counter
4 42 42 5 1
seveneleven Nowy wpis

Nie można nic poważnego firmie zarzucić, praca bywa nawet zróżnicowana, pensja nie jest na początku gigantyczna, ale zwiększa się wraz z zaangażowaniem, i stażem.

Maja Nowy wpis
@seveneleven

Dziękuję Ci za tę opinię. Napisz, proszę, po jakim czasie można liczyć na podwyżkę w Das Company? Znalazłam w sieci ogłoszenia o pracę w tej firmie (najnowsze dla specjalisty ds. sprzedaży internetowej): https://tiny.pl/t1w5w Ciekawi mnie, jak oceniasz pensje, czy są szkolenia, o których jest mowa w ogłoszeniu itp.

Stach Nowy wpis

@adas Uwagi dla firmy nie powinny być kierowane na forum pracownicze!!

adas Nowy wpis

u mnie namiot rozwalil sie po silnym wietrze, tandety robicie i tyle, co za szmelc sprzedajecie, tanie ale chinszczyzna

Miłka009

Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Można się dogadać ze wszystkimi, nie robią problemów, wszystko jest jasno wytłumaczone. Zespół bardzo uprzejmy, szefostwo też.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mmm

Zgoda że praca dla każdego.Ofert pracy tu jednak mało a praktycznie ostatnio w ogóle . Sam się zwolnilem, bo wydawało mi się, że znalazłem lepszą pracę. Teraz żałuję. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się jakaś oferta.

białys

Od lat w tym samy miejscu pracuje i nie mam z tym żadnego problemu .Mogę nawet powiedzieć, że lubię swoją pracę. Jak bym zarabiał więcej, to bym się nie obraził ale póki co nie jest źle . Przyłożyć się trzeba, ale 8 godzin i do domu. Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Wszystko

votli

Pracodawca bardzo dobry.Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.Przyjazne nastawienie i współpraca z innymi pracownikami też dobra.Trudno się przyczepić do czegoś.Podejście jest bardzo elastyczne i to mi się podoba.Jest czas na pracę i czas na rodzinę.Jak ktoś chce to pracuje więcej, jak nie to nie.

Ppp

Dzięki za ten ROK! Cieszę się, że mogłem go właśnie tutaj przepracować.Każdemu życzę żeby miał takiego szefa jak ja.Umie pochwalić, ale umie też krytykować jak coś się źle zrobi.Spoko gość. Świetnie się dogadujemy.

qwert

Umieją motywować do pracy. Trzeba przychodzić punktualnie i nie ma tu obijania się. Każdy wie co ma robić . Firma dobrze płaci i nigdy nie spóźnili się z przelewem. Inni pracownicy i szefostwo jest ok. Nie zauważyłem do tej pory żadnych problemów.

AdamK

Rozmowa kwalifikacyjna na poziomie. Zero stresu-tzn. na początku był, ale atmosfera była ok i szybko rozładowali napięcie. Warunki płacowe ok, godziny pracy ok, praca ok, ale dojazdy by mnie dobiły, więc ostatecznie to ja się nie zdecydowałem. Warto aplikować tutaj i nie ma się czego obawiać. Miło się rozmawiało :)

C3

Ciesze się ,że dali mi szansę.Bardzo ważne jest dla mnie to że nie ma tutaj wyścigu szczurów i każdy każdemu pomaga jak ktoś ma problem . Nie narzekam na pracę

zeszto

Firma spoko , praca spoko . Nie ma tu jakiegoś ciśnienia . Urlopy idą na bieżąco . Nie trzeba mieć jakichś super kwalifikacji . Wszystkiego spokojnie można się nauczyć .

Maja
@zeszto

Możesz zdradzić, jakie stanowisko w firmie zajmujesz? Na pewno w zależności od działu wymagane są różne umiejętności. Piszesz, że wszystkiego można się nauczyć, czy jest jakieś przeszkolenie? Co sądzisz na temat atmosfery?

mewo

Praca na lata.Trzeba się "postarać", żeby nie przedlyżyli umowy. Objać się nie można, ale też kasa jest dobra.Wiadomo że milionów się tu nie zarobi, ale na pewno więcej niż w innych okolicznych firmach. Moje sugestie dla Das Company Sp. z o.o.: Nie mam Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Miło

Ewka

Rekrutacja przejrzysta.Warunki , które mi przedstawiono w porządku.Bardzo przyjaźnie nastawieni. Nie przyjęli mnie, ale nie żałuję, że byłam na rozmowie.Fajne, nowe doświadczenie.

Simon

Jak szujacie dobrego i stabilnego zatrudnienia to jest to idealne miejsce.Warto tu złożyć papiery.Wiem bo pracowałem.

Mi się pracą tutaj podoba i nie zamierzam odchodzić. Są lepsze i gorsze dni jak wszędzie.Praca z klientem do łatwych nie należy, ale ostatnio wszystko jest po mojej myśli i nie ma reklamacji.Firma oferuje naprawdę stabilne zatrudnienie.

DR1

Pracuję tutaj od dawna.Praca jest spoko.Nie narzekam. Atmosfera jest dobra, wynagrodzenie też dobre. Poza tym dla mnie dużym atutem jest to, że dotrzymują tutaj słowa.Rozumieją też, że ma się swoją rodzinę.Liczę, że spokojnie tutaj dopracuję do emerytury

acher

Praca OK.Nie zamierzam jej zmieniać.Warunki są dobre.Nie ma się do czego przyczepić. Moje sugestie dla Das Company Sp. z o.o.: Nie mam sugestii Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Atmosferę oceniam dobrze

małaMi

Mnie się tutaj podoba i nigdzie się nie wybieram.Są plusy i minusy zatrudnienia tutaj, ale więcej jest plusów. Jak coś jest nie tak, to warto o tym pogadać ze współpracownikiem czy szefem.Bez sensu dusić to w sobie.Wtedy szybciej rozwiąże się problem.Wiem coś o tym :-)

Biso

Bardzo porządny pracodawca który docenia dobrych pracowników.Wynagrodzenia są na czas, nie ma jakichś ogromnych wymagań.Trzeba po prostu robić swoje. Potrzebuje urlop,to mam urlop. Jestem chory, to biorę L4. Wiadomo , że nie każdy nadaje się do pracy z klientem. Moje sugestie dla Das Company Sp. z o.o.: Nie zmieniajcie się ???? Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za: Stosunek przełożonych do pracowników jest b.dobry.Poza tym między pracownikami stosunki też są dobre.

hahaha
@Biso

,,Lubię atmosferę w Das Company Sp. z o.o. za:'' W kilku postach powtarza się ta sama formułka i Wy myślicie ,że nikt nie zauważy ,że to sami sobie pozytywy dajecie :D Tragedia.

Biso
@hahaha

Kolego, tą jak to nazwałeś "formułkę" dodał mi do mojej wypowiedzi sam gowork. Sprawdź sobie na stronach innych firm.Nie rozumiem czemu szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma. Lubię swoją pracę i mam do tego prawo. Wiem, że lepszej w okolicy nie znajdę.To jest moje zdanie.Ty możesz mieć inne i ja to szanuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Das Company Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 42 ocen.