Opinie o Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz w Plewiska

Orientujecie się jaki okres czasu to cale wypowiedzenie trwa? W ostatniej opinii pojawiła się mowa o jego złożeniu, będzie to standardowy miesiąc? Która strona teraz jakoś częściej rezygnuje i z jakich przyczyn? Nie udało mi się odszukać w miarę aktualnej oferty a chciałam sprawdzić ewentualne warunki... Jakie więc są stawki? I czy występują benefity?

Joanna Nowy wpis

A na jakiej stronie szukasz ofert? Bo właśnie też się chciałam zorientować czy coś mają.

123 Nowy wpis

Pracowałam tam kilka miesięcy.. Szefowa nie ma żadnego szacunku do pracownika. Ma swoje humory i czepia się nawet jak ktoś złe odbierze słuchawkę od DOMOFONU…bo np ton w domofonie jej się nie podoba.. Krzyki na innych pracowników. Gdy złożyłam wypowiedzenie wpadła w szał i nie pozwalała się zwolnić. Pracownicy są rozliczani z wyklepanych dokumentów a jak wklepiesz za mało to masz zjebkę. Nie nauczono mnie niczego. Jedna wielka pomyłka i mobbing. Potwierdzam to co pisały inne osoby - wspólne przerwy jak w jakimś więźniu w jeden małej kuchni gdzie prawo aby usiąść ma tylko kierowniczka albo szefowa a reszta ma stać w kołku i patrzeć. Dodam, ze mimo pracując od 06:45 zawsze był problem aby wyjść skończyć przed 15… Masakra i pomyłka. Żałuje ze nie zgłosiłam tego do inspekcji pracy co tam się działo.

Marta Nowy wpis

Wiecie może jak w tej chwili wygląda kwestia zatrudnienia w firmie? Chodzi mi o stanowisko księgowej. Ktoś tu pisał że na początku mial umowe zlecenie. A teraz jaka obowiązuje na okresie próbnym? I jakich zarobków można się spodziewać na początek?

Pracowałam w Numeratum już jakiś czas temu. Miałam umowę zlecenie czekając na umowę o pracę. Pani Marta namawiała mnie, żebym się zgłosiła do urzędu pracy jako bezrobotna bo po zatrudnieniu mnie nie musiałaby płacić składki na FP i FGŚP przez rok.. byłam zażenowana tą prośbą. Jak się okazało w tym samym czasie Pani zatrudniła na zlecenie inne osoby, robiąc sobie tak jakby casting, którą osobę zatrudni na stałe.. Szkoda że uczciwie nie powiedziała, jak wygląda sytuacja bo z dnia na dzień zostałam bez pracy.. atmosfera na przerwach była fatalna.. każdy miał przerwę w tym samym czasie.. jadł na stojąco, bo przy stole były tylko 2 miejsca.. Miałam wrażenie, jakby mi ktoś robił wielką przysługę, że w ogóle mam chwilę wolnego.. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie zostałam tam na dłużej.. serdecznie nie polecam pracy w tym miejscu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szybki

Szefowa już chyba za mało pieniędzy. Opłata 630 zł netto miesięcznie za chyba nazwę biura. Za wszystko sobie liczy pieniądze. Za pity pracownicze, pity przedsiębiorców, za korekty. Po zwróceniu uwagi, szefowa mówi ze można zmienić biuro jeśli coś się nie podoba

Halina
@Szybki

No a w innych biurach tak nie robią? Wychodzi taniej w innych biurach? Teraz wszystkie usługi tak rosną...

Iwona

Czytałam, że nieciekawe zarobki. To jakie stawki macie tam jako księgowe? Było dużo szkoleń z okazji Nowego Ładu?

K.

Szefowa fochliwa, od razu wiadomo jaki ma humor i czy to będzie dobry dzień, czy nie. Na przerwach nie szanuje czasu pracownika i wcsika do ręki telefon kazać rozmawiać z klientem. Zarobki marne, wiele nadgodzin, praca nie warta tracenia czasu. Całkowity brak szacunku do drugiego człowieka.

Niezadowolona klientka

Brak profesjonalizmu..

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz - Plewiska

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Biuro Rachunkowe Numeratum Marta Kłapacz
  • Grunwaldzka 515D