Grupa 3 J Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Grupa 3 J Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa 3 J Sp. z o.o.

U
użytkownik zarejestrowany

Musze przyznac zupełnie jeszczerze, że fascynuje mnie ta praca i mam wrażenie, że warto byłoby spróbować tutaj się załapać, ale nie wiem, myślicie, że warto wracać z anglii czy nie, czy zostać jeszcze trochę?

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

arektwar

Czy to są opinie o Grupie 3J (GRUPA3JJJ), bo może to zbieżność i jestem w błędzie?? W nawiasie jest treść loga.Pracowałem dla nich przed "bombą milenijną", w Warszawie na teranie CZD. Współpracę z firmą wspominam bardzo miło. Jak w pierwszym poście będę chwalił atmosferę, szefowie dbali nawet o zaopatrzenie lodówki gdyby ktoś nie miał drugiego śniadania. Rywalizacja zawsze jest w każdej firmie, więc nihil novi. Nie wiem jakie są dalsze losy firmy, wiem tylko, że przenieśli się z CZD do budynku Urzędu Gminy w Wawrze...

IG

Pracowałam w Grupie 3 J. To jest firma która bardzo lubi donosicieli,jako kadrowa miałam donosić na swoich współpracowników do głównej księgowej( członka zarządu) Niestety to nie leżało w moim charakterze, stosunku do ludzi, sposobie bycia, Takie podejście uwłaczało mojej godności, - więc wyleciałam, ale nie zostałam kapusiem.

Kolega
@IG 24.07.2014, 11:43
Pracowałam w Grupie 3 J. To jest firma która bardzo lubi donosicieli,jako kadrowa miałam donosić na swoich współpracowników d...

Pani godności z pewnością nie posiadała. I owszem donosiła Pani na kolegów, przykro było na to patrzeć... A wyleciała Pani za rażący brak kompetencji. Z drugiej strony firma dawno już nie istnieje także nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

elo

Witam,jeżeli chodzi o GRUPĘ 3j, To mizernie się prezentuje,wykonałem usługę w Maju 2011-mamy już prawie listopad a kasy nie widać ,a jak dzwonię do nich to albo księgowej niema ,albo nie odbiera tel. albo niema pozwolenia na przelew od Prezesa.Teraz sprawa idzie do Sądu i Komornika i do Big-u.Nie polecam współpracy.

anonim

Firma jest suuuper, atmosfera w pracy suuuper. Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Pozdrawiam całą firmę i wszystkich pracowników Grupy 3J S.A.

Zostaw opinię o Grupa 3 J Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa 3 J Sp. z o.o.