Opinie o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Rostock

Wasza zgoda na obniżkę znowu sprowadzi się do tego że będziecie czekali 10 lat do momentu gdy firma zacznie wam w miarę płacić. Firma w obecnej sytuacji nic nie stracila, trzyma się bardzo dobrze. (usunięte przez administratora) Skoro jest tak źle i brak kasy a trzyma się tyle niepotrzebnej kadry? Kolejna sprawa ; 250 czy już 350 podań leży na Bronowickiej? Cały czas brakuje W firmie rąk do pracy , to gdzie są Ci chętni? Niech każdy trochę pomyśli !!!

Zgrani.

Kto jest zatym żeby 100procet załogi stanęło przeciwko korupcji FIRMIE I POWROCILI DO STAWEK EURO JAK BYŁO KIEDYŚ. PROSZĘ O ODPOEIEDZ. ALE ŻEBY WSZYSCY STANELI I NIE BALI SIĘ SASTRASZENIA. TO SIĘ OGARNIJCIE I PODAJCIE GWIZDEK I TERMIN. JRSTEM ZA 1 CZERWCEM. COWY NATO??.ILE MOZNA ICH DORABIAĆ!!!!!!

Nie stanę
@Zgrani.

Nie stanę. Nie będę strajkował. Mam do spłacenia kredyt na samochód, raty za dom. Mam na utrzymaniu rodzinę i w planach urlop. Bez wypłaty nie dam rady pociągnąć dłużej niż miesiąc. A sam wiesz że pracy można teraz szukać ile wlezie.

Podwójna moralność

Jak nazwać człowieka który w godziach pracy w tajemnicy przed wszystkimi zamyka się w wc na godzinę (kradnie czas i (usunięte przez administratora) po to aby pisać że inni kradną i (usunięte przez administratora) Hipokryta?

Praciwnik
@Podwójna moralność

Z was są hopokryci barany. Bo inaczej nie idzie nazwać. Złodziej!!!!!A kto się zamyka to sie zamyka. Ja napewno NIE!!!!

tarcza

Zostali sami co zal do wszystkich ale odradzac kazdemu ze tak zle a same kaleki siedzą bo lepiej pisac bzdury bo zle omijaj firme a trzyma sie pazurami bo gdzie pujdziesz (usunięte przez administratora)?????????? Widze to wszystko jak codzien biegi za Badurą kierowniku ja zrobiłem Adas mów co dalej tylko mie zostaw nawet za połwe stawki .JJ sie zacieszył rzucił peta miałem racje Adaś tak owija sie buraki.poszli do biura ja na chale do mojej ulubionej kabiny na godzinke a puzniej kawa luzik.Tak jest codzienie dzis wolne wybrancy tylko mogli jechac my to w jedną strone wole zostać. Awy omijajcie firme bo ja strace robutkie ha ha ha.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pracownik z BREMEN

Uwaga !!!NIE POLECAM FIRMY NIKOMU. FIRMA OKRADA NA WSZYSTKIM NA SOCJALU NA GODZINACH. NADGIDZINY LICZĄ ZE STAWKI KRAJOWEJ. I WARUNKI POLSKIE STAWKI W ZLOTOWKACH NIE W EURO. OPLACAJA NNISKIE SWIADCZENIA. ZABIERAJA NADGODZINY Z SOBOT NA PIĄTKI!!!!!.A OGILNIE KADRA OKRADA I KLAMIE BZDURY KAŻDEMU MÓWIĄ. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

@Pracownik z BREMEN

płacą w złotówkach za granicą? a macie płacone diety? a o co chodzi z tymi niskimi świadczeniami? A jsk Social? myślałem o tej firmie bo widziałem oklejone busy ,może ktoś napiszę więcej szczegółów o tej firmiez? czy warto sie fatygowac?

@zainteresowany

Tak w złotówkach od kryzysu w 2009r.jakie diety niema. Pozabierali wszystko. I jeszcze stawki obniżają o 20prc.

@Praciwnik z B

- 20 % To przecież kupę kasy, a nic na busach o tym nie piszą! Tylko że dobre zarobki, widzę ściema gruba tam u was. Świadczenia, co z nimi nie tak u was? ktoś napisal że słabo to wyglada. To jakie firma proponuje stawki po tej obniżce? Proszę o konkrety

@zainteresowany

Stawki po 50 brutto A to co piszą to wielka sciema. 6tys na kotrakcie zarobić to PORASZKA ! JESZCZE żeby mogli to po5 w pokoju by było. Tak jest po czterech i różne zmiany mamy. Ja spiepszam z tej firmy dosyć mam tyle lat to masakra. Było tak że Po 6tys wypłaty mieliśmy. Bo KRYZYS. A w kadrach takie BZDURY gadają że szok.i na LUDZI też my jesteśmy od tego żeby zapierdxielac na nich. Zero DOBREGO zdania o PRACOWNIKU.!!!!!(usunięte przez administratora) SIĘ ZROBIŁ!!!!!!!!KOLEDZY ZE URLOP CZY CHROBOWE MIELI TO KARĘ MAJA8I SIEDZĄ NA BRONOWICKIEJ NA HALI ROBIĄ ZATO.TO TAK ROBIĄ ZNAMI. CHLOPIE W STOCZNI WIECEJ ZAROBISZ I CODZIENNE W DOMKU. RZECZ JASNA. DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TĄ FIRMĄ .!DUŻO LUDZI JUŻ UCIEKLO I BĘDĄ UCIEKAĆ. BUSY TO JEDEN WIELKI ŚMIECH!!!!!!!!!!!!!

@Praciwnik z B

Dzięki za info, to rzeczywiście nie ma co na mine wchodzić kurdek 6 tys w Niemczech to chyba jakiś żart ,szkoda czasu widzę że firma to porażka

@zainteresowany

Tak wielka porażka. BUSY oklei bo niema już kto robić i naiwnych. Dobrzy FACHOWCY już uciekli zostala garstka. Też szykujemy się wypad .Coty jak jest10 mistrzów A Z tego 2 zna sie na robocie. To co TU gadać. Tak z sobót z nadgodzin zabierają na piątki. Teraz zamiast WIECJ zarabiać to my mniej zarabiamy.Niemcy z nas się śmieją i z naszej firmy. Porażka. Nie POLECAM i nie polecaj FIRMY NIKOMU.

mondi

Firma wie że na produkcji same miękkie faje pracują i dlatego sobie pozwalają na ruchy typu obniżka stawki. Pretensje możecie mieć tylko i wyłącznie do siebie bo na to się zgadzacie. Bardzo nie feř z strony firmy że to robi i to dla swoich zaufanych pracowników którzy mogli odejść a zostali i wiernie pracowali w trudnym okresie . To jest cały Muehlhan! Jakiś czas będzie pod górkę i wierzę że jak się poprawi to ludzie w ,,odpowiedni sposób " podziekują firmie.

Prawda

Co robi Japończyk, gdy chce otrzymać podwyżkę? Pracuje jeszcze lepiej niż dotychczas. A co robi Polak, gdy chce dostać podwyżkę? Strajkuje.

były

Każdy z was miał okazję przejść do niemieckiej firmy, spora grupa nie skorzystała z tego i postanowiła wspierać Muehlhan. Gdyby odeszli to firma mogła by tego nie dźwigać. A teraz firma wam za to dziękuję 20% obniżkà pensji. Chcę żebyście wiedzieli że zabiorą tylko robolą A cała banda majstrów, kierowników itd dostaną premie z waszych pieniędzy. Tak to właśnie działa !

Anioł
@były

Dokładnie ci którzy zapierdzielaja to im zabiorą A tak jak niedojdy jeszcze podwyżkę dostaną. A co TU gadać. JANCZAK ZAWSZE TAK ROBIŁ TEN CO niezna się na robocie to miał groba podwyżkę A ten co zapierdziela po dziurach i ganiany jest wszędzie to TYLKO 1zl.no już naciagal do2zl.to znaczy być takim zrób to i tamto I ma sie kasę wtedy. Taka prawda. Ogólnie to powinni WSZYSCY stanąć. Anie pieprzyć za plecami. Coto py nie powiedział.

Asa

Pracowalem w tej firmie i zmieniłem na niemiecka firmę po trzech m-c mam dość paletania się po różnych budowach ciągle zmieniam chwilę i wszędzie leci kasą. Wolę być ganiany przez p.B niż się paletach i twierdzić jak mi dobrze

Pracownik z BREMEN

Ej tepe barany nie usuwajcie prawdy.kto taki mądry w tym chorym biurowcu. ZLODZIEJE. Firma powinna nazwe zmienić. I swoje MOTTO dodać. KTO CHCE NAS DOROBIĆ A NIE ZAROBIĆ TO ZAPRASZMY NA BRONOWICKA 27 OKNA I DZWI OTWARTE.

stars

Dobrzy fachowcy z stażem w firmie siedzę na Bronowickiej a pracujac ludzie z innych firm. Czy to nie podejrzane, może idą za tym koperty?

@stars

Wiem.i z tego co wiadomo mi.to już mają zamiar zmienić firmę.i to pewnie ZROBIĄ. Ja też zpieprzam z tad. (usunięte przez administratora) się robi .za 5tys Ja NIE będę dorabial ich. W biurze kadry kłamią w Bremen kłamią.

Pracownicy

Badaura pamiętaj my Ciebie zgnoimy. We fendzburgu byłeś królem. Tu nie uda się tobie. (usunięte przez administratora)

Pracownim

Zapytam się ostatni raz. I proszę o szybką odpowiedź.czy przaciwnicy co są w KRAJU to muszą odbywać karę. I mają zablokowany wyjazd do Bremen. Z jakiej to ustawy??!!! Czy kierownik BADURA wraz z Jarzewiczem ustalają swoje PRAWO PRACY I SĄ GORA OD PANSTEOWJ ISPEKCJI PRRACY.???CZY TO ICH PRYWATNY CYRK. PROSZĘ SZYBKO ODPOWIEDZIEC. KONTAKTOWOLEM SIE Z SZEFEM W GDAŃSKU.NIE ZASTALEM GO.ZA GODZIE. MAM ODDZWONIC. TAKŻE KTO MI ODPOWIE. CZY TRZEBA TE TOWARZYSTWO POSTAWIĆ DO PIONU. BO JUŻ BRAK NERWÓW. TO CO SIĘ DZIEJE!!!!!!

robuś
@Pracownim

Tak jak piszesz to ich prywatny folwark i czują się bezkarnie.Pomysly które wprowadzają są bardzo kontrowersyjne i nie mają żadnej podstawy prawnej. Szkoda że tacy ludzie piastują u nas na tak wysokich stanowiskach.. Trzeba o tym mówić głośno, bo przez takie działania firma nie ma dobrej opini.

Praciwnik
@robuś

Bo LUDZIE są TACY modrzy. Sami podpisują A później narzekają. NIEMA ZGRANIA.LUDZIE TO PIZDY.JA TO UDOWODIE ZE MOŻNA COŚ ZROBIĆ. ZA 30MIN.BEDE DZWONIŁ DO GDAŃSKA JESZCZE RAZ.LUDZIOM BY KAZALI SIE CAŁOWAĆ W D......!TO BY CALOWALI. ZNAM TAKICH. WE FRANCJI TEZ MIAŁ NIKT NIE PODPISYWAC ANEKSÓW! I CO.LATALI PO KRYJOMU. DUPKI.

Stary31

I pytam się teraz wszystkich pochlebcow J.J GDZIE JESTEŚ OBRONCO SKORO TAK CIĘ WYCHWALAJA STAWKI W DÓŁ to się nadaje tylko do sądu

robol
@Stary31

JJ nie ma za dużo do gadania ale rzeczywiście powinien zareagować bo ostatnio caly czas sie zmagał z brakiem pracowników. A tak na marginesie to firma nie zrobi obniżek dla firm które wynajmuje i oczywiście nie obniży managmentowi. Zabiorą tylko robolą i nikomu więcej. Prawda jest taka że to zależy tylko i wyłącznie od was czy się na to zgodzicie.

@Stary31

Ja jestem na odprawie. Jak zawsze niemam czasu na pierdoly ha ha ha ha.roboty tyle A ludzi mało. Na urlopach siedzą A ja biedny niemoge nic zrobić. Haaa Haa

Stary31

A na koniec dnia zjem pieczyste i popije dużo iloscja procentow bo grono przydu..sow postawi mi jak co dzień bu ha ha ha

ex-lead
@Stary31

Prawdą jest że jeśli pochwały z produkcji idą w stronę majstra lub kierownika to ch.j !!! z niego a nie nadzór , z kolei odwrotnie mówione jest OK . Władze to wiedzą i nikt z Was tego nie zmieni.

Maj
@Stary31

A ludzi w (usunięte przez administratora)mają. Kare zrobil tym co na zwolnieniach .zryte tepe osrane PALY. MUEHLHAN z tego słynie. TAKA PRAWDA ZNÓW STAWKI W DÓŁ BO KRYZYS. JARZEWICZ BADURA I RESZTE LACHOCIAGOW DO UTYLIZACJI. TYCH DWÓCH TO NAJWIEKSI ZLODZIEJE.TRZEBA TO ZGŁOSIĆ DO GÓRY DO GDAŃSKA ADMINISTRATORZY WIELCY. ICH JUZ NIE POWINNO BYĆ I ICH SMRODU.A TY JJ.WEZ SIĘ OGARNIJ. JESTEŚ CIRAZ GORSZY. MASSKRA.!! !!!!!!!! LUDZIE W CHOLERĘ ZJEZDZAJCIE Z BREMEN. ZOSTAWCIE ICH!!!!!!!

Red

Skoro podpisujecie aneksy z obniżką stawki to wyrażasz na to zgodę. Przecież nikt was do tego nie zmusza, dlatego pretensje to nie do firmy ale do siebie.

staruch
@Red

podpisuja chodzą i płaczą że im zabrali kasę durne robole dobrze wam sami się na to zgadzacie pewnie zabuora 40 procent to podpiszcie i znowu płacz kto ma rozum to nie podpisze

spawaczyna
@Red

nic dodać nic ująć !

pomoc nadchodzi

Cześć Panowie Spawacze i Monterzy potrzeba mi 20 monterów i 20 spawaczy od zaraz tu na miejscu w Szczecinie stawka 47 zł brutto + ndg 50% i 100% praca na okres minimum 3 lat i więcej na terenie Stoczni Szczecińskiej na hali , montaż i spawanie konstrukcji o max wys 3m wszyscy których znam bez rozmów wstępnych .Kontakt podam w momencie kiedy będzie duże zainteresowanie uśmiechniętą buźką.

pomoc nadchodzi
@pomoc nadchodzi

Ok tak jak obiecałem zainteresowanie jest więc podaję email :(usunięte przez administratora) wysyłajcie wiadomości i do usłyszenia !!!!

niko

ja wiem kto to podałem już do większości nr tel tych chłopaków których miałem .Ja zaczynam już od czwartku, niestety ta osoba prosiła o dyskrecję.

Anioł
@niko

Podaj jakieś zblirzone namiary. Czekam.

mądry
@niko

dzięki niko za poleconko ja się mam zameldować dopiero w poniedziałek

daro
@mądry

ale sobie nick wybrałeś , dzięki za cynk ja też w poniedzielnik mam się stawić , a jak muelhan wytrzyma to i tak zawsze można będzie wrócić ,przyjmowali nawet tych co za wódę wylecieli !!!

Malina
@daro

Siemnka możesz mi przysłać namiary esem. Malina

Malina
@pomoc nadchodzi

Siemka podaj namiary ja dziś na szczecin ruszam. Malina

Luki

Witam kto tam jest blisko POLGLOWKA BADURY!!!.To niech mu przekaże że jest już zgłoszony do sanepidu i policję. Ja mu nie odpuszcze. I wszystkie busy będą na FIRMIE kotrolowane przez policję. Za ta krzywdę co ludziom zrobił.

62+

Szykowna jest nowa umowa międzyprezydentem Andrzejem Dudą a NSZZ "Solidarność". Ma w niej wrócić postulat wprowadzenia emerytur stażowych. Podpisanie nowej umowy zaproponował "Solidarności" prezydent Duda, ubiegający się o drugą kadencję. Powiedział to w środę podczas pytań i odpowiedzi na FB. Dotychczasowa "Umowa programowa", podpisana w 2015 roku, gdy Duda ubiegał się o prezydenturę, miałaby być przedłużona. Pięć lat temu zapisano m.in. zobowiązanie się Andrzeja Dudy do przywrócenia poprzedniego wieku emerytalnego i wprowadzenia emerytur stażowych. Wiek został przywrócony w 2017 roku, emerytur stażowych nie ma. Prezydent Duda powiedział, że w sprawie emerytur stażowych prowadzi konsultacje z premierem, prezes ZUS oraz minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Trudny do spełnienia będzie postulat 40 lat pracy. Trzymamy kciuki żeby to przeszlo. Sporo jest u nas w firmie ludzi którzy z tego skorzystają. Dość bata na plecach po 40 latach ciezkiej pracy i jeszcze obniżki pensji.

Polonista
@62+

Wreszcie ktoś kto zna zasady ortografii. Szacunek.

dupek

To siec pajacu razem z wujem czy z ojcem niewiadomo kim jest dla ciebie.Ponad dwa miesiące tu niektórym odwala 300 euro robi swoje mają dac jeszcze za 1 maja to ci starczy na rupcia.Rób co ci każą jak co to sie ukryj w kiblu i siec tylko doładój tel !!!!

pupo

nieróbmy błedu ja moge zostac nawet za połowe bo u nas niema pracy jako szlif mam ekstra nigdy tyle niewidziałem nieraz jako pomocnik montera poopiepszam sie ale wujo pociesza mie przywiozłem cie to siec kilku nas zostanie jakos przetrwamy wiec prosze bącmy silni dla firmy.ja juz BMW zamuwilem i co jestem drugi miesiąc mało

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.