Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

Maja

@ciekawe w takim razie skąd Ty znasz dokładne godziny pracy i wiesz, jakie stawki są realne, skoro jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Das Company? Być może jednak stawka wynika np. z doświadczenia zawodowego na tym stanowisku?

ciekawe
@Maja 27.09.2017 07:48

W ogłoszeniu taką kwotę znalazłem a godziny pracy wziąłem z ich strony , pisze,że magazyn pracuje 8-18 ,nie dość ,że praktycznie cały dzień jest sie w pracy to jeszcze w sobote ? Nie za takie pieniądze.

Ciekawe

Nie dawno znalazłem ogłoszenie z tej firmy na magazyn i oferują 2500-3000 brutto (czyli wiadomo,że to pierwsze,a nawet te rzekome 3000 zł za takie poświęcenie to i tak byłoby malutko ) , a to ,że jest to system 10 godzinny od 8 do 18 i praca w soboty to już nie napisali bo pewnie nikt by sie nie zgłosił. Ktoś coś w ogóle wie na temat pracy magazyniera w tej firmie?

Maja

@wylewolwerowanykaloryfer mógłbyś napisać w takim razie coś więcej na temat tych zadowalających warunków? Osoby, które rozważają tutaj zatrudnienie na pewno chcą wiedzieć co mogą dostać oprócz wynagrodzenia, w zamian za pracę.

Szukasz pracy?

Maja

Jesteś pracownikiem Das Company? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Jak obecnie wygląda praca? Jakim pracodawcą jest Das Company? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

Arno

Jeśli chodzi o krakowskie Das Company Sp. z o.o. to muszę powiedziec, że jest to z pewnością fajna praca, widzę ogłoszenie Specjalista d/s marketingu międzynarodowego z umową o pracę i fajnym pakietem socjalnym dla wszystkich od pierwszego dnia no i w Krakowie

Ania

Wszystkim polecam :)

Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó
@Ania 21.07.2015 02:21
Wszystkim polecam :)

a ja nie polecam, chyba że chcecie wysłuchiwać mnie wrzeszczącego przez telefon. Co z reklamacjami jakie składałem? Dach, okna, bramy wszystko po niecałym roku nadaje się do wymiany. Jeśli firma tak traktuje klienta , który wydał ponad 8tyś pln i sprzedaje tą tandetę to jak traktuje pracowników? niestety będę wam psuł wasz marketing gdzie się tylko da, klientów z okolic zapraszam do zwiedzania namiotu

WylewolwerowanyKaloryfer
@Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó 08.06.2017 12:44

Ja pracuje w tej firmie ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. To co najwyżej oceniam to klimat ludzi i zarząd, ale na wynagrodzeni i warunki też nie narzekam. Ja się ciesze że tu pracuje i oby jak najdłużej.

Zostaw opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Das Company Sp. z o.o.