Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia

Das Company Sp. z o.o.
4 12

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@ciekawe w takim razie skąd Ty znasz dokładne godziny pracy i wiesz, jakie stawki są realne, skoro jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Das Company? Być może jednak stawka wynika np. z doświadczenia zawodowego na tym stanowisku?

Adrian
@ciekawe 28.09.2017 18:22

Drogi Panie, czy jeżeli w McDonald's obsługa klienta jest czynna przez 24h na dobę, to znaczy, że pracownicy nie śpią i pracują dzień i noc? Czy słyszał Pan może o czymś takim jak praca w systemie zmianowym? Pisze Pan totalne brednie :) Pozdrawiam serdecznie

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Trzebinia.

Ciekawe

Nie dawno znalazłem ogłoszenie z tej firmy na magazyn i oferują 2500-3000 brutto (czyli wiadomo,że to pierwsze,a nawet te rzekome 3000 zł za takie poświęcenie to i tak byłoby malutko ) , a to ,że jest to system 10 godzinny od 8 do 18 i praca w soboty to już nie napisali bo pewnie nikt by sie nie zgłosił. Ktoś coś w ogóle wie na temat pracy magazyniera w tej firmie?

Maja

@wylewolwerowanykaloryfer mógłbyś napisać w takim razie coś więcej na temat tych zadowalających warunków? Osoby, które rozważają tutaj zatrudnienie na pewno chcą wiedzieć co mogą dostać oprócz wynagrodzenia, w zamian za pracę.

Maja

Jesteś pracownikiem Das Company? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Jak obecnie wygląda praca? Jakim pracodawcą jest Das Company? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

Arno

Jeśli chodzi o krakowskie Das Company Sp. z o.o. to muszę powiedziec, że jest to z pewnością fajna praca, widzę ogłoszenie Specjalista d/s marketingu międzynarodowego z umową o pracę i fajnym pakietem socjalnym dla wszystkich od pierwszego dnia no i w Krakowie

Ania

Wszystkim polecam :)

WylewolwerowanyKaloryfer
@Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó 08.06.2017 12:44

Ja pracuje w tej firmie ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. To co najwyżej oceniam to klimat ludzi i zarząd, ale na wynagrodzeni i warunki też nie narzekam. Ja się ciesze że tu pracuje i oby jak najdłużej.

Zostaw opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Das Company Sp. z o.o.