Opinie o Core Services Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Core Services Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Core Services Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Core Services Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz Nowy wpis

Cześć. Czy ktoś z was orientuje się czy firma nadal funkcjonuje na rynku?

LJHB Nowy wpis

gabi ma rację straszna sieka.

GABI Nowy wpis

ale sieczka

Dorian

@Gilacz, mógłbyś jeśli jeszcze tu zajrzysz, albo ktokolwiek inny podać link do strony core service? bo nie widzę nigdzie niestety a potrzebowałbym tam zajrzeć. Bo jak szukam to zamiast core service to znajduje mi in-core i kiepsko ;/ mam nadzieję że mi pomożecie, bo chciałbym bliżej przyjrzeć się coreservice z warszawy

wojtek Nowy wpis
@Dorian

Tej firmie trzeba się bliżej przyjrzeć a na pewno nie szukać tam pracy ani żadnej współpracy bo stracisz całą forsę i jeszcze trochę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Core Services Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
gilacz

próbowałem znaleźć kilka informacji na temat firmy w internecie jednak ich strona jest ciągle w czasie budowy. No nic i tak już sporo wyczytałem na ten forum i chyba jednak nie zdecyduje się na te firme. Jest kilka które wydają mi się dużo bardziej atrakcyjne. Ale powodzenia życzę również i tutaj ...

komornik

ja też szukam, sądy sa bezsilne.

DBLASZCZYK

Witam szukam kontaktu do jakiegoś własciciela coreservis(usunięte przez administratora)

ZOO Kraków

Ale bzdury !!!

Poszkodowany

[usunięte przez admina] Skądinąd wiem, iż klienci Core Service - zaległości w płatnościach nie mieli.

Darek

Ja dostałem od nich płatność. Pozdr

Norbi

Jeździłem smartem:). Trzeba uważać na rozliczenia bo wszystko dokładnie liczą i sprawdzają. Zapłacili. Pozdr

Arti

Byłem na akcji przed szkołami. Sampling naklejek. Akcja może prosta ale skuteczna. Pieniądze odstałem chyba po 2 tygodniach od zakończenia akcji czyli w terminie. Pozdr

Zibi

Ja swoje zrobiłem i pieniądze dostałem. Pozdr

Gina

Jedni narzekają że nie dostali pieniędzy inni piszą że dostali. Ja siedzę w tym biznesie już ponad 12 lat a z CS/Net4 współpracuję prawie 2 lata. Ostatnio wykonałam dla nich akcję ze smartami i samplingi. Problem z rozliczeniem z nimi nie leży w tym że nie chcą płacić bo płacą, robię dodatkowo eventy tylko w tym że[usunięte przez admina] nie rozliczył sprzętu, materiałów itd.[usunięte przez admina] narobił burde... za który my musimy teraz płacić. Odradzam współpracę z [usunięte przez admina]a proponuje dogadać się bezpośrednio z CS.

Alka

Dostałam od agencji kilka ciekawych pomysłów na realizację niestandardowych projektów. POLECAM bo są kreatywni. A.

Mecenas

U jednych wysokie wymagania wywołują śmiech u innych płacz a inni podchodzą do tego profesjonalnie i odpowiedzialnie. Są również tacy którzy ciągle podszywają się pod innych i lubią jątrzyć. Wchodzą w tedy na stronę i piszą o tym jakie to pozwy poskładali i ile ich jeszcze będzie. Jeśli ktoś uważa że ma rację to idzie do sądu, nie rozpisuje się na portalach i nie straszy. Chyba że nie złożył pozwu lub boi się o jego wynik. Tak to wtedy dużo pisze.

Pati

Pracowałam na eventach. Dużo dzieci i spore zamieszanie. Zapłacili.

Danuta

Potwierdzam słowa Pani Anny. Bardzo nam pomogli. Pozdrawiam,

Prezes spółki pomógł mi przy organizacji konkursów oraz przy znalezieniu sponsorów dla kilkunastu przedszkoli z okolic Warszawy. Przez kilka tygodni nie mogłam ruszyć tego projektu. Dopiero przy pomoc Prezesa udało się przeprowadzić i zamknąć z powodzeniem cały projekt. POLECAM współpracę. Pozdrawiam, Ania

Ewelina

Pracowałam z nimi podczas akcji z Kubusiem Waterrr. Akcja fajna, dzieciaki szczęśliwe... Pieniądze dostałam choć stawki mogłyby być troszkę wyższe... ale ok...

Zostaw merytoryczną opinię o Core Services Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Core Services Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.

Core Services Polska Sp. z o.o.