Opinie o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Magda

Jak wygląda współpraca z p kierownik Patrycja M. Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź. Z góry dziękuję.

@Magda

Już nie pracuje.

Abcdefgh

Moi drodzy unikajcie jak możecie. Płaca-Najniższa krajowa. Zimno,mokro. 4 brygadowka. Co drugi weekend praca po 12 godzin od 6 do 18 i od 18 do 6 rano. Kierownictwo mówi że za nadgodziny płaci co miesiąc a co miesiąc oddają wolne i tak cały czas.

Edyta

Witam, widzę, że nie ma aktualnie żadnych ogłoszeń o pracę w tym miejscu. Ale może jednak ktoś z was tutaj na forum wie, czy niedługo nie pojawi się informacja o jakimś wolnym wakacie? Może po prostu nie wszystko jeszcze jest opublikowane w sieci, dajcie znać. Z góry dziękuję za wszystkie informacje co do pracy w Eisberg.

@Edyta

Edyta cały czas są przyjęcia. Rotacja w tej firmie jest ogromna.

Xxxx
@Edyta

Przyjmują cały czas, pytać o p. Pawła lub p. Damiana

Unikajcie jeśli możecie. Już nawet, za przeproszeniem bez obrazy, dla Ukraińców warunki są śmieszne i zaczynają się zwalniać, jak tylko prawnie mają możliwość.

Leszno
Pesymista

Poprzednia ekipa dowodząca z Ulrykiem na czele z pachołkami sowicie wynagradzanymi tłumiła zapędy pracowników do sprawiedliwego podziału dóbr.Rozdawane pod stołem nagrody pieniężne dla wybranych,praca nędznie opłacalna dla najniższej rangi pracowników zatrudnionych bezpośrednio na produkcji.Dyktatura, buta przełożonych uruchomiła niespotykaną rotację rozżalonych ciężką i długą pracą na wszystkich działach zakładu przydatnych i gorliwie wypełniających obowiązki pracowników.Błędy zarządzania skumulowały odejściem i zwolnieniem wielu sumiennych i dobrych wcześniej lub póżniej zatrudnionych.Po odejściu Wielkiego Szu nadzieje na poprawę i godniejsze wynagrodzenia nie poprawiły samopoczucia,wręcz osłabiły chęci do dalszej miernej egzystencji w zaangażowanie na pełnych obrotach.Nowy Dowódca stoi na straży mocodawców nie dając żadnej nadziei na poprawę w sferze płacy i pracy. Przyszłość w czarnych barwach czy optymizm w innych przyzwoitszych układach musi roztrzygnąć każdy z nas we własnym zakresie.

Czy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych . Nawet nowi pracownicy są zostawiani samo sobie .

Tak

Tak są, pilnują tego

pracwonik

Jedyne szkolenie to wstępne BHP.

EISBERG

Witam, W skrócie co mogę napisać o firmie to porażka i przerwa w życiorysie.. Pracowałem bardzo długo w tej firmie, czekałem kiedy zmienią kierownictwo i że zmieni się podejście do ludzi ale niestety jest jeszcze gorzej. Kto pamięta Bartka każdy czekał na jego kres a teraz zastąpił go Paweł i jest dalej bałagan i okłamywanie ludzi. Zwolinili Marianne na którą wszyscy narzekali bo była donosicielka Bartka. Teraz jest jeszcze gorzej bo Paweł na pierwszego donosiciela wziął emerytkę Ankę R.. Ludzie nie mają wsparcia od strony pożal się kierowników i Liderów.. Ktoś chce się rozwinąć i coś osiągnąć to najpierw musi przejść kurs kapowania im więcej osób sprzedasz tym wyżej zajdziesz... Pozdrawiam

@EISBERG

Pracowałem kilka lat w tej firmie i (usunięte przez administratora) to tradycja tej firmy..

@EISBERG

Niestety cała prawda, a ukraincy żądzą, Polacy traktowani na drugim planie

@Xxx

Ja pracuję już kilka miesięcy i nie zauważyłam żeby Ukraińcy byli lepiej traktowani, a może chodzi że porobili ich jakimiś szefowymi krojenia i poprostu komuś żal (usunięte przez administratora) ściska . No ale nasi rodacy nie chcą tutaj przychodzić. Ponieważ zimno i ciężko dla księżniczek. Jak będziesz wchodził(a) w d.. e lub donosiła na kolegów to sporo osiągniesz na tej firmie.

@Xxx

Dosłownie

Była pracownica

Nie polecam tej firmy. Harujesz kilkanaście godzin za marne grosze. Nie wiem czy dalej jest zegar na hali ale jak ja pracowałam to był. Po 8 godz. pracy patrzysz a tu nikt nie przychodzi i nic nie mówi, że można iść do domu. Dopiero po 11 godz. łaskawie przychodzi kierownik i mówi, że I zmiana do domu. A na drugiej pracowałam do 2 czy 3 w nocy a potem na pieszo do domu bo autobusu już nie było. No i ta praca w zimnie i mokre ręce od sałaty. Nic nie pomogły narękawniki. Kalosze i grube skarpety też nic nie dały bo i tak nogi były mokre. Kto chce nabawić się reumatyzmu to niech tam pracuje. Ja po 3 miesiącach odeszłam. I jeszcze to paskudne traktowanie ludzi.

@Była pracownica

W godzinach nocnych już od dłuższego czasu odwożą nas do domu taksówki opłacane przez firmę.

Zbigniew
@Była pracownica

Fajnie że podzieliłaś się tak obszernym wpisem na temat pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Opisałaś negatywne aspekty pracy, co z kolei uważasz za plusy pracy w tym miejscu? Czekam co mi powiesz, daj znać.

XXX

Hahahaha, dobre a kto to widział???

Tak jest

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Tak

Nic

Najgorszy zakład w jakim byłem . Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi . Obiecują że tak super , a tak naprawdę wyzysk człowieka tyle na temat .

Zbigniew
@Nic

Jaka jest realna stawka godzinowa w Eisberg i jaka została zaproponowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy atmosfera między pracownikami jest Twoim zdaniem dobra? Czekam na to co masz mi do powiedzenia!

Nic
@Zbigniew

Realna stawka wychodzi 2400 bruttreo Relacje między pracownikami są różne ,opierd*** na każdym kroku

dsf
@Nic

Mogl bys opisac ta sytuacje Co sie stalo ? Dlaczego tak uwazasz ?

Tomasz
@Nic

Nie dziwię się ze taka atmosfera panuje. Ryba się psuje od głowy. Znam osobiście dyrektora, bufon największy jakiego życie mi dało poznać. Koleś nie ma szacunku do nikogo, traktuje każdego jak denbila, a sam jest głupszy niż ustawa przewiduję, zwykły wiesniak, pełen kompleksow, szkoda mi go

Mała Mi

Witam. Nie jestem pracownikiem. Ale mieszkam w bliskim sąsiedztwie. Za sprawą pewnej Pani która rży jak stara kobyła na dziedzińcu firmy w godzinach nocnych, mam wrażenie że rzeczywiście w tej firmie jest jak w stajni.

Jan
@Mała Mi

Cieszę się że masz dobry słuch Też coś mogę powiedzieć o sąsiadach z bloków: śmieci przerzucają na teren firmy, niszczą ogrodzenie, policja ich regularnie ściga Wracając wieczorem z pracy strach czasem iść bo kręcą się ciemne typki rzucające łaciną podwórkową, tych też słyszysz ??

Mała Mi
@Jan

Tak słyszę . Jak najbardziej i też mi się to nie podoba. Jeżeli chodzi o śmieci to jest mi z tego powodu wstyd. Osobiście korzystam z kontenerów. Pozdrawiam. A ten śmiech poprostu mnie irytuje. Szczególnie w nocy.

Mert

A jak panienka radzi sobie jako managing director?

Rukola
@Mert

Z tego co widać, całkiem dobrze. Wycina chwasty.. ale tych kilka największych to chyba siekierą trzeba będzie wyrąbywać. Chociaż.. M. już nie ma, jeszcze tylko jej szefu się trzyma.

Rukola.
@Mert

O czym ty mówisz, mylisz firmy

Eska-lca metropolia

Pracowałem tam dwa dni i odradzam tej pracy wszystkim co są kumaci! Co druga osoba uważa się tam za kierownika Ukrainiec nie zna polskiego i nic Ci nie wytłumaczy tak mi powiedział tylko oni zapomnieli że sa w Polsce a nie my u nich a tym w biurze pasują takie osoby grafiki zmieniane co 3-4godziny! Niech dalej tak robią z Polakami to sami Ukraińcy tam będą pracować i ci co w (usunięte przez administratora) wchodzą tym co są troszkę wyżej!!! Ha ha ha jest to żałosne to co robią z Polakami Ci Polacy co tam pracują !!! Żegnam was

@Eska-lca metropolia

Masz rację te kobiety na troszkę wyższym stanowisku są okropne. Nikt się nie utrzyma w tym zakładzie. Załogi dobrej współpracującej nie znajdą kto przyjdzie popracuje będzie uciekać jak najdalej. Ukraińcy robią bo po to przyjechali. Zapierdzielają po 10,12 godzin. Widzę że od dawna dzieje się to samo. Ile tych kierowników w tym zakładzie!

Pracownica była
@Eska-lca metropolia

Pracowałam 3 miesiące . Ukraińcy upokarzają Polaków. W ich jedności siła. A my musieliśmy Polacy podpisać pismo o bezdyskryminilizacji. A Polacy na stanowiskach to tolerują. Odeszłam. Mam dobrą pracę. Jestem teraz traktowana z szacunkiem w moim kraju.

Ona
@Eska-lca metropolia

Chyba nie jest aż tak źle?

Bezrobotny

Cześć, chciałem zadzwonić do działu rekrutacji, ale numer podany na stronie nie odpowiada. Ma ktoś jakiś inny?

@Bezrobotny

Mysle ze najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji bedzie po prostu udac sie do siedziby Firmy . Jestem pewny ze na miejscu uzyskasz odpowiedz na kazde pytanie zwiazane z tym tematem.

Nowa;)

Cześć.. Co sądzicie na temat tej firmy.. Bo o tych opiniach to zniechęcam się, ale ktoś coś napiszę jak jest, zarobki i atmosfera. I jak wygląda szacunek do pracownika, bo jestem tyle co po szkole i nie chciałbym odrazu mieć jakiś niespodzianek na start..

MM
@Nowa;)

Pracuje tam krotko i szukam innej pracy. Pan na rozmowie rekrutacyjnej mówi ładnie i na tym koniec ładnych rzeczy w tej firmie. Po 8 godz pracy, boli każdy cm ciala. Kobiety harują jak woly. Przerwa 15 min, podczas której zdarzysz się rozebrać i ubrać we wdzianko robocze. Pełno ukraincow, którym się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Rządzą i robią co chcą a Polacy haruja. Doszło do tego,że to ty masz rozumieć ukrainski a nie oni polski. Premie to iluzja przedstawiana na rozmowie kwalifikacyjnej. NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI ! Prędzej zostaniesz kaleką niż się dorobisz w tym (usunięte przez administratora). 2600 brutto na wstępie na umowie na 3 mce. Potem miała być inna stawka. (usunięte przez administratora) prawda!

@Nowa;)

Niestety wiele złych opinii sprawdza się. To że robią nadgodziny to prawda ale pracownicy sami uczą boją się odezwać. Nie jest to lekka praca więc trzeba być zdrowym i mieć siłę konia, 10,11 godzin to bardzo duże obciążenie. Szkoda że niema zrozumienia dla pracownika. Nie pchaj się do pracy jeżeli nie jesteś w stanie robić więcej niż trzeba!

Nieznajoma

A jak jest na nockach na myciu i dezynfekcji? Jakie wynagrodzenie?

Niezależna

Dzień dobry. Nie pracuje w firmie zbyt długo ale pierwsze co da się odczuć to fatalne podejście do ludzi. Zero szacunku i wyzysk. Od niedawna zmienione etaty i zabrane premie a i tak pracujemy tak samo z tym ze za mniejsze pieniądze . Czego to firma nie zrobi żeby tylko od państwa wycyckac trochę grosza .Ludzie siedzący trochę wyżej maja nas zwykłych pracowników za nic a tak naprawdę to my zasuwamy na ich wypłaty . Żenada. Grafik w tej firmie to prowizorka. Jak masz wolne to i tak dzwonią żeby przyjść a jak się nie zgodzisz to później masz przesra ....

@Niezależna

Witam . Pracujesz od nie dawna skad wiec info o zarobkch? jak bylo jak jest. Co oznacza grafik prowizorka ?

Niezależna
@Dfs

Dfs proszę czytać ze zrozumieniem. Grafik prowizorka bo co z tego że jest jak co godzinę powstają w nim zmiany. Zaplanowane wolne a tu cyk telefon i trzeba iść do pracy. A zmniejszone etaty chyba same za siebie mówią o zmniejszonych zarobkach

@Niezależna

Czytam i staram sie zrozumiec. Pytam bo chce byc pewny ze ide twoim tokiem myslenia. Sa pewne granice . Jest umowa ktora jest wyznacznikiem ile godzin i jaki masz zakres obowiazkow za odpowiednia kwote. Firma nie kupuje ciebie tylko twoje umiejetnosci , zapamietaj to . Kazda nadgodzian musi byc ustalona z toba , jesli taka sytuacja sie zdarza nagminnie nie potrafisz sobie poradzic...twoj przelozony nie potrafi zrozumiec ze masz zycie prywatne . Jedno mozesz zrobic rozdzielic nr tel na prywatny i sluzbowy .../nacisk innych z racji wieku , pozycji ma na nasze decyzje duzy wplyw /wylaczaj tel z numerem sluzbowym na czas swojego wolnego ktory wypada w grafiku. Jesli ta metoda nie pomoze , podziekuj firmie za wspolprace

Eska-lca!!!
@Niezależna

Wytłumacz mi jedno "Niezależna" jak mogą Cię ściągnąć do pracy na wolnym dzwoniąc do Ciebie że masz przyjść do pracy a jak nie to masz przerąbane? Nie wiem jakich książek się naczytałas że takie bajkopisarstwo Ci się uroiło! Polecam Ci przeczytać "Kodeks pracy" lepiej na tym wyjdziesz???? pozdrawiam!!! Miłej lektury i czytania że zrozumieniem!

Eska-lca metropolia

Czytam te wasze opinie i jesteście (usunięte przez administratora) jak nie macie własnego zdania to tak macie i jak wam tak żle to po co tam pracowaliście lub pracujecie wszędzie niby w zakładach pracy jest źle ale wszędzie dobrze gdzie nas niema jeden typ piszę że jest stawką w tym zakładzie 2400 weź się odmul jak najniższa krajowa jest 2600 piszecie że pracują po 12 14 16 godzin bez zgody pracownika i zmieniają grafik pracy że nie płacą premii nadgodzin itp. Jest to żałosne bo jest kodeks pracy i jak by tak było to pracodawca by miał za to pozamiatane i osoby które tam zarządzają sprawami firmy a więc niewymyslajcie i nie piszcie bajek bo wiem jak jest i znam się na takich osobach i po prostu trzeba się postawić w pewnych sprawach i mieć swoje zdanie a jak oni takich osób nie lubią a przeważnie tak jest to Cię zwolnią a Ty miej to gdzieś bo Ty możesz przez to dużo zyskać a oni dużo stracić! A ja za parę dni będę wiedział jak tam jest naprawdę bo moja znajoma tam zaczyna pracę i jak jej się nie spodoba i będą łamać kodeks pracy to rzuci papierami znajdzie lepszą pracę zyska dużo a sąd pracy wszystko rozstrzygnie a więc czekamy do końca maja! Do zobaczenia na początku czerwca 2020!!! Napewno napiszę kolejny komentarz jak się to wszystko w tym zakładzie pracy układa pozytywnie czy negatywnie! Czas zrobi swoje i cierpliwość wszystko wynagrodzi!!!

kot

Prezes Ok- interesuje się tylko wynikami , wice Prezes pozwala na łamanie praw pracowniczych odnośnie godzin pracy, stosunków międzyludzkich, wyzysk przez kierowników zmianowych głównie przez Panią z Rxx x. zakład działa na zasadzie towarzystwa wzajemnej adoracji, rodzinka i znajomi Pani luz praca, inni nawet starzy pracownicy 10 - 12 godzin w kieracie, praktycznie świątek piątek, no może piątek wolny bo wystawią cie w sobotę i niedziele, grafik pracy robiony co tydzień w sobotę lub niedzielę dowiesz się jak pracujesz od poniedziałku, ale zmiana w grafiku w z dnia na dzień to norma. Nie masz szansy coś zaplanować, kobiety dźwigają ponad normę, kilka ton na zmianę, uzupełniając braki mężczyzn, pakowaczy z powodu słabej pensji , ciężkiej i wielogodzinnej pracy. Przy odrobinie chęci ze strony szefostwa w organizacji pracy i uczciwości, z częścią fajnej załogi można było by pracować w miłej atmosferze, a tak to tylko pozostaje werbunek z Ukrainy. na teraz NIE POLECAM.

@kot

Po tych wszystkich opiniach niewiem czy w ogóle iść na rozmowę

@Bob123

Jak nie masz rodziny, i nie zależy Ci na czasie wolnym to idealna praca dla Ciebie..

Czy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego zapewnia kartę multisportu?

Sraka

Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego - Legnica

• Jak się pracuje w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Zobacz opinie na temat firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Kandydaci do pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego