Alarm Systems S.C.

Opole

Opinie o Alarm Systems S.C.

uszi

widzę , że właśnie te wszystkie przedstawicielskie tematy w Alarm systems są tymi najbardziej zanedbanymi

Kim

Ostatnio skorzystałam z oferty firmy. Wycena jedno a końcowe koszty drugie. Bardzo się zawiodłam.

Prawda

Jedno wielkie [usunięte przez moderatora] !!! Nie polecam !!!

Delo

Bardzo nieciekawa firma. Beznadziejny kontakt i podejście do pracownika oraz klienta.

Ktoś

Słowa jakie kojarzą się z tą firmą : - rodzaj : nieprofesjonalna - możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako całkowicie zerowy - pensja? najniższa z możliwych - atmosfera i ludzie tam pracujący : donosiciele, cwaniaki - nie podobało mi się : bardzo niskie zarobki, nieregularność wypłat, mało profesjonalny właściciel.

Zostaw opinię o Alarm Systems S.C. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alarm Systems S.C.