Opinie o Euros Polska Sp. z o.o. w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euros Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euros Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euros Polska Sp. z o.o. w Ustroń

Epik

Serwis oto dom EUROS w ustroniu na sprzedaż! !!!!!???? Co to się dzieje nikt nam nic nie mówi paranoja tylko zwlekają z tyg. na tydz. z postojem.

nano

EUROS pod młotek?

zapierdalacz

No i znowu największe nieroby pojadą do NIEMIEC. Bo na nich tam czekają z otwartymi rękoma zwłaszcza na tego siwego Kadafiego co mu ręce upierdoliło.Tego dyrekcja nie widzi jak jeden większy, drugiemu mniejszemu w dupe wejdzie byle pojechać.Dzieci to taki huj niema z kim zostawić ale naraz to by pojechał najlepiej na cały czas(grubas posrany)Takie to mendy pracują w EUROSIE!!!!

janko

A to znajomy raczej prawdy ci nie powiedział.Owszem ludzie zarabiają 3tyś.na rękę,nawet i więcej,ale żeby tyle zarobić trzeba przynajmniej przepracować 10 lat(co roku dostajesz dodatek za wysługę lat).Na sam początek na rękę dostajesz miesięcznie znacznie mniej niż 2tyś.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euros Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
jano

cesaroki to prostaki

monolog

To co tam odchodzi czyli władza Pana Makosia i Pana Mareckiego to jest szczyt chamstwa,arogancji i cwaniactwa.Kiedyś się goście przejadą na tym choć by na ulicy.

Ksysio

Nic. Ewentualnie robotę w syfie, który Cię truje od środka na początek najniższą krajową. Ciuchy jak się ubrudzisz są do wywalenia, a z magazynu nie idzie się doprosić nawet o buty. Jak nie podpadniesz majsterkowi, ani nie wysypie Cię uczulenie to może zostaniesz na dłużej. Ale to nic pewnego, bo po siedmiu miesiącach dowiesz się nagle z dnia na dzień (zazwyczaj na dzień przed końcem umowy), że Ci jej nie przedłużą. Wczasów i innych dodatków nie ma. i skoro zabrali to już nie dadzą.

zapierdalacz

oddajcie nam zaległe wczasy pod gruszą.Z odsetkami!!!

XXXXXXXXXXXXXXXXX

No,no widzę że sytuacja się powtarza.Wpierw kombinują jak tu zrobić z wypłatami,tak żebyśmy dostawali jak najpóżniej na konto,w końcu wymyślają:Zmieniamy warunki umowy dotyczące wynagrodzenia,ściślej mówiąc dnia w którym będziemy dostawać pieniądze na konto. Czyli TYM RAZEM będzie to do- SIÓDMEGO DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA.Piszę grubym drukiem nie bez przypadku"TYM RAZEM"bo warunki umowy co do wynagrodzenia w którym dniu powinniśmy dostawać kasę to w tej firmie się już zmieniały Wiele razy.NO I CO W ZWIĄZKU Z TYM:WIADOMO NIKT SIĘ NIE SPRZECIWIAŁ CO DO ZMIANY,KAŻDY TO ZAAKCEPTOWAŁ-SZCZERZE MÓWIĄC TO NIKT SIĘ NIE ODEZWIE BO BYŁBY Z GÓRY NA PRZEGRANEJ POZYCJI,KAŻDY O TYM DOSKONALE WIE,ALE OK. NO I CO -SIÓDMY DZIEŃ TEGO MIESIĄCA WYPADA W NIEDZIELE,WIĘC JASNA SPRAWA ŻE POWINNIŚMY DOSTAĆ KASE DZISIAJ,A TU NIC,WIELKIE K...A NIC.JAK ZWYKLE MAJĄ NAS W D...E . WCZASY POD GRUSZĄ TO JUŻ PŁACĄ I PŁACĄ.NIE ROZUMIE POLITYKI TEJ FIRMY-NAJPIERW W ŻORACH BUDUJĄ HALE PRODUKCYJNĄ PRZYSTOSOWANĄ DO PRODUKCJI MAŁYCH ŁOPAT,ALE DOSTAJĄ KONTRAKT NA DUŻE ŁOPATY,PO CZYM ZACZYNAJĄ BUDOWAĆ DUŻĄ HALE NO I CO??? W CHWILI OBECNEJ NIE MA ROBOTY W ŻORACH .LUDZIE KTÓRZY ZOSTALI PRZYJĘCI DO TZW. "WIELKI PROJEKT" SIEDZĄ TERAZ NA POSTOJACH.I NIKT TU TERAZ DO NIKOGO NIE MA ŻALU-CHODZI O RELACJE PRACOWNIK/PRACOWNIK LUB JAK KTO WOLI ŻORY/USTROŃ. MY TU TYLKO JESTEŚMY ZWYKŁYMI PIONKAMI/MARIONETKAMI.DRUGA SPRAWA:BUDUJE SIĘ PO GODZINACH FORME DO NAJWIĘKSZEJ ŁOPATY NA ŚWIECIE"SEA ANGEL "-PO KILKU LATACH OD WYBUDOWANIA FORMY LUDZIE SIĘ DOPIERO DO PROSILI O KASĘ O "DZIEŁO"I TO NIE PO DOBROCI-SPRAWA MUSIAŁA TRAFIĆ DO SĄDU ŻEBY W KOŃCU LUDZIE MOGLI ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE. A W SPRAWIE BUDOWANIA ŁOPAT NA TEJŻE FORMIE : ZOSTAWALI WYSYŁANI LUDZIE DO NIEMIEC I JAK WIADOMO ZA DELEGACJE PO ZA GRANICAMI PAŃSTWA NALEŻY SIĘ CAŁKIEM PRZYZWOITA KASA(DIETA)-NO I CO?-ZAKŁAD WYSYŁAŁ LUDZI DO NIEMIEC NO I JAK TO NA POCZĄTKU Z KASĄ BYŁO WSZYSTKO OK ALE IM BLIŻEJ KOŃCA PROJEKTU KASE JUŻ PRZESTAWALI PŁACIĆ.NAWET JUŻ PO ZAKOŃCZENIU CAŁEGO PROJEKTU LUDZIE CZEKALI JAK ZWYKLE NA KASĘ ,KTÓRA JAK NAJBARDZIEJ SIĘ WSZYSTKIM NALEŻAŁA BO W GŁÓWNYM CELU PO TO TAM WYJEŻDZALI.POWIEM TAK-JEŻELI CZŁOWIEKA NIE STAĆ NP.NA NOWY SAMOCHÓD TO GO NIE KUPUJE,A NIE ŻE PO KUPNIE PO KILKU MIESIĄCACH OKAZUJE SIĘ ŻE NAJZUPEŁNIEJ GO NA NIEGO NIE STAĆ I POWIEM WIĘCEJ,ZAMIAST ŻEBY GO SPRZEDAĆ BY WYJŚĆ Z TYCH PROBLEMÓW Z NAJMNIEJSZĄ STRATĄ,TO CIĄGNIE TO I CIĄGNIE I KOŃCA NIE WIDAĆ,PROBLEMY SĄ CORAZ WIĘKSZE I WIĘKSZE I POTEM JEST CIĘŻKO WYJŚĆ Z TAKICH PROBLEMÓW FINANSOWYCH.NIE ROZUMIEM TAKICH LUDZI-PO PROSTU JEŚLI MNIE NA COŚ NIE STAĆ TO NIE KUPUJĘ-PROSTE,PRAWDA.I TAK SAMO JEST W NASZEJ FIRMIE.WYDAJE MI SIĘ,BA JESTEM TEGO PEWIEN-LUDZIE KTÓRZY SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA STAN OBECNY TEJ FIRMY PORWALI CIĘ Z MOTYKĄ NA SŁOŃCE,NIE MAJĄ W OGÓLE NIE MAJĄ POJĘCIA CO DO PROWADZENIA TAK OGROMNEJ PRODUKCJI.CHODZI GŁÓWNIE O SAMĄ GÓRĘ-O ZARZĄD ,DYREKCJE USTROŃ/BERLIN.CO JEST K...A GRANE Z TYMI LUDZMI? CO ROBIĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA CAŁĄ SYTUACJE KTÓRA WYNIKŁA.ZAKŁAD W USTRONIU ODWIEDZIŁ KOMORNIK-PO PROSTU SZOK, NAGLE OSZCZĘDNOŚĆ- ZA DUŻO RĘKAWIC POBIERACIE ITD.OD KILKU LAT -ZERO PREMII,ZERO PODWYŻEK JUŻ NIE MA WCZASÓW POD GRUSZĄ,NIE MA BONÓW ŚWIĄTECZNYCH. CO DO ROBOTY W USTRONIU TO JAK ZWYKLE-"CIĄGLE MAŁO,MAŁO,MAŁO,JAK TU PRZYŚPIESZYĆ PRODUKCJE.W WYŻEJ WYMIENIONYM TEKŚCIE NIKOGO NIE CHCIAŁEM OBRAZIĆ,PO PROSTU TYLKO OPISUJĘ SYTUACJE FIRMY. JEŻELI KTOŚ SIĘ ZASTANAWIAŁ CZY SIĘ ZATRUDNIĆ W TEJ FIRMIE I PO PRZECZYTANIU TEGO POSTU NADAL MA CHĘCI PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO "OBOZU PRACY"-NO CÓŻ TO JEGO PROBLEM,JEGO DECYZJA LECZ PROSZĘ CIĘ ZASTANÓW SIĘ JESZCZE KILKA RAZY. NA KONIEC POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH W TEJ FIRMIE W ŻORACH JAK I RÓWNIEŻ W USTRONIU!!!

@XXXXXXXXXXXXXXXXX

Witam Widzę że ten który podpisuje się krzyżykami jest tyle samo wart co Jego podpis. Czasem kolego warto przeczytać coś ze zrozumieniem. Otóż faktycznie zmienili nam termin wypłaty ale na siódmy dzień kalendarzowy z siódmego dnia roboczego miesiąca. Jeżeli nie zauważasz tej subtelnej różnicy ( a sądząc z podpisu pewnikiem tak jest)to świadczy o Twojej indolencji w tej sprawie. Zapytaj Karolka - On Ci też powie że w tym przypadku ta zmiana jest na naszą korzyść.Nie zmienia to faktu , że spóźnili sie z wypłatą w tym miesiącu. A co do " obozu pracy" . Mamusia Cie zmusza do pracy tutaj? Zwolnij sie po prostu . Idź do Firmy gdzie wszyscy bedą mili , będą wypłacane "grusze" , "jabłonie " i inne "śliwy". Zachowaj sie jak facet z J...ami i połóz w kadrach papiery , jako powód podaj że nie chcesz byc w (usunięte przez administratora) i tyle.

mirek

Kierownikowi Marianowi śmierdzi potwornie z ust, nóg,pupy i w ogóle ze wszystkiego. Bob Gozdecki powinien zasięgnąć porady wielkiego specjalisty z zakresu psychiatrii , a jego niepodobny brat bambucz paweł debil już dawno powinien być odizolowany od społeczeństwa i jednocześnie zamknięty z podobnymi sobie (klatka z gorylami) . Hubert Witkowski i jego wyłupiaste ,tępo patrzące ślepia już dawno powinny widzieć tylko i wyłącznie czerwone (usunięte przez administratora) innych szympansów.

już wolny

Z wypłatami też już zaczynają coś kręcić-za miesiąc styczeń dostaliśmy kasę w dwóch ratach -pytanie brzmi-co będzie w tym miesiącu za miesiąc luty?-w czterech ratach???!!! A w Ustroniu robota jak zawsze, czyli-Jest jej Dużo,robi się coraz szybciej i szybciej,ludzie zap.......ją w pocie czoła a firma wiecznie narzeka "NIE MAMY PIENIĘDZY"-więc gdzie są te Pieniądze? kto jest odpowiedzialny za finanse tej firmy? Przemyślenia na temat tych i wielu innych problemów dotyczących tego Zakładu zostawiam Wam. Pozdrowienia dla Wszystkich chłopaków i dziewczyn pracujących w Tej-jak to nazwać-PARODII-:Zakład produkujący śmigła do elektrowni wiatrowych"-brzmi to nawet bardzo profesjonalnie,ale szkoda że w rzeczywistości tak nie jest.

Anus

Wczasy pod gruszą? Zapomnij! Przecież jasno było powiedziane, że za 2014 socjal zabrany, a za to co mieliście dostać za 2013 zrobiliśmy sobie z całą "górą" wigilijkę na Ruwnicy. Poza tym musieliśmy mieć kase na paliwo by dojechać na wigilijke do Berlina... A Wy też mieliście przecież wigilijkę firmową - tylko że za swoje. Skoro Was stać to nie płaczcie o jakieś marne kilka złotych. Poza tym macie przecież mieć podwyżkę po nowym roku... roboty, a kasę? Znowu obiecam i nic nie dam

kandydat

Witam , i jak sytuacja w firmie? Szukam pracy a euros szuka pracowników , na jakie wynagrodzenie mogę liczyć ?

elo

Witam, czy ktoś coś wie odnośnie zaległych wczasów??? Jakieś rokowania?

cesarok

Komandos długo będziesz ciągnął L4

Były Eurosowicz

Komedia ,dawno się tak nie usmiałem, dorośli ludzie a na forum wylewają swoje żale... Każdemu majsterkowi sie oberwało:D tak to jest władza uderza do głowy, Jednak leje na ten syfff i bande oszołomów z góry oraz tych fałszywych brygadzistów.... Ja się tylko pytam kiedy wypłaci ta zasra.na firma zaległe wczasy pod gruszą??. Pozdro dla normalnych ludzi a tacy też tam są Piona:)

cesarok

Zinterpretuj uważnie tekst,kto do kogo pisał gamoniu!!!

Twój Majster :)

Witam Drogi Adamie :) Nie mam nic wspólnego z tymi bzdurami,dokonałem tylko jednego wpisu, a to już wiesz. I przede wszystkim w mojej wypowiedzi nie wskazałem osoby , która to pisze. Szkoda, że takie rzeczy mają miejsce na forum. Osobiście myślę, że wspólnie wyjaśnimy tą niedorzeczną sytuację. Osobiście pozdrawiam kolegę szargającego naszą opinię!!!

twoj zastępca

Witam Radziu piękny wpis:) Tylko mam nadzieje ze jesteś w stanie udowodnić że to"My"napisaliśmy no bo chyba nie opierasz swojej wypowiedzi tylko na domysłach.I kijowo by było jak by się okazało ze to jednak ktoś inny to napisał . pozdrawiam adam

gosc

Za wpisami pewnie stoji ta pinda z fantastycznej czworki slyszalem co nieco pewnie stanol majster jej na drodze irke tez wykancza ciagle marudzi i gada pierdoly o ludziach wszyscy to lebry tylko ona robi i jastrzebioki takie rzeczy opowiada nikt nie chce z niom robic bo ma dosc sluchania jej rozwalic towarzystwo po zmianach

Zostaw merytoryczną opinię o Euros Polska Sp. z o.o. - Ustroń

Euros Polska Sp. z o.o.