VistaGroup Sp.j.

Opinie o VistaGroup Sp.j.

marcin

no ale chyba firma istnieje poniewaz w krsie nie ma zadnych info

były pracownik

Właściciel ciągle wpisuje bzdury jakby firma instniała i pisze za innych, wszystkie posty to ściema. Prokuratura, Urząd Skarbowy to efekt pracy tej firmy. Omijać z daleka, firmy już nie ma.

anonymus

Dalej jeszcze działa spółka ? Ktoś słyszał ?

były pracownik

@majka jak może się wszystko zmienić skoro właściciel podszywal się pod wyomaginowanego księgowego ? :) ja mówię o właścicielu firmy :)

Piotr

Dziwne, niedawno Urząd Skarbowy i Policja siedziała w firmie a nagle cisza? Tylu pracoeników się skarżyło i cisza ? Wygląda, że w GoWork można zamówić wszystko.. a zwłaszcza opinie. Firma ( właściclele) wpisyłali na Nasz temat fałszywe i oszczercze opnie pod innymi danymi - potwierdzone przez Policję i Prokuraturę w Warszawie. No nigdy bym z takimi personami nie zadawał się.

mame

Dokładnie, myśle tak jak Majka :-) Dlatego też prosze o informacje o sytuacji jaka dzieje sie w VistaGroup Sp.j. z punktu widzenia pracowników. warto starac sie tam o posade? Jak obecnie funkcjonuja i podchodza do pracownika? A dodatki pozapłacowe – czy są i jakie? Jak można opisać atmosferę pracy w firmie na dzien dzisiaejszy??

polmiks

Wykonane dla nas rozwiązania indywidualne spełniają bardzo wysokie standardy. Bardzo dobry kontrahent polecamy

sp

wypowiedzi sponsorowane, firma istnieje od kliku lat a tu nagle na przełomie 3-6 miesięcy taki wysyp pozytywnych opinii

Zostaw opinię o VistaGroup Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VistaGroup Sp.j.