Opinie o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

załoga

AB niech lepiej zostanie w Bremen tu nawet zaczyna dobrze sobie radzić, a do Francji niech szukają innych jelonków.

zdzichu

tak to koniec ja zostaje a (usunięte przez administratora) paru i do domu jada jestem dumny bo jeszcze 5 miesięcy mam arbajt.idioci na bronowicką do witusia da wam w (usunięte przez administratora) nie popijecie .szkoda tylko badury i janczaka bo kosze trzeba opruznic ha ha.na francje już jadą 4 stycznia niby badura tam ma byc zaden kaplita powodzenia.no iczeczen ta oferma ma mieżyc spoiny ile dzieny montaż noi spaw

@zdzichu

Badura do Francji? trzeżwy jesteś?

Deryk

Cześć Koledzy . Nadal można na legalu chlać w robocie w Bremen u JJ ?

staruch
@Deryk

co ferment siejesz tam pracują sami abstynencji

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Obecny

Atmosfera jest (usunięte przez administratora) Tylko finansowego mi żal.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
zainteresowany

Firma na pracę? Warto się zatrudnić?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Były

Pewnie tylko od razu na prezesa.

Odpowiedź
@Były

Jak masz znajomości to i majstrem możesz zostać.

@Odpowiedź

Ale ja chcę nie na majstra tylko na prezesa albo na dyrektora. Najlepiej finansowego.

załoga

raczej tak przywożą z obcych firm ściemniaczy, telefonistow, pijaków i szcz..chów co chodzą w kratkę i jakoś się kręci, myśle że piekarza też by został zatrudniony

Wirus

No i jest 4 w Muhlhanie zarażonych. Uważajcie.a w Bremen cisza

Bremen
@Wirus

skad masz takie info

fake news
@Wirus

jasne chyba Ty masz zarażony łeb

tarcza

jak jest 4 to ireszta zachoruje nie zyzcę nikomu zle jedziemy już niema płynu do dezynfekci ani masek gdzie jest Wieska tak miała pilnować napewno wirusa przywlek Badura po urlopie muszę go unikać.JJtesz wygląda zle ma żone to pochlac niemoże a my orły dajemy bez niego pod wiatką nawet da urlop jak 2 dni niepujde jak go niekochac anioł.Ale koniec podpytałem tych od prefabrykaci moze mie wkrecą tyjko ma byc sama rodzina moze mi kogos znajdą zie ochajtam i Bede.

załoga

Jeżeli polski pracodawca deleguje jednego lub większą liczbę pracowników do pracy w Niemczech, to przed podjęciem każdego zlecenia na terenie Republiki Federalnej Niemiec musi dokonać zgłoszenia osób wyjeżdżających tam do pracy. Co więcej, polski pracodawca musi ponadto wskazać każde miejsce w Niemczech, do którego jadą polscy pracownicy. Jeżeli niemiecki Zollamt skontroluje miejsce realizowania umowy o dzieło lub miejsce wykonywania usługi, a znajdzie polskiego pracownika, którego dane personalne nie zostały zgłoszone do niemieckiego Urzędu Celnego, to wtedy Zollamt zgodnie z zapisem § 23 ustęp 3 niemieckiej ustawy o delegowaniu pracowników (AEntG) ma prawo nałożyć na polskiego pracodawcę karę pieniężną sięgającą kwoty do 30.000 Euro. Coraz więcej polskich pracodawców delegujących lub wypożyczających pracowników do pracy w Niemczech jest kontrolowanych przez niemieckich celników pod kątem dokonania poprawnego zgłoszenia umowy o dzieło lub usługi oraz zgłoszenia każdego pracownika. W praktyce kontrola celna wygląda tak, iż Zollamt prosi niemieckiego zleceniodawcę o wskazanie wszystkich zagranicznych firm realizujących dla niego dzieło lub wykonujących na jego zlecenie usługi. W ten sposób niemiecki zleceniodawca przekazuje dane swoich wszystkich podwykonawców, a Zollamt otrzymuje gotowe namiary na polskich pracodawców, których trzeba skontrolować.

01 08 2020

Również Maria Aniol z centrali największych niemieckich związków zawodowych DGB potwierdza informacje urzędników ministerstwa. "W Niemczech nie będzie nikogo obchodzić, kto co wdrożył lub czego nie wdrożył. Według nowych przepisów pracownikom oddelegowanym do pracy do Niemiec będzie przysługiwać już nie tylko płaca minimalna lub płaca minimalna branżowa obowiązująca w Niemczech, ale wynagrodzenia taryfowe w myśl maksymy: "ta sama płaca za tę samą pracę". Oznacza to, że polski pracodawca będzie musiał zapłacić swoim oddelegowanym fachowcom stawkę fachowca, a nie tylko minimalną branżową” - pisze do money.pl. Będzie się działo

robol
@01 08 2020

dostaniemy diety czy figę z makiem

@robol

jak nie dostanieny to zgłosimy w odpowiednich służbach

staruch
@01 08 2020

Pracodawca delegujący pracowników do Niemiec będzie musiał także zadbać o pewne standardy ich zakwaterowania oraz pokryć koszty kwatery, wyżywienia i zapłacić im za dojazdy do pracy. Koszty delegacji i diet nie mogą być już wliczane do stawki godzinowej czy miesięcznej, jak robiły to do tej pory agencje. To będą pieniądze ekstra. Poza płacą pracodawcy będą musieli też udzielić pracownikom delegowanym pełnopłatnego urlopu. I tu ciekawostka. W Niemczech pracownikom generalnie przysługuje albo 20 dni (kiedy pracują 5 dni w tygodniu), albo 24 dni (jeśli praca jest 6-dniowa). Tymczasem w Polsce pracownik z 10-letnim stażem ma prawo już do 26 dni. Zatem zastosowanie będą miały przepisy korzystniejsze dla niego. A u nas nie jest tak ze dieta jest wliczona w stawkę?

pracować
@pracownik

zaczyna się walka o pracę i firmy będą donosiły na siebie na wzajem i nie będziecie musieli nigdzie zgłaszać. Przetrwają firmy ktore mają sprawiedliwe i zdrowe podejście do warunków panujących.

zdzichu

Dawno nie pisałem bo tylko czytam wasze relacje o firmie my dajemy rade dzieki wujowi mam jusz BMW mam narzekac jestesmy tu cała rodziną nikt obcy niema tu szans.Wujo chce odejsc pod niemca a my znim tak ma byc.Nowych przyworzą same ciule ale JJ ma stan i gnojimy efekty masakra Adas zagubiony brakuje jeszcze z 5 majstrów i damy radę młody jj to statysta tylko 2 zmiana bo tata go trzyma sierote inego dawno by sie pozbył.

B

Z takimi mądrościami masz szansę 28 czerwca zostać kimś ważnym. Nie zmarnuj swojego talentu.

Praciwnik
@B

To chyba by musiał być Tobą. Co Za beztalencia. Sami fachowcy. Weźcie sie wszyscy OGARNIJCIE. Ty co Badure bronisz czy dymacie sie razem. Tego (usunięte przez administratora)już dawno w tej firmie nie piwnno być jak i wstrzasa. Tam JEST tylko dwóch MAJSTROW CO NA RIBOCIE SIĘ ZNAJĄ. TO GRZELKA I JACZAK JANUSZ. A RESZTA TO CIEMNOTA!!!!!!!!!!!!co za nic kasę grubą przytulaja!!!!!!!!!to jest wielka Poraszka.(usunięte przez administratora)

B
@Praciwnik

Twoje wypowiedzi wskazują że jesteś bardzo sfrustrowany i niezadowolony że swojej sytuacji. Obrażanie i atakowanie pracowników własnej firmy może świadczyć o głębokiej złości na świat na który nie masz wpływu. Czy nie było by dla Ciebie łatwiej gdybyś dokształcił się technicznie, nabrał doświadczenia w kierowaniu pracownikami i został majstrem a później kierownikiem. Z tego co piszesz wynika że dobrze znasz się na robocie, wiesz czym powinien zajmować się majster więc nie hamuj swoich ambicji i awansuj. Może pod twoimi skrzydłami firma rozwinie skrzydła. Pokaż że potrafisz zamiast wyzywać.

Erni
@Praciwnik

To musi być dla Ciebie bardzo frustrujące pracować w firmie której tak nienawidzisz. Kolegów z pracy nazywasz ciemnotą. Pewnie chciałeś być kimś ważnym w firmie. Zabrakło wykształcenia, wiedzy i doświadczenia a teraz jedyne co pozostało to nażekać. Milchan ma prezesa, dyrektora, kierowników i majstrów może nie tak dobrych jak Ty ale wszystko jeszcze przed Tobą. Zamiast nażekać kuj swój los otwieraj firmę i zapraszaj nas no chyba że ciemnoty nie przyjmujesz.

bil

Wstrząs to tylko odważny przy Kaplicie był a teraz trzęsący ratlerek co za czym idzie potulny baranek. Młody po prostu tam musi być i koniec zero wiedzy ale kasa u JJ musi się zgadzać

@B

Ale wy MACIE PUSTE te lepetyny WSZYSCY. Co myślicie wy WSZYSCY że BADURA i jarzewicz to WIELCY bogowie. Jeden z drugim tak zafascynowani jesteście to (usunięte przez administratora) im jeszcze dajcie. Modrzy i rosadni ludzie już nie pracuja w tej fiemie. Zobacz i popatrz Ta firma jest NAJGORSZA W SZCZECINIE I NIE TYLKO!!!każdy fachowiec no podaje się. A pieprzy i pisze glupoty A będzie za30zl zpierniczal. Czemu nik nie stanie 100procent zlogi!!!!tylko na FORUM cwaniakuje.??? Ja się postawiłem i podzienkpwali za pracę. I NIE żałuję tego mam lepiej. Wy powinniście ksiaszki pisać A nie w takim przemyśle pracować. POWIEM JEDNO. Dalej za grosze róbcie i dawajcie sie OKRADAĆ. Anie jakieś niestworzone historię piszcie .

robol

28 VI tylko A D !!!

Pewniak

Badurka i jego (usunięte przez administratora) Jażewiczka za brak szacunku do ludzi czeka Was wizyta na składaniu kończyn w lesie , obiecane macie a czas pokaże...! Oczy miejcie do okola głowy!

NS

Nigdy i nigdzie nie widziałem że majster stoi 8 godz na sekcji.To nie jest naturalne zachowanie i nie jest dopuszczalne. To jest typowy mobing.Wystarczy to zgłosić do odpowiednich instytucji w Niemczech. Reakcja będzie natychmiastowa, taki przełożony poniesie ogromne koszty i straci prawo pracy w republice Niemieckiej.

SN
@NS

To czemu tego nie zgłosisz?

SX
@SN

Nie zgłosi bo ta sama instytucja zaleciłaby mu zjedzenie snikersa i zabranie się do roboty

SN
@SN

To już nie mój problem pomysł dlaczego

lolo

Tu w Bremen to same niedojdy zostali bo nigdzie sobie rady niedadzą.Płaczą tylko bo mało kasy podają tel do firm a sami siedzą by pozbyc się konkuręci.Poco takie podchody pokarz ze masz jaja i odejć do niemieckich firm.My zostaniemy będziemy pracowac.

Czerwiec
@lolo

Tak Niedojdy zostaną. A wy wszyscy mądrzy przy wódce jesteście. Jak potrzeba to ciacho siedzą raptem 3 sie odezwie A reszta słucha jak swinia grzmotu. Już to przerabilem. Jak Pinokio był stało chłopa 40 i co trzech sie odezwalo Reszta się bała KRETYNA. I tak jest do dziś. A WSZYSCY jacy to nie mądrzy na FORUM. Pamiętaj jak ktoś się Pizga urodził to kanarkiem nie będzie. Będziecie za gorsze robić i tepo będą podkrecac. Ja to przerabiLem

Straslund

Może obniżka była rzeczywiście za ,,karę" i po jakimś okresie odda ludzią ich stawki. Czas pokaże jakie plany ma firma wobec swoich pracowników.

wyrolowany

Zgadzam się, ostatnio jak miałem okazję przejść to się wahałem. Jeżeli firma obniży stawki, to tylko pomoże mi w podjęciu właściwej decyzji. Spotykam kolegów którzy pracują w niemieckich firmach i tam nikt nie obniża stawek Tylko u nas jakieś chore praktyki,ludzie uwierzyli panu J że będzie lepiej i zostali. Firma niektórym już podziękowala obniżką 20%.

Praciwnik z B
@wyrolowany

To jest taki szacunek dla dobrych pracownikow od FIRMY. Firma wszystko robi żeby dobrzy pracownicy podchodzili! A zostali sami niedojdy i produkcję ciagli .bo to tak jak Badura PAJAC i jarzewicz drugi (usunięte przez administratora) pojawili sie w Bremen to nastąpiła PORASZKA. Brak słów. CZAS NA ZMIANE.

Arctic

Pany są przecieki że MV Werften rusza w lipcu i będzie kontynuował produkcję Global 2 I dużych jachtów klasy lodowej. Rząd Niemiec dał właścicielą MV potężne gwarancje rządowe i pomoc- warunek utrzymać produkcję i miejsca pracy. Jest alternatywa i nie pozwólmy żeby nas ,,rąbali" bez podstaw , tylko w ,,imię" ich zysków. Firma Muehlhan nie poniosła żadnych strat tytułu koronowirusa !!! Po prostu robią z nas głupków i na tym zarabiają.! Tak dla przykładu każdy wie mniej-więcej ile zarobi za maj i teraz proszę odjąć z tego 20% !!! Czy to nie kradzież? !!!

Praciwnik z B
@Arctic

Jakto przecież jarzewicz mówi że roboty miema i ma SAME STRATY. Już statków niebeda budować wszystko pada.jaki on pizniety jest. Masakra. Wiem że kasę bierrze od Państwa i przytula do SIEBIE. Czy ktoś weźmie się za niego. To (usunięte przez administratora) OD PARU LAT FIRME OKRADA BEZ SKRUPOLOW LUDZI OKRADA.

dobrze wiedzieć

@Arctic

Zapraszmy wszstkich chętnych z firmy MUEHLHAN. NIC NIE STRACICIE.

@Arctic

Zapraszmy wszstkich pracownikow z firmy MUEHLHAN.

spawcio
@Arctic

Trzymam kciuki, dobrze będzie dla nas wszystkich jak będziemy mielialternatywe. Z tego co słychać to ludzie chcą uciekać jak firma wprowadzi dalszą redukcję stawek.

Jaco

Zapraszmy wszstkich pracownikow z firmy MUEHLHAN .

Jn
@Jaco

Gdzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.