Opinie o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego
counter
2 40 85 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego są regularne szkolenia pracownicze?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma żadnych . Nawet nowi pracownicy są zostawiani samo sobie .

Eska-lca metropolia

Pracowałem tam dwa dni i odradzam tej pracy wszystkim co są kumaci! Co druga osoba uważa się tam za kierownika Ukrainiec nie zna polskiego i nic Ci nie wytłumaczy tak mi powiedział tylko oni zapomnieli że sa w Polsce a nie my u nich a tym w biurze pasują takie osoby grafiki zmieniane co 3-4godziny! Niech dalej tak robią z Polakami to sami Ukraińcy tam będą pracować i ci co w (usunięte przez administratora) wchodzą tym co są troszkę wyżej!!! Ha ha ha jest to żałosne to co robią z Polakami Ci Polacy co tam pracują !!! Żegnam was

Tak2Nie
@Eska-lca metropolia

Masz rację te kobiety na troszkę wyższym stanowisku są okropne. Nikt się nie utrzyma w tym zakładzie. Załogi dobrej współpracującej nie znajdą kto przyjdzie popracuje będzie uciekać jak najdalej. Ukraińcy robią bo po to przyjechali. Zapierdzielają po 10,12 godzin. Widzę że od dawna dzieje się to samo. Ile tych kierowników w tym zakładzie!

Tak1Nie1
Pracownica była Nowy wpis
@Eska-lca metropolia

Pracowałam 3 miesiące . Ukraińcy upokarzają Polaków. W ich jedności siła. A my musieliśmy Polacy podpisać pismo o bezdyskryminilizacji. A Polacy na stanowiskach to tolerują. Odeszłam. Mam dobrą pracę. Jestem teraz traktowana z szacunkiem w moim kraju.

Ona Nowy wpis
@Eska-lca metropolia

Chyba nie jest aż tak źle?

Bezrobotny

Cześć, chciałem zadzwonić do działu rekrutacji, ale numer podany na stronie nie odpowiada. Ma ktoś jakiś inny?

@Bezrobotny

Mysle ze najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji bedzie po prostu udac sie do siedziby Firmy . Jestem pewny ze na miejscu uzyskasz odpowiedz na kazde pytanie zwiazane z tym tematem.

Nowa;)

Cześć.. Co sądzicie na temat tej firmy.. Bo o tych opiniach to zniechęcam się, ale ktoś coś napiszę jak jest, zarobki i atmosfera. I jak wygląda szacunek do pracownika, bo jestem tyle co po szkole i nie chciałbym odrazu mieć jakiś niespodzianek na start..

MM
@Nowa;)

Pracuje tam krotko i szukam innej pracy. Pan na rozmowie rekrutacyjnej mówi ładnie i na tym koniec ładnych rzeczy w tej firmie. Po 8 godz pracy, boli każdy cm ciala. Kobiety harują jak woly. Przerwa 15 min, podczas której zdarzysz się rozebrać i ubrać we wdzianko robocze. Pełno ukraincow, którym się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Rządzą i robią co chcą a Polacy haruja. Doszło do tego,że to ty masz rozumieć ukrainski a nie oni polski. Premie to iluzja przedstawiana na rozmowie kwalifikacyjnej. NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI ! Prędzej zostaniesz kaleką niż się dorobisz w tym (usunięte przez administratora). 2600 brutto na wstępie na umowie na 3 mce. Potem miała być inna stawka. (usunięte przez administratora) prawda!

@Nowa;)

Niestety wiele złych opinii sprawdza się. To że robią nadgodziny to prawda ale pracownicy sami uczą boją się odezwać. Nie jest to lekka praca więc trzeba być zdrowym i mieć siłę konia, 10,11 godzin to bardzo duże obciążenie. Szkoda że niema zrozumienia dla pracownika. Nie pchaj się do pracy jeżeli nie jesteś w stanie robić więcej niż trzeba!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nieznajoma
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

A jak jest na nockach na myciu i dezynfekcji? Jakie wynagrodzenie?

Niezależna

Dzień dobry. Nie pracuje w firmie zbyt długo ale pierwsze co da się odczuć to fatalne podejście do ludzi. Zero szacunku i wyzysk. Od niedawna zmienione etaty i zabrane premie a i tak pracujemy tak samo z tym ze za mniejsze pieniądze . Czego to firma nie zrobi żeby tylko od państwa wycyckac trochę grosza .Ludzie siedzący trochę wyżej maja nas zwykłych pracowników za nic a tak naprawdę to my zasuwamy na ich wypłaty . Żenada. Grafik w tej firmie to prowizorka. Jak masz wolne to i tak dzwonią żeby przyjść a jak się nie zgodzisz to później masz przesra ....

Tak1Nie
@Niezależna

Witam . Pracujesz od nie dawna skad wiec info o zarobkch? jak bylo jak jest. Co oznacza grafik prowizorka ?

Niezależna
@Dfs

Dfs proszę czytać ze zrozumieniem. Grafik prowizorka bo co z tego że jest jak co godzinę powstają w nim zmiany. Zaplanowane wolne a tu cyk telefon i trzeba iść do pracy. A zmniejszone etaty chyba same za siebie mówią o zmniejszonych zarobkach

@Niezależna

Czytam i staram sie zrozumiec. Pytam bo chce byc pewny ze ide twoim tokiem myslenia. Sa pewne granice . Jest umowa ktora jest wyznacznikiem ile godzin i jaki masz zakres obowiazkow za odpowiednia kwote. Firma nie kupuje ciebie tylko twoje umiejetnosci , zapamietaj to . Kazda nadgodzian musi byc ustalona z toba , jesli taka sytuacja sie zdarza nagminnie nie potrafisz sobie poradzic...twoj przelozony nie potrafi zrozumiec ze masz zycie prywatne . Jedno mozesz zrobic rozdzielic nr tel na prywatny i sluzbowy .../nacisk innych z racji wieku , pozycji ma na nasze decyzje duzy wplyw /wylaczaj tel z numerem sluzbowym na czas swojego wolnego ktory wypada w grafiku. Jesli ta metoda nie pomoze , podziekuj firmie za wspolprace

Eska-lca!!!
@Niezależna

Wytłumacz mi jedno "Niezależna" jak mogą Cię ściągnąć do pracy na wolnym dzwoniąc do Ciebie że masz przyjść do pracy a jak nie to masz przerąbane? Nie wiem jakich książek się naczytałas że takie bajkopisarstwo Ci się uroiło! Polecam Ci przeczytać "Kodeks pracy" lepiej na tym wyjdziesz???? pozdrawiam!!! Miłej lektury i czytania że zrozumieniem!

Eska-lca metropolia

Czytam te wasze opinie i jesteście (usunięte przez administratora) jak nie macie własnego zdania to tak macie i jak wam tak żle to po co tam pracowaliście lub pracujecie wszędzie niby w zakładach pracy jest źle ale wszędzie dobrze gdzie nas niema jeden typ piszę że jest stawką w tym zakładzie 2400 weź się odmul jak najniższa krajowa jest 2600 piszecie że pracują po 12 14 16 godzin bez zgody pracownika i zmieniają grafik pracy że nie płacą premii nadgodzin itp. Jest to żałosne bo jest kodeks pracy i jak by tak było to pracodawca by miał za to pozamiatane i osoby które tam zarządzają sprawami firmy a więc niewymyslajcie i nie piszcie bajek bo wiem jak jest i znam się na takich osobach i po prostu trzeba się postawić w pewnych sprawach i mieć swoje zdanie a jak oni takich osób nie lubią a przeważnie tak jest to Cię zwolnią a Ty miej to gdzieś bo Ty możesz przez to dużo zyskać a oni dużo stracić! A ja za parę dni będę wiedział jak tam jest naprawdę bo moja znajoma tam zaczyna pracę i jak jej się nie spodoba i będą łamać kodeks pracy to rzuci papierami znajdzie lepszą pracę zyska dużo a sąd pracy wszystko rozstrzygnie a więc czekamy do końca maja! Do zobaczenia na początku czerwca 2020!!! Napewno napiszę kolejny komentarz jak się to wszystko w tym zakładzie pracy układa pozytywnie czy negatywnie! Czas zrobi swoje i cierpliwość wszystko wynagrodzi!!!

kot

Prezes Ok- interesuje się tylko wynikami , wice Prezes pozwala na łamanie praw pracowniczych odnośnie godzin pracy, stosunków międzyludzkich, wyzysk przez kierowników zmianowych głównie przez Panią z Rxx x. zakład działa na zasadzie towarzystwa wzajemnej adoracji, rodzinka i znajomi Pani luz praca, inni nawet starzy pracownicy 10 - 12 godzin w kieracie, praktycznie świątek piątek, no może piątek wolny bo wystawią cie w sobotę i niedziele, grafik pracy robiony co tydzień w sobotę lub niedzielę dowiesz się jak pracujesz od poniedziałku, ale zmiana w grafiku w z dnia na dzień to norma. Nie masz szansy coś zaplanować, kobiety dźwigają ponad normę, kilka ton na zmianę, uzupełniając braki mężczyzn, pakowaczy z powodu słabej pensji , ciężkiej i wielogodzinnej pracy. Przy odrobinie chęci ze strony szefostwa w organizacji pracy i uczciwości, z częścią fajnej załogi można było by pracować w miłej atmosferze, a tak to tylko pozostaje werbunek z Ukrainy. na teraz NIE POLECAM.

Tak5Nie

@kot

Po tych wszystkich opiniach niewiem czy w ogóle iść na rozmowę

Ja
@Bob123

Jak nie masz rodziny, i nie zależy Ci na czasie wolnym to idealna praca dla Ciebie..

TakNie

Czy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego zapewnia kartę multisportu?

Tak1Nie1
Sraka
@Pytanie

Tak.

Nic

Najgorszy zakład w jakim byłem . Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi . Obiecują że tak super , a tak naprawdę wyzysk człowieka tyle na temat .

Tak7Nie
Zbigniew
@Nic

Jaka jest realna stawka godzinowa w Eisberg i jaka została zaproponowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy atmosfera między pracownikami jest Twoim zdaniem dobra? Czekam na to co masz mi do powiedzenia!

TakNie2
Nic
@Zbigniew

Realna stawka wychodzi 2400 bruttreo Relacje między pracownikami są różne ,opierd*** na każdym kroku

Tak2Nie
dsf
@Nic

Mogl bys opisac ta sytuacje Co sie stalo ? Dlaczego tak uwazasz ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 250 dni.

Czy pracownicy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego dogadują się między sobą?

TakNie2
Anna

Jestem nowym pracownikiem.Firma spełnią moje oczekiwania.Zaproponowała mi tą pracę dziewczyna która sama tam wróciła po starciu z inną pracą. Trochę zimno ale bardzo czysto.ŻYWNOŚĆ.

Adam

Szukam pracy, jak się pracuje w tej firmie ? Jaka jest atmosfera ? podejście do ludzi ? Jaki jest czas pracy? Proszę o odpowiedzi

Tak1Nie
Dominika
@Adam

A masz jakąś informację, że prowadzą rekrutacje teraz? W każdym bądź razie, jak zdecydujesz się na aplikowanie to daj znać tutaj, czy uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. A może już jesteś umówiony na rozmowę w Eisberg?

TakNie7
Jan
@Dominika

Dominika o co Tobie chodzi ? masz info? jak nie masz nie "odpowiadaj" pytaniem na pytanie, czy szukają do pracy poszukaj w sieci....

Tak5Nie
Dominika
@Jan

Szukałam informacji na temat aktualnie prowadzonej rekrutacji, jednak nie znalazłam żadnych ofert pracy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Może ktoś z pracowników wie,czy prowadzą jakieś wewnętrzne rekrutacje? Dzięki za info.

TakNie3
Radek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Tak3Nie2

Ms.Kornagi's friends
@Radek

ciekawe z jakiego źródła te opinie. wygląda to tak praca 8,5 h (przerwę śniadaniową trzeba odpracować) jednak co dziennie okazuje się że jest potrzeba zakładu i normą jest praca 11-12h. Bez pytania w poniedziałek lub rzadziej inny dzień dają Ci wolny w grafiku i wstawiają ci sobotę, praca w święta to normalka kwestia czy jeszcze ugrasz z kierownikiem coś wolnego, raczej jeden dzień pracy pewny dadzą Ci za to w tygodniu wolne i OK. poza tym grafik tygodniowy tak mało czytelny i pojawia się w piątek lub sobotę i jeszcze w ciągu tego tygodnia jakaś kierowniczka zmiany potrafi go z tuningować dla swoich potrzeb że nieraz się nie połapiesz i dzwonią za tobą czemu nie ma Cię w pracy.

Tak12Nie
Cezary

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

TakNie1
Były operator

Ogólnie nie mój już problem, ale zostało jeszcze pare osób którzy nie powinni być oszukiwani przez kierownika Bartka i traktowani przez kierowników zmiany a szczególnie p.Marianna. A nie ma mozliwosci wypowiedziec sie na temat co dzieje się w firmie może Dominiko masz pomysł, bo w prost nie ma opcji bo zwykły pracownik jest dyskryminowany. Prezes prawdopodobie ma mydlone oczy przez kierownika produkcyjnego, lub chce zamknać zakład i odejść na emeryture. Po tym wpisie jak nic nie pomoze bedziemy pisać do własciciela firmy może tam sa ludzie. Wrócił bym jak by było inne zarzadzanie i pewnie nie tylko Ja.

Tak18Nie
Moniczka
@Były operator

PIsać do właścicieli firmy możesz sobie pisać ile chcesz, dla nich liczy się tylko końcowy wynik finansowy - kompletenie nie interesuej ich zarządzania pracownikami!

Tak3Nie1

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Doświadczony pracownik

Atmosfera w pracy była by całkiem inna gdy by nie kierownik produkcji Pan Bartłomiej. To przez niego ludzie się zwalniają a on sam prowadzi do upadłości zakładu. Szkoda że Prezes Kristof nie ma pojęcia co się tak naprawdę dzieje w zakładzie i ma mydlone oczy przez samego kierownika Pana B. W okresie gdy stery przejął Pan Damian, w firmie dało się odczuć lepszą atmosferę.

Tak21Nie1

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Микола

Робота просто жах, відношення лідерів змін як до людей як до бидла. Ненормований робочий графік, бідони вагою в сто кілограм які потрібно возити протягом зміни жінкам , холод, за день чоловіки перевантажують салатів біля 8-10 тон

Tak20Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego