Das Company Sp. z o.o.

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

acher

Praca OK.Nie zamierzam jej zmieniać.Warunki są dobre.Nie ma się do czego przyczepić. Moje sugestie dla Das Company Sp. z o.o.: Nie mam sugestii Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Atmosferę oceniam dobrze

małaMi

Mnie się tutaj podoba i nigdzie się nie wybieram.Są plusy i minusy zatrudnienia tutaj, ale więcej jest plusów. Jak coś jest nie tak, to warto o tym pogadać ze współpracownikiem czy szefem.Bez sensu dusić to w sobie.Wtedy szybciej rozwiąże się problem.Wiem coś o tym :-)

Biso

Bardzo porządny pracodawca który docenia dobrych pracowników.Wynagrodzenia są na czas, nie ma jakichś ogromnych wymagań.Trzeba po prostu robić swoje. Potrzebuje urlop,to mam urlop. Jestem chory, to biorę L4. Wiadomo , że nie każdy nadaje się do pracy z klientem. Moje sugestie dla Das Company Sp. z o.o.: Nie zmieniajcie się ???? Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Stosunek przełożonych do pracowników jest b.dobry.Poza tym między pracownikami stosunki też są dobre.

hahaha
@Biso 21.10.2018 01:05

,,Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za:'' W kilku postach powtarza się ta sama formułka i Wy myślicie ,że nikt nie zauważy ,że to sami sobie pozytywy dajecie :D Tragedia.

Biso
@hahaha 23.10.2018 16:32

Kolego, tą jak to nazwałeś "formułkę" dodał mi do mojej wypowiedzi sam gowork. Sprawdź sobie na stronach innych firm.Nie rozumiem czemu szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma. Lubię swoją pracę i mam do tego prawo. Wiem, że lepszej w okolicy nie znajdę.To jest moje zdanie.Ty możesz mieć inne i ja to szanuję.

siwy

Praca nie jest ciężka, a wynagrodzenie jest ok. Wiadomo, klienci bywają różni i można się zestresować czasem.Pracowałem już w wielu firmach i mam porównanie.Tutaj warunki pracy i finansowe są naprawdę dobre.

czadomen
@siwy 14.10.2018 18:00

Fakt nie ciążka , dżwiganie samemu paczek ważących po 40 kg to faktycznie lekka praca , tym bardziej,że na rozmowie o prace mówili ,ze takie paczki dźwiga sie we dwóch.Rzeczywistość zupełnie inna.

Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Lubię to miejsce pracy. Atmosfera jest dobra.Szefostwo odnosi się z szacunkiem do pracowników.Pensję dostają wszyscy regularnie.Nie ma z tym żadnych problemów.Wiadomo jak jest - raz jest więcej pracy,raz mniej.Jak wszędzie.

MM

Zarobki są ok. Przełożeni wiadomo - wymagający, ale bez przesady. Bardzo dobrze się tutaj pracuje. Można się dogadać w różnych sytuacjach. Nikt tam nie robi żadnych problemów. Dowodem tego jest to, że rotacja jest niewielka.

Anty Das Comoany

Taka dobra firma ,że aby dostać sie na magazyn trzeba przez płot skakać i prosić się o umowe zlecenie bo kierowniczek obiecuje i słowa nie dotrzymuje,pracowałem tam 2 dni i przez dwa dni umowy nie było , dopiero mi łaskawie dali umowe jak juz powiedziałem ,ze więcej nie przyjde , jako jedyny z pracowników nie dostawałem posiłków ... no bo jak mogłem dostać jak umowy nie miałem, wyzyskiwacze.Jeszcze słowa kierownika ,ze obiecałem mu tam pracować , jak obiecałem jak umowy nie było pisemnej:D śmieszna firma.

Anty Das Comoany
@Anty Das Comoany 05.08.2018 17:35

Oczywiście ja patrzyłem jak inni skaczą przez płot a ja czekałem jak jakiś lord aż biurowcy o równej 8:00 otworzą mi drzwi bo jeszcze by mnie o włamanie posądzili.

Olek

Bardzo dobra firma. Dobre zarobki i miejsce do rozwoju

Maja

@ciekawe w takim razie skąd Ty znasz dokładne godziny pracy i wiesz, jakie stawki są realne, skoro jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Das Company? Być może jednak stawka wynika np. z doświadczenia zawodowego na tym stanowisku?

ciekawe
@Maja 27.09.2017 07:48

W ogłoszeniu taką kwotę znalazłem a godziny pracy wziąłem z ich strony , pisze,że magazyn pracuje 8-18 ,nie dość ,że praktycznie cały dzień jest sie w pracy to jeszcze w sobote ? Nie za takie pieniądze.

Adrian
@ciekawe 28.09.2017 18:22

Drogi Panie, czy jeżeli w McDonald's obsługa klienta jest czynna przez 24h na dobę, to znaczy, że pracownicy nie śpią i pracują dzień i noc? Czy słyszał Pan może o czymś takim jak praca w systemie zmianowym? Pisze Pan totalne brednie :) Pozdrawiam serdecznie

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Trzebinia.

Ciekawe

Nie dawno znalazłem ogłoszenie z tej firmy na magazyn i oferują 2500-3000 brutto (czyli wiadomo,że to pierwsze,a nawet te rzekome 3000 zł za takie poświęcenie to i tak byłoby malutko ) , a to ,że jest to system 10 godzinny od 8 do 18 i praca w soboty to już nie napisali bo pewnie nikt by sie nie zgłosił. Ktoś coś w ogóle wie na temat pracy magazyniera w tej firmie?

Maja

@wylewolwerowanykaloryfer mógłbyś napisać w takim razie coś więcej na temat tych zadowalających warunków? Osoby, które rozważają tutaj zatrudnienie na pewno chcą wiedzieć co mogą dostać oprócz wynagrodzenia, w zamian za pracę.

Maja

Jesteś pracownikiem Das Company? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Jak obecnie wygląda praca? Jakim pracodawcą jest Das Company? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

Arno

Jeśli chodzi o krakowskie Das Company Sp. z o.o. to muszę powiedziec, że jest to z pewnością fajna praca, widzę ogłoszenie Specjalista d/s marketingu międzynarodowego z umową o pracę i fajnym pakietem socjalnym dla wszystkich od pierwszego dnia no i w Krakowie

Ania

Wszystkim polecam :)

Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó
@Ania 21.07.2015 02:21

a ja nie polecam, chyba że chcecie wysłuchiwać mnie wrzeszczącego przez telefon. Co z reklamacjami jakie składałem? Dach, okna, bramy wszystko po niecałym roku nadaje się do wymiany. Jeśli firma tak traktuje klienta , który wydał ponad 8tyś pln i sprzedaje tą tandetę to jak traktuje pracowników? niestety będę wam psuł wasz marketing gdzie się tylko da, klientów z okolic zapraszam do zwiedzania namiotu

WylewolwerowanyKaloryfer
@Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó 08.06.2017 12:44

Ja pracuje w tej firmie ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. To co najwyżej oceniam to klimat ludzi i zarząd, ale na wynagrodzeni i warunki też nie narzekam. Ja się ciesze że tu pracuje i oby jak najdłużej.

Zostaw opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Das Company Sp. z o.o.