Opinie o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Wawrzon

Nie mam nic wspólnego z Waszą firmą. Przypadkiem przeczytałem ten dział i odniosłem wrażenie, że Coco... smażysz pasztety tylko dla jaj. Bo z Twoich wypowiedzi, poza jadem, nic wartościowego nie wynika. Masz problemy psychiczne, nie lubisz ludzi i nie podajesz żadnych rozwiązań. Ja na miejscu pracodawcy, za słowa: uciekajcie z tego burdelu, niech się tam parzą sami - skierował bym sprawę do prokuratury, no chyba że masz rację w co wątpie /miejscowi to wiedzą/.

CocoJumboIdoPrzodu

tajne/poufne/PRAWDZIWE! Po wakacjach ZWOLNIENIA! a już od czerwca cięcia! Sobie wywalczyli grubą kasę i odprawy, to udają że coś robią w sprawie przyszłości. NIE WIERZCIE! NIECH UCIEKA KTO MOŻE, BO NIE PRZEDŁUŻĄ Z TOBĄ UMOWY LUB WYWALĄ! WIEM CO MÓWIĘ! ROBOTA JEST I NA DZIEŃ DOBRY PŁACĄ 21 ZŁ/H. NA PRAWDĘ UCIEKAJCIE Z TEGO BURDELU! NIECH SIĘ TAM PARZĄ SAMI!

kiler

pozdrowienia dla calej zalogi oprucz paruwek kesego . bylo milo niepasowalem padalcowi * czytamy kesemu *

kiler

kesy cnc przytocznom odpusc sobie ja juz ci opinie wystawilem tak ze polewacz na orlene to jest twoje miejsce pracy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Międzyrzecz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Międzyrzecz
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Swag

Kto twierdzi ze jest ok to jest smieszny :D Biuro szuka dziury w calym i osoby chodzace po hali z biura donosza o wszystkim co na hali sie dzieje. Niedlugo zeby pojsc sie odlac bedziesz musial krzyczec o pozwolenie bo telefonow tez zabronic maja calkowicie ;)

dawny pracownik
@Swag

sądząc po twoim nicku jesteś tym co myśli że w koncernie zrobi karierę takich jak ty karierowiczów w tej firmie było wielu śladu po nich nie ma tak że zejdź na ziemię bo w pewnej chwili znikniesz

spych

Najważniejsze teraz są wiosenne porządki. Jeśli wywiozą śmiecia będzie ok.

nowy 24

mnie się tam podoba fajna firma oby tak dalej

locha

stoi przy myjce dyszy i sapie uffff jak grąco pufffffjak groco dyszy i sapie i puka i stuka zaglada w rury obudów i szuka wióra ,tłusta parówa w kręconych włosach co posiada żółte papiery na głowę

hababa

olgierd.. masz całkowitą racje!

olgierd

Dobry kandydat na miejsce po ...... ? Znający zagadnienia, inteligetny fachowiec. Problemy produkcji w małym palcu. Bez szkody dla firmy, przestojów itp. To Arturo nasz.

Wawrzus

Stalowy,gdzie się hartowałeś ? w kryminale czy u komorników ?. Chcesz wszystkim gęby pozamykać jak jakiś PiSowiec który nie wie nic o demokracji ?

nowy

fajna firma ma potencjał jeszcze tylko małe szkolenie i mogę działać polecam

Dziwię się temu wylewanemu tu jadowi. Ja jestem zadowolony z pracy. Wystarczy robić to, do czego zostało się zatrudnionym i wszystko jest w porządku. Wypłaty są przelewane na czas. Jak na międzyrzeckie warunki zarobki są godne. Jeżeli ktoś tylko chce, ma szanse rozwoju. Nie ma problemu z wyjazdami na szkolenia i ze zdobywaniem nowych kwalifikacji. Wystarczy się zaangażować w pracę i można odnieść wiele satysfakcji, zarówno zawodowej, jak i osobistej. Takiego pracodawcy ze świecą szukać.

Też Pracownik.

Widać, że pracujemy w innych firmach. "Robić to, do czego zostało się zatrudnionym", "szansa rozwoju", "wyjazdy na szkolenia", "Zaangażować w pracę" ???. Stek bzdur, andronów i farmazonów. Wąska grupa "ambitnych" znajomków i lizusów ma "szanse rozwoju". Reszta to nawóz. Gdzie się uchowałeś kolego? Bez właściwych układów, protekcji, donosów ( delikatnie napisane) to sobie możesz pojechać.Pracujemy, bo musimy. Po naszych plecach wspina się na wątpliwą ścieżkę kariery taka kiełbasa jak Ty. Zwykła parówa.Lubisz ganiać ludzi i ich dojeżdżać? Czerpiesz z tego satysfakcję? Masz taką wartość dodaną do swojej "ciężkiej" pracy. A może jesteś Tym najlepszym? Masz Osobistą Satysfakcję, Słodycz, Uniesienie? Kandydat na najlepszego. Masz problem. Kęsy zostaje na swoim stanowisku. Pan L też. Jest szeroko. Możesz wjeżdżać.

byly pracownik

Teraz to juz nikomu firma i tak konczy produkcje. Niech sie ciesza ludzie co w soboty moga robic zawsze to nadgodxiny.Wiele osob samo sie zwolnilo jak przeszliscie na 3zm bo tam syf coraz wiekszy . Kesy i tak juz sobie droge toruje do Cnc Przytoczna tylko tam nie bedzie juz kierownikiem.

marek g

ja tyle lat pracuje w tej firmie a komu teraz mam w (usunięte przez administratora) wejść bo nie wiem ? kto podpowie?

leszek

dobre

bim bom

na kęs j ego (Wierszyk jazzowy) Jak długopis do pisania, każda d... jest do s.... Tak i kęsy ma zalety długopisu lup kuwety. Kocie szczyny z jego głowy są wielkości z tyłu krowy Każdy pomysł mózg rozdziela, kęsy myśli o cholera. Głowa wielka, pełna, szczera pojemnością bliska zera. Jak uroni pomysł wielki to zagląda do butelki. Na dnie owej buteleczki są kolejne wnet wycieczki. Dookoła wszyscy wuje, takie coś się tam gdzieś kluje. Wszyscy słabi on jest wielki, tak wygląda dno butelki. Sen, mamroty oczadziałe o wielkości swojej własnej W jego głowie takiej ciasnej Przebudzenie już sie zbliża. Pędzi sługa do roboty Palnie dwie lub trzy głupoty Czwarta bzdura jest w gratisie, Takie drobne widzimisię. Pod niemieckim przewodzeniem, kęsy sobie obmacuje Popaprańca z brudna szmatą, gdzie po hali brud zarasta Każdy sobie gdzieś coś rzuci, albo zwierze sobie zchlasta. Pusto w wiadrze, woda brudna Panny płaczą, ratuj chamie A ten głupek sobie myśli Czasem głowę sobie łamie Koniec jazzu. chodź Tyramem miał być z rana znowu wyszedł na Barana

Podwyżki, dobreeee. Ciekawe kto je otrzyma? Prędzej firma się rozpadnie..

metron

Tu chodzi o DWIE zmiany. Żaden rozwój. Włazisz w d.... , kablujesz, to jedziesz. Kto z produkcji pojechał? Nikt. Firma się kończy. Przypominam. Papier toaletowy też się rozwija.

PRACA
@metron

OTWIERAJA SIE W PARKU KOLEJNE DWIE FIRMY NIE MA CO PANIKOWAĆ skoro góra już gówna sprząta to i Kęsy też zacznie ;)

NCV123

Arbuz, tam wysyłają ludzi kompetentnych! Nie takich ja Ty!

Zostaw merytoryczną opinię o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.