Vip-Net

Lublin

Opinie o Vip-Net

Norbert74

Nikt z was nie pracował w tej firmie więc jakim prawem na nich piszecie rzeczy które mijają się z prawdą na miejscu właścicieli wytoczył bym wam sprawę

Karol

Omijajcie tą firmę !!!!!!! oszuści i kombinatorzy

były

Omijać z daleka, zero szacunku, mijanie się z prawdą. Odradzam, ostrzegam !!!

smiechłem

Tragiczna firma i w kwestii pracy i w kwestii dostawy internetu, ich internet jest po prostu żałosny stosują od ludzi jak przedstawiciele na wyłudzeniach, myślą że ich klienci są głupi i nie widzą jak nagle magicznie ich transfer znika, każdemu znajomemu odradzam tą firmę bo jest po prostu żałosna, lepiej wziąć LTE niż internet z vipnetu, oszczędzicie sobie nerwów.

klient

NIP VIP NET 657-26-58-583 kod pocztowy 20-825 Lublin odradzam trzymajcie się potencjalni użytkownicy od tej firmy z daleka

Karol

(usunięte przez administratora) mijaj tą "firmę" z daleka ...

Zostaw opinię o Vip-Net - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vip-Net