Oppen Expo Global Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Oppen Expo Global Sp. z o.o. Sp. k.

anastasia

Pracowałam kiedyś w tej firmie i nikomu bym jej nie poleciła. Pani Prezes więcej udawała, że wie- niż wiedziała, również pensja naliczana była w "dziwny" sposób. Zatrudniona rodzina i znajomi - a w roli "ekspertów" osoby, które cechowały się jedynie tym, że mieszkały za granicą, w rzeczywistości o biznesie mieli naprawdę nikłe pojęcie. Było to ponad 1o lat temu

Pracowałeś w firmie Oppen Expo Global Sp. z o.o. Sp. k.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw opinię o Oppen Expo Global Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oppen Expo Global Sp. z o.o. Sp. k.