Bombardier Transportation Rail Engineering Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bombardier Transportation Rail Engineering Polska Sp. z o.o.

Daniel

Firma z minionej epoki. Totalny brak wiedzy, umiejętności, kompetencji. Zatrudnienie rodzina prezesa, wiceprezesa i znajomi, ogólnie towarzystwo wzajemnej adoracji, które nigdy nie brało udziału w żadnym procesie rekrutacyjnym. Ogólna zasada mierny, ale wierny. Prężni inżynierowie z wizją od razu uciekli, omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Bombardier Transportation Rail Engineering Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bombardier Transportation Rail Engineering Polska Sp. z o.o.