Agbud

Legnica

Opinie o Agbud

opinia

A czy ten pan ma licencje, bo w Centralnym Rejestrze Zarządców Nieruchomości PFRN go nie ma?

Lola

Żenada, sami sobie wystawiają komentarze... Pani ANiu troche skromności - Pani to co najwyżej mega mądrze umie zniszczyć pracownika. Obłuda, kłamstwo i wyzysk. Nie polecam, nikt za długo z wami nie wytrzymuje. Po trupach do celu ( kasa kasa kasa) i ludzi nie szanujecie - taka jest prawda. A szkoda.... Pozdrawiam

Marzena
@Lola 29.09.2017 08:10

Zgadzam się w 100% Relacje szefostwa wobec pracowników są na żenującym poziomie. Modelowy przykład mobbingu. Wykorzystywanie pracowników to normalka, praca teoretycznie ośmiogodzinna a w rzeczywistości co niektórzy tyrają nadgodziny, oczywiście nieodpłatne. Myślę że Państwowa inspekcja pracy zajmie się niedlugo Agbudem.

seba

Firma działa rewelacyjnie, ideałów nie ma ale to profesjonalizm w każdym calu. Zarządzana śwetnie przez p. Grzegorza, do tego mega mądra żona, która ogarnia całą codzienność, świetnie się uzupełniają, mają dużą wiedzę , są mega pracowici dlatego daleko zaszli . Pracownicy większość nie zmienia się od lat i są zadowoleni i lojalni, tworzą fajny zespół. Odnoszę wrażenie że pracują tam z przyjemnością Jestem w tej firmie już długo , dokonaliśmy poważne remonty, zawsze na czas jesteśmy rozliczeni, najczęściej są oszczędności, reagują na bieżąco na klienta. Każdy pracownik za coś odpowiada. Polecam ich wszystkim moim znajomym i zresztą z powodzeniem przechodzą do Agbud.

Stasiek

Mam jedno mieszkanie zarządzane przez to coś co się nazywa Agbud. Firmą bym tego nie nazwał bo to za poważne słowa. Współpraca wygląda następująco - dzwonisz do nich w piątek rano że coś jest nie tak z grzejnikami bo zimno jest na dworze ok 3 stopni a one chodzą jakby chciały a nie mogły. Odpowiedź ok wysyłamy technika. Czekam cały piątek bo ani nikt nie przyjechał ani nie zadzwonił. Proceder trwa już 3 tydzień. I niech mi nikt nie mówi że to jest dobra firma i że negatywne komentarze wynikają z nieudaczników. Jak place uczciwe pieniądze za obsługę i serwis to mam też swoje wymagania. Niech chociaż ktoś przyjedzie i zobaczy co się dzieje. To już lepiej wygląda bo klient widzi ze jest zainteresowanie jego sprawa. A tu olewka po pełnej linii.

morwa

kardon no właśnie, "jeśli sikę sprawdzisz", tylko ciekawe co się kryje pod tym sloganem

hahahaha

To co ta firma wyprawia to jest masakra. Nie zajmują się sprawami mieszkańców. Obiecują złote góry a wychodzi z tego kompletne nic. Piszecie tu, że mało kto pisze konkretnie o co chodzi. Ja od maja (jest wrzesień) bujam się z nimi z prostym tematem i szczerze nie chce mi się go już opisywać tu. Szczerze to ręce opadają. Mam 4 mieszkania 2 z nich są we wspólnocie zarządzanej przez Agbud i w obu przypadkach na 100% doprowadzę do zmiany zarządcy. To jest kpina to co wyprawiają pracownicy tej firmy. NIE POLECAM ODRADZAM. Za te pieniądze z pocałowaniem ręki w Legnicy znajdziecie 10 lepszych.

Fifi

I tu się zgadzam adi w końcu ktoś tych oszołomom powiedział co myśli i tak delikatnie. ja chciałbym pracować w AGBUD , jak na Legnice to świetne warunki pracy i płacy, górna pólka, atmosfera super,dbałośc o pracowników, moje koleżanki pracują już długo i są bardzo zadowolone. Niestety nie mogę się dostać tam bo wymagania są dość duże

adi

a jak tak czytam i jestem przerażona jakich sfrustrowanych Polaków mamy, często nieudaczników, którym nic albo prawie nic nie wychodzi i stąd niestety ich komentarze. Od AGBUD powinni się uczyć, szef wymaga dużo zarówno od siebie jak i innych i wiele nie może ścierpieć , że pracując 15 lat dla swojej firmy udało mu się i gratulacje. Firma działa bez zastrzeżeń, wysoki poziom, czasem wpadki się zdarzają, ale to właśnie głównie przez tych marnych pracowników, którym później wstyd przyznać , że nie sprostali . Jestem klientem tej firmy już długo i mam doświadczenie w kwestii zarządców i przyznaje że tak dobrych jest naprawdę na lekarstwo

Piotr S.
@adi 13.01.2016 12:31

Te, klient, a jak masz na imie? Anna?

w

I znowu będziemy musieli pracować z osobą bez doświadczenia i odbierać telefony od niezadowolonych wspólnot. Co chwię ktoś nowy. Trudno nam pracować w takich warunkach i mało płaca

paweł

Z technicznymi to mają problemy, pan T rozkładał wszystko na łopatki i go trzymali. Potrafił zepsuć takie rzeczy które były nie możliwe do zepsucia, żadna firma nie chciała z nim współpracować bo był mało kompetentny. Po znjomości był?

piotr

Był taki techniczny pan T. Tragedia. Nikt nie chciał z nim współpracować i z wielu wspólnot szybko wyleciał. Takie szkody narobił pewnie miał dobre chody, a reszta pracowników zmienia się jak pory roku.

miecio

Kogo zeście wybrali bedzie zerowal na was

zero

Poznańska jest teraz w jego władaniu niech tylko zacznie kraść kase za nic robienie to i mu kolega w bloku nie pomorze tylko wyleci na zbity pysk

tori

Teraz zebrania. codziennie latam tamtędy na fitnes i nawet o 21 światło sie paliło i dziewczyny tyrały. A Pan G ani dziękuje ani groszem nie sypnie....a jeszcze bedzie węszył za co zabrac

hahaha

marzenie ściętej głowy....Panie G

jabadoooo

tak słyszałam wiele. A co do funduszu to daje podstępnie uchwałe do podpisania a ludzie nie wiedzą co podpisują, zę w razie długów mogą z niej przeksięgowywac kase na bieżący rachunek. Złodziejstwo.

BZYKU

O AGBUDZIE I PANU (usunięte przez administratora) MOŻNA PISAĆ BARDZO DUŻO. JAK PRACODAWCA BEZNADZIEJNY - CHAMSKI DLA PRACOWNIKÓW, WYKORZYSTUJĄCY NA MAX.- ŻADNY NORMALNY CZŁOWIEK NIE WYTRZYMA TAM ZA DŁUGO A DO TEGO ROBI Z PRACUJĄCYCH TAM LUDZI IDIOTÓW PRZED WŁAŚCICIELAMI WSPÓLNOT. A JAKO ZARZĄDCA TEŻ JEST KIEPSKI - BIERZE KASĘ I NIC NIE ROBI.....TYLKO CZEKA. ZACZYNA COŚ "ROBIĆ" JAK SIĘ CHCE Z JEGO USŁUG ZREZYGNOWAĆ. WTEDY OBIECUJE POPRAWĘ, OBNIŻKĘ CENY ZA ZARZĄDZANIE I NAGLE DZIEJE SIĘ COŚ NA WSPÓLNOCIE ALE NA KRÓTKI OKRES. JEDNYM SŁOWEM DOROBKIEWICZ - ABY SIĘ SZYBKO DOROBIĆ A NIC NIE ROBIĆ. JEGO KULTURA OSOBISTA TEŻ DAJE DUŻO DO MYŚLENIA. BEZCZELNIEJSZE SIĘ ŚMIEJE Z LUDZI I ICH PROBLEMÓW. SKŁÓCA CAŁE WSPÓLNOTY NAPUSZCZAJĄC JEDNYCH NA DRUGICH. UWAGA NA FUNDUSZE REMONTOWE, KORZYSTA NICH CAŁY CZAS I TRAKTUJE JAKO BIEŻĄCE KONTO NA WSZYSTKIE OPŁATY WSPÓLNOTY. NIE ŚCIĄGA DŁUGÓW OD ZALEGAJĄCYCH WŁAŚCICIELI. KTO SIĘ CHOĆ RAZ SPOTKAŁ Z AGBUDEM I PANEM (usunięte przez administratora) TO WIE O CZYM MOWA.

Radoo

Hehe i Sylwiunie zwolnili...oj jaka szkoda....

gal

Oj Lorkan jeżeli działały tak jak ty piszesz to dobrze że odeszły ( zapewne chodziło ci o "miały" i "dość" . A dość psychicznego nękania zapewne przez niedowartościowanych klientów którym może jesteś ?!

Lorkan

Oj kolejne administratorki odeszły ?! ciekawe dlaczego hmmm.... pewnie mały dosc psychicznego nękania.

POTWIERDZAM

A.

Pracodawca nie wypłaca należności za nadgodziny anie nie daje możliwości odbioru godzin wolnych. Za kazdą błachostke potrąca premie, choby nie wiem jakby sobie człowiek flaki wypruwał cały miesiąc zeby było ok. Ot tyle - niepolecam

Ja

Dno i wodorosty

Nie polecam ! Ogólnie firma zawaliła sprawę są lepsi, na szczęście.

gość

AGBUD LEGNICA to jeszcze gorzej jak w OGM.Nic nie robią należycie,nie polecam Zgadzam się z tą opinią.Nic nie robią należycie.Również nie polecam.

?

a co takiego tobie naprawili w mieszkaniu na wojska polskiego że jesteś zadowolony bo agbud tam nie zarządza

NIEZADOWOLONY

AGBUD LEGNICA to jeszcze gorzej jak w OGM.Nic nie robią należycie,nie polecam.

kris
@NIEZADOWOLONY 07.06.2013 14:13
AGBUD LEGNICA to jeszcze gorzej jak w OGM.Nic nie robią należycie,nie polecam.

(usunięte przez administratora)Techniczna obsługa nieruchomości istnieje możliwość ryczałtowo uregulować wszystkie naprawy i usługi konserwacyjne związane z nieruchomością.

Mieszkaniec

Niestety nie jest to dobra firma,zamiast naprawy dachu wymyslili klejenie szczelin tasma samoklejaca,sa gorsi jak dawniejsze spoldzielnie mieszkaniowe,mimo roznych funduszy np remontowych,konserwatorskich,kaza placic np.za powieszenie informacji na tablicy ogloszen w klatce.Niedlugo za podniesienie sluchawki tez bedziemy placic.W roku oplaty podniesli o ponad100zl.Sa dobrzy w wyciaganiu kasy.Na szczescie nie sa jedyni na rynku.

pawel

Odnośnie AGBUD legnica, polecam, mam doświadczenie z tą firmą w dwóch mieszkaniach (ul łukasińskiego oraz wojska polskiego), mam doświadczenie także z innymi zarządcami... z całą odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z działu TECHNICZNEGO ww firmy, bezproblemowo, kompetentnie i fachowo pomagają, naprawdę jestem zadowolny.

Zostaw opinię o Agbud - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agbud