Das Company Sp. z o.o.

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

Aktualność
Witajcie!

Cieszymy się, że wykorzystujecie GoWork do komunikacji z potencjalnymi i obecnymi pracownikami firmy Das Company. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie oraz konstruktywną krytykę. Dziękujemy za każdą aktywność.

Fundamentem pracy w DasCompany jest dobra atmosfera oparta na takich wartościach jak: uczciwość, rzetelność i szacunek.

Mamy nadzieję, że nasza obecność na GoWork pozwoli za przybliżenie osobom spoza zespołu das. atmosfery jaka panuje wewnątrz. Swoboda wypowiedzi nie oznacza jednak wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności lub pisania nieprawdy. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Należy pamiętać, że ochronie prawnej podlega również ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w DasCompany. Jesteśmy gotowi na liczne odpowiedzi, pozytywne oraz krytyczne opinie.

Zespół DasCompany
Pracownik Nowy wpis

Polecam pracodawcę. Pracuję już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie adekwatne do wkładu, zawsze na czas, dodatkowe benefity, premie na święta, wyjazdy integracyjne. Miła atmosfera i możliwość rozwoju. Pracowałam wcześniej w różnych firmach i różnych miastach i niewątpliwie jest to najlepsze miejsce, do którego trafiłam.

Czy Specjalista Ds. Handlu Zagranicznego w firmie Das Company Sp. z o.o. można zmienić po czasie na inny?

Marcin Nowy wpis

Tak, można zmienić na inny - osoby są zwalniane średnio jedna w miesiącu więc jest dynamicznie

białys

Od lat w tym samy miejscu pracuje i nie mam z tym żadnego problemu .Mogę nawet powiedzieć, że lubię swoją pracę. Jak bym zarabiał więcej, to bym się nie obraził ale póki co nie jest źle . Przyłożyć się trzeba, ale 8 godzin i do domu. Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Wszystko

Kontrahent Nowy wpis
@białys

wirtualna rzeczywistość, śpiewa, gra i tańczy ;-)

Bronisław Nowy wpis
@Kontrahent

Wpis niezgodny z rzeczywistością? Ostatecznie wypowiada się jako pracownik. Nie wiem ile tam się zarabia, ale chętnie się dowiem. A pozostałe aspekty pracy wydają się tak dobre, że widać cieszy go praca w Das. A Pan, jako kontrahent nie jest już taki zadowolony ze współpracy?

Ile można zarobić na Kierownik w mieście Trzebinia?

Pytanie trochę nie po polsku, ale można dobrze zarobić, w szczególności w dziale zakupów - tam jest ograniczona ilość osób ale wystarczy dać coś od siebie i można być w tym zespole.

@Marta

tak jakby trochę mało zgodne z prawdą

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Das Company Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Specjalista ds. Logistyki w firmie Das Company Sp. z o.o.?

Szanowni Państwo Wynagrodzenie w firmie DasCompany ustalane jest indywidualnie w zależności od zajmowanego stanowiska. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Łukasz

⭐️⭐️⭐️⭐️Praca w DasCompany przebiega w dynamicznej, przyjemnej atmosferze. Działamy w zgranych zespołach podzielonych na działy. Das nie jest korporacją. W firmie panuje przyjazny klimat. Można liczyć na wsparcie przełożonych.

Ile jest zmian w Das Company Sp. z o.o.?

Łukasz

W Das Company jest jedna zmiana. Pracujemy standardowo od 8:00 do 16:00 Pozdrawiam

Małgorzata
@Łukasz

O, to świetnie, że to są stałe godziny pracy i w sumie po wyjściu z firmy można jeszcze załatwić jakieś swoje inne sprawy jak np. wizyta u lekarza czy jakieś zajęcia dodatkowe bez brania wolnego :) A czy nadgodziny się zdarzają?

@Małgorzata

Nadgodziny zależne są od działu w którym się pracuje. Nikt nie jest zmuszany do dodatkowej pracy jest ona mile widziana jeśli jest to w danej chwili konieczne.

Aktualność
Witajcie!

Zespół DasCompany
seveneleven

Nie można nic poważnego firmie zarzucić, praca bywa nawet zróżnicowana, pensja nie jest na początku gigantyczna, ale zwiększa się wraz z zaangażowaniem, i stażem.

Miłka009

Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Można się dogadać ze wszystkimi, nie robią problemów, wszystko jest jasno wytłumaczone. Zespół bardzo uprzejmy, szefostwo też.

mmm

Zgoda że praca dla każdego.Ofert pracy tu jednak mało a praktycznie ostatnio w ogóle . Sam się zwolnilem, bo wydawało mi się, że znalazłem lepszą pracę. Teraz żałuję. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się jakaś oferta.

votli

Pracodawca bardzo dobry.Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.Przyjazne nastawienie i współpraca z innymi pracownikami też dobra.Trudno się przyczepić do czegoś.Podejście jest bardzo elastyczne i to mi się podoba.Jest czas na pracę i czas na rodzinę.Jak ktoś chce to pracuje więcej, jak nie to nie.

Ppp

Dzięki za ten ROK! Cieszę się, że mogłem go właśnie tutaj przepracować.Każdemu życzę żeby miał takiego szefa jak ja.Umie pochwalić, ale umie też krytykować jak coś się źle zrobi.Spoko gość. Świetnie się dogadujemy.

qwert

Umieją motywować do pracy. Trzeba przychodzić punktualnie i nie ma tu obijania się. Każdy wie co ma robić . Firma dobrze płaci i nigdy nie spóźnili się z przelewem. Inni pracownicy i szefostwo jest ok. Nie zauważyłem do tej pory żadnych problemów.

AdamK

Rozmowa kwalifikacyjna na poziomie. Zero stresu-tzn. na początku był, ale atmosfera była ok i szybko rozładowali napięcie. Warunki płacowe ok, godziny pracy ok, praca ok, ale dojazdy by mnie dobiły, więc ostatecznie to ja się nie zdecydowałem. Warto aplikować tutaj i nie ma się czego obawiać. Miło się rozmawiało :)

C3

Ciesze się ,że dali mi szansę.Bardzo ważne jest dla mnie to że nie ma tutaj wyścigu szczurów i każdy każdemu pomaga jak ktoś ma problem . Nie narzekam na pracę

zeszto

Firma spoko , praca spoko . Nie ma tu jakiegoś ciśnienia . Urlopy idą na bieżąco . Nie trzeba mieć jakichś super kwalifikacji . Wszystkiego spokojnie można się nauczyć .

Maja
@zeszto

Możesz zdradzić, jakie stanowisko w firmie zajmujesz? Na pewno w zależności od działu wymagane są różne umiejętności. Piszesz, że wszystkiego można się nauczyć, czy jest jakieś przeszkolenie? Co sądzisz na temat atmosfery?

mewo

Praca na lata.Trzeba się "postarać", żeby nie przedlyżyli umowy. Objać się nie można, ale też kasa jest dobra.Wiadomo że milionów się tu nie zarobi, ale na pewno więcej niż w innych okolicznych firmach. Moje sugestie dla Das Company Sp. z o.o.: Nie mam Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Miło

Ewka

Rekrutacja przejrzysta.Warunki , które mi przedstawiono w porządku.Bardzo przyjaźnie nastawieni. Nie przyjęli mnie, ale nie żałuję, że byłam na rozmowie.Fajne, nowe doświadczenie.

Simon

Jak szujacie dobrego i stabilnego zatrudnienia to jest to idealne miejsce.Warto tu złożyć papiery.Wiem bo pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Das Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Das Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Das Company Sp. z o.o.?

Das Company Sp. z o.o.