Opinie o Baumit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Baumit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baumit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baumit Sp. z o.o. w Wrocław

Zadowolony

Pozdrawiam chłopaków z Pobiedzisk! DZIĘKUJĘ ZA Super szybki załadunek! Nareszcie jacyś myślący ludzie!

Detox
@Zadowolony

Zadowolony Nick mówi wszystko= swojak

Anonimowo

A jakie stanowisko Cię interesuje ? Obecnie niema chyba rekrutacji

Jak wyglądają zarobki w Baumit Sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Zarobki na wysokim poziomie. Do tego socjal. Szef pomocny. Jak pracujesz to do tego wysoka premia. Polecam. Prawie pół zycia spędziłem w tej firmie i nie narzekam.

hahaha

i żyli długo i szczęśliwie.

Poz

Zaprosili kogos z was na rekrutacje do poznania?

@Poz

Na jakie stanowisko tym razem szukają ofiary ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baumit Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?

Przedstawiciel handlowy na markety w skrócie wygląda to tak : ciągną wszystkich po kilka razy na rozmowę do innego województwa bo sami się nie pofatyguja zrobić rekrutacji na terenie na który poszukują pracownika, tracisz zatem nie tylko swój czas ale i pieniądze. Rekrutacja składa się z kilku etapów , robisz setki kilometrów tylko po to żeby zobaczył Cię kierownik, innym razem jakiś dyrektor handlowy ...conajmniej Jak bys ubiegal się o pracę w NASA. Zarobki nie powalaja natomiast. Obrabiając 4 województwa proponują podstawę jakieś 2700 i 400 zl premii o ile wyrobisz ją. Ogólnie nie polecam

znawca żmij

i w końcu przenieśli żmijowisko baumitowskie za miasto, żeby smrodu w mieście nie robili haha!

PLPL

Przedstawiciel handlowy ds. marketów budowlanych - jakie warunki ? auto, podstawa, atmosfera?

samo sedno
@PLPL

wuj Ci z auta jak popracujesz góra pół roku i wylot bo nie jesteś ze starej sitwy baumitowskiej!

Jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciel handlowy i auto, warto aplikować?

RODO

Czy Pani z HR nadal kseruje dowody osobiste pracowników ? Penie tak bo kasa naszkolenakadry jest wstrzymana. http://www.rp.pl/artykul/1107406-Czy-kadry-moga-kserowac-dowod-osobisty-pracownika.html

Darek

Pracowałem w Baumicie prawie 3 lata i przebyłem w niej kilka faz rozwoju, zmian, modyfikacji. Muszę szczerze przyznać że rozwinąłem się w niej niesamowicie pod względem zawodowym. Firma posiada silnie rozbudowane struktury w całym kraju a pomimo tego dobrze nimi zarządza, czego odzwierciedleniem są bardzo dobre wyniki od kilku ostatnich lat. Posiada w swoim gronie wielu świetnych fachowców w różnych działach z którymi miałem przyjemność współpracować, i co ważniejsze otrzymywać niezwykle ceną wiedzę praz doświadczenie. Jest w niej naprawdę wysoka kultura organizacyjna i profesjonalne podejście. Polecam dla osób chcących się rozwijać i potrafiących ciężko pracować ponieważ w firmie jest wszystko ażeby nabyć cenne doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości a co za tym idzie zostać świetnym fachowcem w swojej branży i być łakomym kąskiem na rynku pracy! Ps. ,,NIck" - Jak Ci się nie podoba na rynku we Wrocławiu to może czas na wyjazd na wieś? Bo domniemuje na podstawie zbieżności daty Twojego posta z rozbieżnością autentyzmu potencjalnego nadawcy, że nadal 8 godzin dziennie zasiadujesz w swoim miejscu przy sukiennicach 6 w ,,gnieździe żmij". Miałbyś/miałabyś bliżej do tych prawdziwych zwierzątek :)

@Darek

Ewidentnie któraś żmiję zabolało :) Problem w tym, że to zmijowisko nijak nie licuje z pięknym wrocławskim rynkiem!

sledzik
@Darek

Darku nie pisz postów pod % To ci nie służy. ;)

Baumit0
@Darek

Darku. A na jakim stanowisku konkretnie pracowałeś? Podaj więcej szczegółów bo pracownicy Baumit ze zdumienia przecierają oczy czytając twoją opinię

eh
@Baumit0

Zapewne na stanowisku kadrowej ;)

piko

W Pobiedziskach jest tak, praca na 2-3 zmiany. Latem gorąco po 10-12 godzin, zimą zimno - siedzisz w domu. Nadgodzin nie płacą bo oddają zimą. Socjalu prawie nie ma, premii żadnych też nie ma bo niby firma same straty ponosi? Wypłata na czas, 2500-2700 na miesiąc. Wiara ok, zależy na której zmianie. Ogólnie do bani.

Pracownik w Pobiedziskach
@piko

100 % PRAWDY!!!

HardWorker
@piko

netto czy brutto ?

Pit

Czy warto aplikować jako automatyk?

sama prawda

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła!

Wopfing
@sama prawda

W centrali? :)

DymacPrezesa

Rok do roku lepsza sprzedaż a pracownicy na święta od pracodawcy dostali koc i pralinki. Skończ wasc wstydu oszczędź. Podwyżek brak 6lat!!!

Ph

Jakie wynagrodzenie podstawowe ? Flota ? Jak z premiami i atmosfera ?

Bdg

Witam, Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć w firmie ? Jaka jest flota samochodowa ? Jak atmosfera w pracy- region północ- pozdrawiam Bdg

przedstawiciel handlowy - mozecie podac jaka jest podstawa, srednie zarobki z premia, jakie auto. Warunki pracy na ten moment?

Joanna

A jak wygląda praca w Pobiedziskach na stanowisku Laboranta/-ki? Niedawno ruszyła rekrutacja na to stanowisko. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o pracy właśnie tego działu?

wykonawca

produkty baumit to klasyczna wujnia z patatajnią, na rynku liczy się Knauf, który ma dobre ceny i dobra jakość, baumit to cienizna klasy i jakości Atlasa

Szukampracy

Szukają na produkcję do Pobiedzisksch Możecie napisać jak jest? Pracował ktoś w Pobiedziskach?

eh
@Szukampracy

Nie szukaj w Baumicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Baumit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Baumit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baumit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Baumit Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Wyścigowa 56G
    53-012 Wrocław