Opinie o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego
2 37 57 5 1
Adam Nowy wpis

Szukam pracy, jak się pracuje w tej firmie ? Jaka jest atmosfera ? podejście do ludzi ? Jaki jest czas pracy? Proszę o odpowiedzi

Dominika Nowy wpis
@Adam

A masz jakąś informację, że prowadzą rekrutacje teraz? W każdym bądź razie, jak zdecydujesz się na aplikowanie to daj znać tutaj, czy uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. A może już jesteś umówiony na rozmowę w Eisberg?

TakNie2
Jan Nowy wpis
@Dominika

Dominika o co Tobie chodzi ? masz info? jak nie masz nie "odpowiadaj" pytaniem na pytanie, czy szukają do pracy poszukaj w sieci....

Dominika Nowy wpis
@Jan

Szukałam informacji na temat aktualnie prowadzonej rekrutacji, jednak nie znalazłam żadnych ofert pracy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Może ktoś z pracowników wie,czy prowadzą jakieś wewnętrzne rekrutacje? Dzięki za info.

TakNie1
Radek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Tak3Nie1

Ms.Kornagi's friends
@Radek

ciekawe z jakiego źródła te opinie. wygląda to tak praca 8,5 h (przerwę śniadaniową trzeba odpracować) jednak co dziennie okazuje się że jest potrzeba zakładu i normą jest praca 11-12h. Bez pytania w poniedziałek lub rzadziej inny dzień dają Ci wolny w grafiku i wstawiają ci sobotę, praca w święta to normalka kwestia czy jeszcze ugrasz z kierownikiem coś wolnego, raczej jeden dzień pracy pewny dadzą Ci za to w tygodniu wolne i OK. poza tym grafik tygodniowy tak mało czytelny i pojawia się w piątek lub sobotę i jeszcze w ciągu tego tygodnia jakaś kierowniczka zmiany potrafi go z tuningować dla swoich potrzeb że nieraz się nie połapiesz i dzwonią za tobą czemu nie ma Cię w pracy.

Tak10Nie
Cezary

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Były operator

Ogólnie nie mój już problem, ale zostało jeszcze pare osób którzy nie powinni być oszukiwani przez kierownika Bartka i traktowani przez kierowników zmiany a szczególnie p.Marianna. A nie ma mozliwosci wypowiedziec sie na temat co dzieje się w firmie może Dominiko masz pomysł, bo w prost nie ma opcji bo zwykły pracownik jest dyskryminowany. Prezes prawdopodobie ma mydlone oczy przez kierownika produkcyjnego, lub chce zamknać zakład i odejść na emeryture. Po tym wpisie jak nic nie pomoze bedziemy pisać do własciciela firmy może tam sa ludzie. Wrócił bym jak by było inne zarzadzanie i pewnie nie tylko Ja.

Tak17Nie
Moniczka
@Były operator

PIsać do właścicieli firmy możesz sobie pisać ile chcesz, dla nich liczy się tylko końcowy wynik finansowy - kompletenie nie interesuej ich zarządzania pracownikami!

Dla pracodawców
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Doświadczony pracownik

Atmosfera w pracy była by całkiem inna gdy by nie kierownik produkcji Pan Bartłomiej. To przez niego ludzie się zwalniają a on sam prowadzi do upadłości zakładu. Szkoda że Prezes Kristof nie ma pojęcia co się tak naprawdę dzieje w zakładzie i ma mydlone oczy przez samego kierownika Pana B. W okresie gdy stery przejął Pan Damian, w firmie dało się odczuć lepszą atmosferę.

Tak20Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Микола

Робота просто жах, відношення лідерів змін як до людей як до бидла. Ненормований робочий графік, бідони вагою в сто кілограм які потрібно возити протягом зміни жінкам , холод, за день чоловіки перевантажують салатів біля 8-10 тон

Tak19Nie

Dominika

@Już Pisałem i znikłemjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Na wątku znajdziesz opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Żadna z nich nie może jednak łamać regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia komentarza. Zachęcam do zapoznania się z treścią zawartą w linku: http://www.gowork.pl/regulamin

Już Pisałem i znikłem

@@@ Widzę, ze wiele opinii stąd USUNIĘTO i to tylko te, które były nie przychylne firmie. Firma zachodnia, portal zachodni to i są układy i układziki.... Napiszesz PRAWDĘ to ... BACH i cie usuną. Przecież mają być tylko prozachodnie wypowiedzi. Reszta do KOSZA. Zero tolerancji, zero uczciwości tylko ...., ze aż się zygać chce.

Tak7Nie
Dsa

Tak praca koszmarna kierownictwo jeszcze gorsze

Tak12Nie

Dominika

@Były operatormam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem Eisberg. Nie jestem w żaden sposób z tą firmą związana. Zależy mi na tym, by poznać to jak wygląda Wasza praca oraz by osoby, które na wątek ten trafiają szukając opinii o przyszłym miejscu pracy, mogły znaleźć tutaj pomocne informacje. Dlatego właśnie dopytuje o kwestie, które nie są do końca jasne. A Ty od jak dawna nie pracujesz już w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy?

Adam
@Dominika

Zaskakująco dużo i dokładnie chcesz wiedzieć jako osoba nieangażowana, nieprawdopodobna bezinteresowność hahahahaha...........

Dominik

Odnoszenie do ludzi jak do bydła, a Stanisław i Agata to prosto niemożliwe, jakiś despoty. Atmosfera pracy nie ma słów .Nie polecam ! Nawet Ukraińcy uciekają stond !

Tak7Nie
Były operator

O pani z zakładu zabrała głos pani dominika

Dominika

@Były operator myślę, że kontakt z osobami zarządzającymi firmą i próba rozmowy zawsze jest dobrym krokiem, jeśli pracownicy mają jakieś zastrzeżenia. Na stronie internetowej Eisberg widziałam numery i maile kontaktowe do przedstawicieli firmy. @RUDApiszesz o nadgodzinach. Czy rzeczywiście nie ma o nich wcześniej żadnej informacji? Jak często się one zdarzają? Możesz powiedzieć też coś więcej o tym jak wygląda system pracy w firmie? Jak często jest tworzony grafik i czy pracownik ma na niego jakiś wpływ?

RUDA

Firma, jakich wiele. Praca na produkcji do lekkich nie należy. Jak pracujesz dobrze to nie masz problemów z bezpośrednimi przełożonymi. Największy mankament to praca do późna w nocy ( nadgodziny na drugiej zmianie; UWAGA! nikt nie pyta czy możesz zostać dłużej) i powroty do domu o dziwnych godzinach... br mało fajne. A do tego często aż do soboty nie wiesz jak będziesz pracować na następny tydzień, a to rujnuje stopniowo życie rodzinne. Gdyby nie to, można nawet polubić taka pracę i odnaleźć się w niej.

Tak2Nie
Gregor

Nie polecam tego zakładu. Pracowałam tak kilka miesięcy. Kierownik zmiany pracuje sobie po 6 godzin a pracownikom kaza pracować po 10. 11 godzin. Pani kierownik siedzi 6 godzin na stołówce i tylko je. Jak się coś stanie to wydziera jape na wszystkich

Tak6Nie
Dominika

@Były operator@xxx czy próbowaliście się zwracać z tymi uwagami również bezpośrednio do kierownictwa? Warto jest sygnalizować problemy, które wpływają na pracę pracowników firmy, a tym samym na wydajność zakładu. Czy macie taką możliwość?

Xxx

Co się tutaj dzieje. Koledzy z Ukrainy uciekają po takich wypłatach jakie nalicza kierownik zakładu Bartłomiej. Panie prezesie Pan nie widzi co się dzieje

Tak8Nie

Były operator

Potrzebuja operatorów- nikt nie chce pracować kasa śmieszna za weekendy i święta. Brak szacunku dla pracowników. Prezesie Kristof czas wymienić kierowniczki zmianowe dwie koleżanki i Kierownika który wrócił i udaje wielkiego.. Czas na zmiany to atmosfera sie zmieni. To przez nich sie zwalniami. I nie chodzi jedynie o pieniadze ale również o szacunek do ludzi. Nikt się nie pyta czy moze zostać po godzinach.

Tak13Nie
Dominika

@pracownik to bardzo ważne, że wypłaty są wypłacane terminowo. A co jeszcze możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie? Co powinny wiedzieć przed aplikowaniem do Eisberg?

polo

No ale wiadomo jakiego rodzaju jest wypłata u nich? Chętnie bym się załapał, bo zapewnione są odpowiednie zarobki, a przynajmniej dorzucają do tego jakieś socjale co znacznie urozmaica zatrudnienie teraz. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa. Dzięki

@polo

terminowo :)

Tak5Nie

Karma

Już niebawem..

???

Firma szuka kierownika zakładu? O co tutaj chodzi?

kot

Prezes Ok- interesuje się tylko wynikami , wice Prezes pozwala na łamanie praw pracowniczych odnośnie godzin pracy, stosunków międzyludzkich, wyzysk przez kierowników zmianowych głównie przez Panią z Rxx x. zakład działa na zasadzie towarzystwa wzajemnej adoracji, rodzinka i znajomi Pani luz praca, inni nawet starzy pracownicy 10 - 12 godzin w kieracie, praktycznie świątek piątek, no może piątek wolny bo wystawią cie w sobotę i niedziele, grafik pracy robiony co tydzień w sobotę lub niedzielę dowiesz się jak pracujesz od poniedziałku, ale zmiana w grafiku w z dnia na dzień to norma. Nie masz szansy coś zaplanować, kobiety dźwigają ponad normę, kilka ton na zmianę, uzupełniając braki mężczyzn, pakowaczy z powodu słabej pensji , ciężkiej i wielogodzinnej pracy. Przy odrobinie chęci ze strony szefostwa w organizacji pracy i uczciwości, z częścią fajnej załogi można było by pracować w miłej atmosferze, a tak to tylko pozostaje werbunek z Ukrainy. na teraz NIE POLECAM.

Tak5Nie

szcęśliwa że już tam nie pracuje

Tam właśnie pozatrudniali Ukraińców którym pasują te ich najniższe stawki bo dla nich to i tak jest dużo. Jeśli się łudzisz że za nadgodziny dużo zapłacą to powodzenia.A spróbować zawsze możesz. Jak dasz radę przetrzymać tam zimno to powodzenia. Jeden już jest na rencie tam mu ręce powykręcało.

klient

Brak wymiany towaru w przypadku znalezienia innych elementów w produkcie. Brak odpowiedzi na email. To jest ignorowanie klienta.

TakNie

szczęśliwa że już tam nie pracuje
@klient

Nie ma że się nie zgodzisz. Jak nie to wylecisz z pracy. Pracujesz po godzinach i nie wiesz o której wyjdziesz do domu. Z nadgodzinami dostaniesz blisko 1400 zł i to niejednokrotnie osoby miały takie same stawki i tyle samo nadgodzin a jedna dostała więcej wypłaty od drugiej. Tam płacą jak się komu podoba. Jedna lista była na stołówce a druga u kierownika. Wracasz do domu zziębnięta bo na hali zimno a rece i nogi przemoczone bo kalosze przeciekają a te nałokietniki które dają to nic nie dają. Jak chcesz iść szybciej na rentę to ta praca dla ciebie. Lepiej idź na strefę bo już tam wyższe zarobki a przynajmniej wiesz o której wrócisz do domu.

ktosssssssssss

Praca jak praca,ciągłe nadgodziny i wracanie puznym wieczorem a nawet noca do dom nie mając zadnego środka lokomocji .Po za tym ludzie pracujacy w tej firmie na produkcji sa poprostu okropnii , wredni i fałszywi.

Tak9Nie

ktossss

( usunięte przez administratora )wątpie. stanowiska w biurach są chyba wszystkie obsadzone ale próbuj :)

lfkf

Fatalne warunki,fatalna wypłata

Tak4Nie

Zostaw opinię o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego - Legnica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie