Opinie o Celiko Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Celiko Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Celiko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celiko Sp. z o.o. w Poznań

Gargamel

Księżniczko-zapewne bajki się tobie pomyliły.To nie ta bajka...W celiko zarabia się najniższą krajową,a nieliczni mają ok.2tys. ale brutto.Nie ma mowy by ktoś okradał szefa,bo pracownicy są obserwowani za pomocą kamer przez Wielkiego Brata. A ty sadząc po tym jak wypowiadasz się o pracownikach produkcyjnych nie pochodzisz z otoczenia tych "roboli" tylko ze świty Wielkiego Brata.

ksieżniczka

Celiko nie jest złe,TYLKO TE STARE WYJADACZE-kierasy,cwaniaki co okłamują i okradają dobrego szefa, wszystko psują,atmosferę i ludzi też....coś jest z tą tajemnicą o kasie fakt każdy ma inaczej ale średnia to 2 koła.....robole są spoko .... na święta też jest niezła kasa....

NoComment

Pan Brygadzista D. jest człowiekiem rozchwianym emocjonalnie, traktuje pracowników jak zwierzęta, co chwile o coś się przyczepia w takiej formie, że poniża zwykłego (świeżego) pracownika. Jeszcze w życiu nie spotkałem się z takim brakiem tolerancji, szacunku i kultury osobistej człowiekiem. To co się dzięje pod pięczą brygadzisty D można porównać do obozu pracy z "czarnymi" (przepraszam za urazę) wziętych do niewoli, czyli w skrócie mówiąc murzyńska czarna robota, mało tego, byłem swiadkiem bardzo niemiłych słow skierowanych pod moim adresem słowa typu ku***, jak się (usunięte przez administratora), skierowane do nowo przyjętego pracownika. Jest to absurd. Zdecydowanie odradzam chłopakom, poniewaz jezeli traficie na zmiane z brygadzista D to pan D poczuje zapach swiezej rybki, ktora trzeba wykorzystac fizycznie i psychicznie do momentu takiego w ktorym rybka po prostu zdechnie ... Taką anegdotką chciałbym zakonczyć ten dramat zwiazany z brygadzista D !!!!

gość cz2

MAM NADZIEJE ZE TE WREDNE (usunięte przez administratora)Z TEGO ŚMIESZNEGO CELIKO TO PRZECZYTAJA. Pracowałem w takiej firmie jak GSK GLAXO SMITH KLINE. PRODUKCJA LEKÓW, TAM PRZYNAJMNIEJ PRZERWA BYLA 20 MIN I MOZNA BYLO ZAPALIC. STOŁÓWKA TAM BYLA 1 KLASA A W CELIKO JEST STARA I OBSKURNA. W GSK PRACOWAŁEM PRZEZ AGENCJĘ A ŚREDNIE ZAROBKI BYLA 2100 NA RĘKĘ

Rozmowę kwalifikacyjną w Celiko Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Elektryk?
gość

Powiem tak pracuje w celiko. Pan D z panem brygadzista chodzą cały dzień(usunięte przez administratora)ludzi i nic nie robią. Poza tym płaca jest tragiczna 9 na godzinę przez 1 miesiąc w drugim 10 na godz netto. I co z tego mam, jak coś mi się stanie to na umowie podpisana z agencją nie mam składek zdrowotnych i innych. Bo gdybym je miał to moje netto za 1 godz było by niecałe 6zł. Na innych zakładach w czasie przerwy można palić a tu nic nie wolno. Jesteśmy niewolnikami! Poza tym jestem na produkcji jeśli dziennie mamy np. 5 palet do zrobienia a zrobimy 6 to Kieras z brygadzista dostaja dodatkowe siano. A my pracownicy to psy. Ta firma wraz z tymi wrednymi ryjami co tam zadza są wielkie (usunięte przez administratora)warte.

mack

Witam czy ktoś wie ile zarabia pracownik na magazynie?

Ramzes

Więc może ktoś napisze prawde o zarobkach.A jak ktos sie boi prosze o info na maila faraon25@inea.pl

Witam, czytam te wszystkie opinie i wierzyć mi się nie chce dlaczego są tak negatywne? Ja pracowałam tam do roku 2013 prawie 4 lata i było naprawdę ok! Zarobki były nie najgorsze, porównywalne do innych zakładów produkcyjnych. Może zależy kto na jaką zmianę trafił, ja byłam u p. Jacka (teraz Łukasza):) ekipa pewnie się zmieniła już, i atmosfera w pracy pewnie też... Uważam, że warto zawsze iść i zobaczyć jak jest naprawdę:)

gość

Od kilku miesiecy Celiko chce zatrudnic pracownikow z dzialu technicznego- mechanikow, elektrykow. Ogloszenia sa ciagle aktualne, tylko ludzie kiedy sie dowiaduja o warunkach pracy rezygnuja, albo po okresie probnym (lub w trakcie). wysokie oczekiwania a pensja zalosna, atmosfera w pracy bardzo kiepska (chociaz niektorzy ludzie spoko), ciagla presja.

Karolcia

Powiem krótko i na temat.Kiedyś pracowałam w tej firmie i nie polecam.Zarobki fatalne jak i atmosfera.Osobą które,że tak powiem (usunięte przez administratora) przełożonym żyje się bardzo dobrze -dłuższe przerwy i wiele innych przywilejów,pozostali pracownicy mają bardzo ciężko(to głównie niepełnosprawni)Ogólnie praca ciężka(dżwiganie ciężarów,akordowa w zapyleniu.Nie raz przeglądam opinie o tej firmie i zauważyłam,że opinie niekorzystne dla firmy są na bierząco usuwane.A szkoda rotacja pracowników jest duża i z pewnością wiele osób chciało by się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie.

ROB

PRZESTAŃ PYSKOWAĆ JEDEN Z DRUGIM, BO WYZWĘ. DOKŁADNIE WIEM KTO PISZE TE BZDURY{ŻE JEST TAK FAJNIE I DOBRZE) JAHWE MI TO POWIEDZIAŁ HEHE..

robi

Jeśli dobrze Ci się pracowało to co się stało(usunięte przez administratora)? Ściemniaczu..

robl

Za te pieniadze to nawet spac tam sie nie oplaca baranie

gość

Cześć. Nie psuj opinii o zakładzie.Zakład jest OK a ten facet to pewnie z tych "...." którym wszystko wolno i nikt go nie ruszy.

wacek

Odwiedziłem starą firmę w której dobrze mi się pracowało zakład 2 i aż mnie zatkało kiedy koledzy powiedzieli mi,że obijanie,spanie w pracy(usunięte przez administratora) jest w niektórych przypadkach tolerowane(usunięte przez administratora)

gość

Też pracowałem w tej firmie i nic dobrego o niej nie mogę powiedzieć.Jeżeli chcesz się narobić jak wół za marne grosze i być wykańczany psychicznie przez brygadzistę Pana D..to doskonale trafiłeś.Większość wytrzymuje 2-3dni.

gosc

pracowałem w Celiko i jedyne co mogę powiedzieć ze jest to jedno wielkie nieporozumienie (usunięte przez administratora)

Potwierdzam, w Celiko jest kryzys... raczej zwalniają niż zatrudniają. Atmosfera ok. chociaż teraz się zmieniło na gorsze. Pozdrawiam pracowników Celiko, szczególnie jedną zminę p. Jacka (akt. Łukasza)

Wapt, ale z tego co wiem to obecnie tam nikogo nie przyjmują. Kryzys...

gość

Cześć. Przez jaką agencję zatrudniają do Celiko?

Zostaw merytoryczną opinię o Celiko Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Celiko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Celiko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celiko Sp. z o.o.?

Celiko Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Św. Antoniego 71
    61-359 Poznań