Core Services Polska Sp. z o.o.

Opinie o Core Services Polska Sp. z o.o.

LJHB

gabi ma rację straszna sieka.

GABI

ale sieczka

Dorian

@Gilacz, mógłbyś jeśli jeszcze tu zajrzysz, albo ktokolwiek inny podać link do strony core service? bo nie widzę nigdzie niestety a potrzebowałbym tam zajrzeć. Bo jak szukam to zamiast core service to znajduje mi in-core i kiepsko ;/ mam nadzieję że mi pomożecie, bo chciałbym bliżej przyjrzeć się coreservice z warszawy

wojtek
@Dorian 26.03.2015 05:53

Tej firmie trzeba się bliżej przyjrzeć a na pewno nie szukać tam pracy ani żadnej współpracy bo stracisz całą forsę i jeszcze trochę.

gilacz

próbowałem znaleźć kilka informacji na temat firmy w internecie jednak ich strona jest ciągle w czasie budowy. No nic i tak już sporo wyczytałem na ten forum i chyba jednak nie zdecyduje się na te firme. Jest kilka które wydają mi się dużo bardziej atrakcyjne. Ale powodzenia życzę również i tutaj ...

komornik

ja też szukam, sądy sa bezsilne.

DBLASZCZYK

Witam szukam kontaktu do jakiegoś własciciela coreservis(usunięte przez administratora)

ZOO Kraków

Ale bzdury !!!

Poszkodowany

[usunięte przez admina] Skądinąd wiem, iż klienci Core Service - zaległości w płatnościach nie mieli.

Darek

Ja dostałem od nich płatność. Pozdr

Norbi

Jeździłem smartem:). Trzeba uważać na rozliczenia bo wszystko dokładnie liczą i sprawdzają. Zapłacili. Pozdr

Arti

Byłem na akcji przed szkołami. Sampling naklejek. Akcja może prosta ale skuteczna. Pieniądze odstałem chyba po 2 tygodniach od zakończenia akcji czyli w terminie. Pozdr

Zibi

Ja swoje zrobiłem i pieniądze dostałem. Pozdr

Gina

Jedni narzekają że nie dostali pieniędzy inni piszą że dostali. Ja siedzę w tym biznesie już ponad 12 lat a z CS/Net4 współpracuję prawie 2 lata. Ostatnio wykonałam dla nich akcję ze smartami i samplingi. Problem z rozliczeniem z nimi nie leży w tym że nie chcą płacić bo płacą, robię dodatkowo eventy tylko w tym że[usunięte przez admina] nie rozliczył sprzętu, materiałów itd.[usunięte przez admina] narobił burde... za który my musimy teraz płacić. Odradzam współpracę z [usunięte przez admina]a proponuje dogadać się bezpośrednio z CS.

Alka

Dostałam od agencji kilka ciekawych pomysłów na realizację niestandardowych projektów. POLECAM bo są kreatywni. A.

Mecenas

U jednych wysokie wymagania wywołują śmiech u innych płacz a inni podchodzą do tego profesjonalnie i odpowiedzialnie. Są również tacy którzy ciągle podszywają się pod innych i lubią jątrzyć. Wchodzą w tedy na stronę i piszą o tym jakie to pozwy poskładali i ile ich jeszcze będzie. Jeśli ktoś uważa że ma rację to idzie do sądu, nie rozpisuje się na portalach i nie straszy. Chyba że nie złożył pozwu lub boi się o jego wynik. Tak to wtedy dużo pisze.

Pati

Pracowałam na eventach. Dużo dzieci i spore zamieszanie. Zapłacili.

Danuta

Potwierdzam słowa Pani Anny. Bardzo nam pomogli. Pozdrawiam,

Anna

Prezes spółki pomógł mi przy organizacji konkursów oraz przy znalezieniu sponsorów dla kilkunastu przedszkoli z okolic Warszawy. Przez kilka tygodni nie mogłam ruszyć tego projektu. Dopiero przy pomoc Prezesa udało się przeprowadzić i zamknąć z powodzeniem cały projekt. POLECAM współpracę. Pozdrawiam, Ania

Ewelina

Pracowałam z nimi podczas akcji z Kubusiem Waterrr. Akcja fajna, dzieciaki szczęśliwe... Pieniądze dostałam choć stawki mogłyby być troszkę wyższe... ale ok...

Marko

Pracowałem z nimi przy akcji dla heyah. Było zamieszanie z wymianą kierowców na azjatów i poszło super. Klient zadowolony akcję rozliczyli. POLECAM

Dudek

Ja swoje zrobiłem i pieniądze dostałem. Rozliczyłem się na czas dopilnowałem papierów i nie było problemów.

Tomi

Pracowałem na samplingach przed szkołami. Sporo przy tym latania i pracy ale dzieciakom się podobało. Pieniądze dostałem.

Olek

Jeździłem na roadshow. Ciężko utrzymać szyk ale wygląda ok. Smartem jeździ się zaje .... :) POLECAM

Gregor

Byłem na samplingach. Prowadzą niezapowiedziane kontrole więc trzeba uważać. Pieniądze zapłacili. Pozdr

Kubas

Przygotowali dla nas kilka pomysłów. Ostatecznie Klient się wycofał ale same pomysły ok. Pozdr

Graża

Jeździłam razem z Piotrem. Akcja ok. Kasę dostałam po rozliczeniu się SV. Pozdr

Darecki

Jeździłem w 2 akcjach smartami. Rozliczenie akcji przez SV trochę trwało ale pieniądze dostałem. pozdr

Anka

Byłyśmy we trzy na samplingu. Rozliczyli się 2 dni po terminie. Pozdr

Miras

Byłem na 2 eventach. Fajna praca z dzieciakami tylko materiały Klienta mocno zniszczone. SV zgłaszał to za każdym razem ale z tego co widziałem nie zmienili tego. Pieniądze dostałem.

Piotrek

Jeździłem w roadshow i samplowałem. Praca prosta a smart świetny do jazdy:) Pieniądze dostaliśmy w terminie.

Franc

Pracowałem przy akcji w akademikach. Dystrybucja wieszaków. Niby prosta robota ale wymagała jednak sporo zaangażowania i kombinacji;) Pieniądze dostaliśmy praktycznie w terminie. Pozdr

Iwona

Ciekawa agencja i konkretni ludzie. Sporo fajnych pomysłów. Szybko reagują i przygotowują akcje. Koleżanka robiła z nimi smarty. POLECAM

Elaka

Byłam na samplingu czekolady. Sporo pracy. Stawki można by ponegocjować... Dostałam pieniądze 3 dni po terminie;:) W innych agencjach jest o wiele gorzej:(

Marecki

Dostałem od nich kilka ciekawych pomysłów na niestandart. Robią ciekawe rzeczy ze Smartami. Pracowali z kolegą. Był zadowolony. Pozdr

Zenith

Agencja z ciekawymi pomysłami. Realizowali dla nas kampanie dla Reckita i Boscha. Wszystko wypadło bardzo dobrze a Klient naprawdę bardzo wymagający. POLECAM

Iga

Eventy. W sumie były chyba 4 po 8 godz. Stawki ok tylko pieniądze dostałam po 30 dniach bo tak płaci ich Klient.

Jaro

Sampling i roadshow, kase dostałem na czas. Pozdr

Angela

Pracowałam i pieniądze dostałam. Można potargować się o stawki z SV. Pozdr

Ada

Zaliczyłam u nich z koleżanką 2 eventy z Lego. Lubię dzieciaki a tutaj praca z nimi na okrągło. Pieniądze dostałyśmy. Zorganizowane też było ok.

Malwina

smarty-sampling itd... Pieniądze dostałam. Czekałam tylko na rozliczenie akcji ok 2 tyg . Pozdr

Zostaw opinię o Core Services Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Core Services Polska Sp. z o.o.