Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek

Wałbrzych

Opinie o Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek

Gregory

Dla mnie praca ok, kasa się zgadza, fajna atmosfera ludzie spoko szef też. Ale jak ktoś pisze że praca ma same wady to widać że szuka pracy w biurze albo w jakimś innym miejscu lub mu się pracować nie chce. PRACA SUPER PECAM!!!

Marek

Czytam ogłoszenia pap transu i śmiać mi się chce 250 zł jak tam wypłata uznaniowa jakieś godziny kilometry i nikt nie wie, za co ciągle się czepianie spedytorów sami nie ogarniają roboty i kierowca ma robić za nich jazda na oucie weekend w tranie to płaca tylko ze nikt tego nie widział nigdy, bo się nie doliczysz szkoda czasu i nerwów

merc

dla kawalera owszem troche zajazd jedyny plus to kasa na czas i zapomnij o weekendach

Zostaw opinię o Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pap-Trans Usługi Transportowe Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Piotr Brożek