Opinie o 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski? Oddzwaniają zawsze?

A

Jeśli lubisz samorozwój, myśleć w pracy i nie wchodzić w schematy, to to miejsce jest dla Ciebie. Szefostwo podchodzi do pracowników z szacunkiem i elastycznością. Fajny, ciepły zespół, w którym oprócz heheszków panuje przede wszystkim atmosfera wzajemnej pomocy, motywacji i współpracy. Bardzo ładne biuro, ale od centrum miasta dzieli je kawałek drogi.

Iwona Nowy wpis
@A

Należą Ci się podziękowania. Dzięki Tobie wiem już trochę więcej o pracy w 3D Lab. Napomknęłaś coś o tym, że ta firma jest odpowiednim miejscem dla osób, które lubią samorozwój, myśleć w pracy i nie wchodzić w schematy. Czyli mam rozumieć, iż dbają tam o podnoszenie Waszych kwalifikacji, wysyłając na jakieś szkolenia, itp.?

jalek Nowy wpis
@Iwona

Podczas mojej współpracy ludzie byli traktowani jak galernicy. Jeden ma zrobić od c do f drugi od h do k. Kolejny ma to poskładać. Maleńka firemka bez własnych funduszy, która usiłuje rysować się na wielkie corpo.

Dżolo Nowy wpis

Bardzo fajna i tworcza firma. Nie mozna sie nudzić. Mimo lekkiego organizacyjnego chaosu praca daje satysfakcję. Brak jest sztywnych ram co często daje pozytywną burzę mózgów. Atmosfera nigdy nie spotkałem lepszej. Co do szefostwo ludzie bardzo w porządku i na poziomie

Kamil

Jakąś ofertę pracy można od was dostać, jak rekrutacja i jaka umowa na początek?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
User

mam styczność z pracownikami i właścicielami firmy, robią niesamowiete rzeczy i wdrażają genialne technologie, z rozmów z pracownikami wynika, że jest tam świetna atmosfera i każdemu zależy na dołożeniu cegiełki do budowania tej firmy. Nie słyszałem ani jednej złej opinii pracowników nt. zarządzania firmą czy jakichkolwiek konfliktach, zawsze opinie były bardzo pochlebne. To bardzo szybko rozwijająca się firma, więc jak ma się wiedzę, trochę pasji, chęci i jest się zaangażowanym to można z łatwością awansować

Klara

Ciekawa praca i technolgia, ambitny projekt, obsługa administracyjna ok, troche kreatywnego chaosu jak to w startupie. Płacą na czas. Szefostwo szanuje ludzi.

Staszek

Liczyłem, że dowiem się coś więcej o ewentualnej pracy. Firma rekrutuje może teraz?

Co za pierdoły ktoś wypisuje , pracuje w niej znajomy i wiem jak jest :), POLECAM, fajnie jest kreować coś czego jeszcze nikt niema , atmoswera git !

takijeden

mialem pare lat temu "przyjemnosc " z oboma panami jeszcze jak firma miescila sie na rzeczypospolitej - sadze, ze opinia nie jest feikiem i co do rzetelnosci i solidnosci obu panow nie moge sie pozytywnie odniesc - coz bylo minelo ale nie polecam nikomu

Robert

Chętnie się ustosunkuję do konkretnych zarzutòw. Proszę o kontakt z firma lub o opis sytuacji tutaj. Podejrzewam jednak fake bo właścicieli jest dwóch

admin

Macie doświadczenie w firmie 3D Lab S.C. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski - Warszawa

• Jak się pracuje w 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski?

Zobacz opinie na temat firmy 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski?

3D Lab s.c. Robert Rałowicz Jakub Rozpendowski
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zygmunta Vogla 8
    02-963 Warszawa