowie

Ania

Wszystkim polecam :)

Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó
@Ania 21.07.2015 02:21

a ja nie polecam, chyba że chcecie wysłuchiwać mnie wrzeszczącego przez telefon. Co z reklamacjami jakie składałem? Dach, okna, bramy wszystko po niecałym roku nadaje się do wymiany. Jeśli firma tak traktuje klienta , który wydał ponad 8tyś pln i sprzedaje tą tandetę to jak traktuje pracowników? niestety będę wam psuł wasz marketing gdzie się tylko da, klientów z okolic zapraszam do zwiedzania namiotu

WylewolwerowanyKaloryfer
@Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó 08.06.2017 12:44

Ja pracuje w tej firmie ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. To co najwyżej oceniam to klimat ludzi i zarząd, ale na wynagrodzeni i warunki też nie narzekam. Ja się ciesze że tu pracuje i oby jak najdłużej.

Zostaw opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Das Company Sp. z o.o.