Opinie o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Czy kwota 4700 to dobra stawka w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Bandera

A na jakie stanowisko?

Edyta
@Bandera

Hej, a potrzebują w ogóle kogoś teraz na jakieś? Ja bym była ciekawa na produkcji jak płacą. Nie musi być prawie 5 tys, jak ktoś tutaj pytał, ale nie obraziłabym się, najlepiej netto :D

Sałata
@Edyta

Cały czas jest rekrutacja, ale myślę że na start to 3490 brutto. Kokosów to tu się nie zarobi.

Zapowiadają się kolejne święta i nowy rok w pracy, nie ma to jak wegetacja zawodowa na 4 brygadowce w zrównoważonym systemie pracy

Wojciech W.

Czytam te komentarze, że praca ponad siły, że nie wiesz o której wyjdziesz, że czterobrygadówka... No cóż, odradzam ten zakład ludziom słabym psychicznie i nie posiadającym za grosz asertywności. Ja osobiście nie pracowałem ponad siły, zawsze wiedziałem kiedy wyjdę, a nadgodziny robiłem baaaardzo rzadko. A jak ktoś jest zdziwiony, że w pracy trzeba pracować no to cóż począć :) Dużo rzeczy kręci się tam na wariackich papierach, jednak w tym szaleństwie jest metoda. Jeżeli nie boisz się pracy, potrafisz znaleźć swoje miejsce w chaosie i potrzebujesz pracy od ręki to jak najbardziej polecam ten zakład. Kwalifikacji mieć nie trzeba, a jak mówisz biegle po polsku to masz spory plus na starcie. Jeżeli masz roszczeniowe podejście do pracy to zdecydowanie odradzam. Ja jako operator maszyny pakującej wykonywałem wiele czynności, które z operowaniem maszyną pakującą miały niewiele wspólnego. Ma to swoje plusy i minusy, do plusów można zaliczyć brak monotonii i poznanie całego procesu przetwórstwa od kuchni. Minusem jest temperatura panująca na hali oraz wszechobecna woda. Wprawdzie nie pracuję tam od rok, jednak podejrzewam, że niewiele się zmieniło :) Pozdrawiam.

@Wojciech W.

Cześć Wojtek, Zgadzam się z Tobą na 100% Jest coraz gorzej, coraz więcej obowiązków a coraz mniej osób z niskim poziomem intelektualnym przychodzi. Wiadomo że na proces obróbki to małpę postawisz ale wyniki się liczą a ta małpa drapie się po głowie i .... robi. A dział pakowania to wiesz sam dla chcącego nic trudnego, praca nie ciężka jak używa się prawidłowo swojego mózgu. No ale praca po 12h na weekend to porażka. Temperatura i woda kiedyś nam się odbije na starość. Pozdrawiam ????

@McDonald's

12 h w weekend, zdaje się, że raz w miesiącu? to ile godzin pracy robicie, standardowy etat, czy więcej i za jaką stawkę?

@Piotr

Masz 2 weekendy po 12h. Normalnie masz pełen etat i średnio od 8 do 16 nadgodzin narzucone w grafiku:( Nadgodziny to masz indywidualne ponieważ nie każdy zarabia tyle samo. A weekend masz zwykle godziny bo są to godziny do etatu.

Arkana1973

Absolutny brat profesjonalizmu już nawet podczas procesu rekrutacyjnego firma w której od razu ma się wrażenie o istnieniu kółeczek wzajemnej adoracji w dobrym tonie jest poinformować kandydata do pracy o wyniku rekrutacji

Teresa
@Arkana1973

A po czym wyczułeś już na rozmowie ten brak profesjonalizmu? :D

Arkana
@Teresa

Po podejściu to nie moja pierwsza rozmowa

@Arkana

A tak czy siak rozwiniesz? Bo sama byłabym ciekawa, a widzę info, że podobno każdego biorą

@Hanna

Biorą wszystko i wszystkich. Ale niestety za taką osobę i tak trzeba nadrabiać ale cóż sztuka się liczy.

@Mechatronik

Sztuka się liczy? A to dlaczego? To skoro trzeba po kimś poprawiać pewnie słaba atmosfera z tego wychodzi... Czyli im to w sumie nie przeszkadza? Bo podejrzewam, że to widzą

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego jako operator produkcji. Ktoś z Was będzie aplikował?

Nie. szkoda czasu

Eisbergowiec

Nie polecam, a nawet odradzam. Nie szanują ludzi a doceniają tych którzy donoszą na innych a nie tych którzy się starają.

@Eisbergowiec

W sensie chodzi o pieniądze, czy raczej o takie czysto ludzkie podejście do pracowników?

?????
@Eisbergowiec

Bo taka jest prawda, było zawsze i z tego co mi wiadomo to do tej pory pozostało..

×
@?????

Jest jeszcze gorzej !!!

Czy często Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego poszukuje kogoś na stanowisko Mechatronik? Ile osób tam pracuje?

To stanowisko to fikcja, mydlenie oczów

Teresa
@Adam

Serio? :D Nie ma takiego stanowiska w firmie? Ciekawi mnie dlaczego w takim razie wystawiają takie ogłoszenie...

Jan
@Teresa

serio... nawet bardzo serio... zwykły wymieniacz bezpieczników sie za tym kryje nie ma to nc wspólnego z tytułem,,,

Alicja
@Jan

Łatwiejsze obowiązki, to chyba nieźle?.... Tylko pytanie ile taki mechatronik zarobi na czterobrygadówce?

@Alicja

Łatwiejsze o czym ty mówisz......

@Monika

Czyli ciężej zarobić jednak? Bo jeśli tak to powinni płacić jeszcze więcej, no nie?

Damian

Idziesz na rozmowę to wymagania jak do NASA. Obiecanki odnośnie szkoleń, pensji itp a tak na prawdę masz być zwykłym robolem i ganiać po pradukcji usuwać awarie. Jedyne dobre stanowisko to konserwator(drugi za dyrektorem produkcji) na tym stanowisku wystarczy że weźmiesz młotek i będziesz chodził z nim w ręce i nikt Ci nic nie powie. ale raczej prędko nie będzie wolne.

@Damian

A płacą chociaż dobrze przy takiej pracy? Czy słabo?

Tak, rekrutacja na to stanowisko wciąż jest otwarta

Zbigniew

I warto się zgłaszać? Bo opinie widzę są mocno mieszane

@Zbigniew

Jak nie masz rodziny i lubisz na weekend jebać bo 12 to zapraszam....

@Zbigniew

Bujdy na resorach, wymagania na stanowisko mechatronika są wprost proporcjonalne do wysokości zarobków. To że ktoś ich nazywa wymeniaczami bezpieczników to sam nie wie na czym ta praca polega

Aleksandra

Czyli można dobrze zarobić na tym stanowisku? A premie jakieś macie do podstawy pensji?

Mechatronik

@Ja to się podpisałeś.... Proponowane wynagrodzenie jest proporcjonalne ale na zarobki w eisbergu a nie w Legnicy, to 2 różne sytuacje, do togo zakres obowiązków = zwykle awarie + brak możliwości rozwoju i szkoleń, 4 brygadowka, zimno i co najważniejsze słaby zespól bez zbudowanych kompetencji i właściwego lidera to oznacza mega słaba ofertę Nie polecam Tak zarabia sie na tym stanowisku https://wynagrodzenia.pl/moja-placa/ile-zarabia-inzynier-mechatronik

Pracoenik

Pracuje w eisberg od roku i nie mam nic złego do napisania te komentarze wasze to kpina

Jan
@Pracoenik

Jak jesteś taki pracownik jak piszesz w swoim nicu to nic dziwnego że nie masz nic do powiedzenia. Warunki pracy zimno i mokro, brak ludzi, nieregularne przerwy, kolesiostwo, premie to fikcja do tego ta 4 brygadówka z 12 godzinami pracy po całym tygodniu, tak nie pisz lepiej nic....

@Jan

Tak zwany @Pracoenik, to pewnie w (usunięte przez administratora) kierownikom wchodzi. A jak lubi pewnie być wykorzystywany po 7 dni po 12h bez wolnego i jeszcze się pyta czy może zostać i za free po pracować. I przez takich (usunięte przez administratora) nikogo nie zatrudniają, i trzeba mieć na zmianie 20-23 osoby i zrobić tyle co 30-34 osoby. Ludzie (usunięte przez administratora) a premi i tak niema. Czemu tylko już Gruzini przychodzą i nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować. Od roku obiecują że będą ludzie tylko gdzie oni są bo nie tutaj. Miały być podwyżki ale jak zwykle ludziom obiecują a Ci czekają na gruszki na wierzbie ???????????? Kierownictwo wymaga od ludzi dużego zaangażowania ale od siebie coś dają no NIC!!! Po robili grupy które rywalizują i wzajemnie krytykują. I dlatego wszyscy dają z siebie 150% żeby nikt nie mówił że ta grupa jest najsłabsza. No i odpowiedź się znalazła dlaczego nie zatrudniają ludzi do pracy bo mają tyle samo roboty zrobione to po co zatrudniać do zespołów jeszcze ludzi. A i raz na kwartał zrobią zebranie i pochwala ludzi za dobrą pracę ale z tego nie kupią chleba. No szkoda zdrowia. Nie polecam ????????????????

Rysiek
@Pracoenik

A pracujesz na jakim stanowisku?? Bo to bardzo kluczowa sprawa

Kierowca bombowca

Cześć, przyjechałem na rozładunek stoję i czekam.... czekam.... pytam... nikt nic nie wie maja mnie gdzieś... ktoś przyszedł wreszcie ale dostał telefon i gdzieś pobiegł, z boku jacyś pracownicy się kłócą i głośno przeklinają co za firma, wyjść z auta nie można WC brak a czas leci wieczny plac budowy brudno mam nadzieje ze mnie tam więcej nie wyślą

Jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu, pracować w dobrych warunkach i mieć jakiekolwiek życie prywatne omijaj to miejsce. To jest dziwny zakład w którym pracuje się bardzo ciężko w trudnych warunkach, czasem trafiają się ciekawi ludzie niestety jest też sporo tych co do niczego nie dojdą i trwają w tym marazmie jak za czasów PRL-u Tam się pracuje do zwycięstwa, nie zarobisz bo równoważny czas pracy to wyklucza, sobota czy niedziela, święta w pracy, nocki, nie jest to wypłacane jak za 50 czy setki, do tego 4 brygadówka na jednej z zmian niezgodna z kodeksem pracy. Zwalniam się z tego miejsca, zarobię w innym lepiej ale przede wszystkim w lepszych warunkach i z szacunkiem do pracownika

@Paweł

Zgadzamy się że życia prywatnego nie ma w tym zakładzie. A do tego 7 dni w tygodniu wypada 2 zmiana pon-piatek 14-22, sob-nie 18-06.

Jak często w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 12 grudnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Jakie szkolenia(-: Dla pracowników produkcyjnych nigdy nie było szkoleń!!! Kierownictwo i Liderzy kiedyś mieli ale dawno już nie widać żeby chodzili. Jak masz pytania to pytaj, żeby ktoś z osób rekrutacyjnych Ci ciemnotę nie wciskał!! Pozdrawiam ????

Jakie szkolenia??? Bogaty rozwój?????????? kpina .pracuję w tej firmie już jakiś czas, mamią podwyzkami ,lepszymi warunkami pracy i nic ....to chyba jedyns firma ,ktora nie zorganizowala paczek dla dzieci pracownikow ...żenada Jeszcze jedno , rok temu zmieniono system pracy z dwuzmianowej na czterobrygadowy i do tej pory nie zmieniono to w umowach o pracę...Teraz do pracy przyjeli Gruzinów....masakra ,brak porozumienia z tymi ludźmi , bariera językowa a kierownictwo ma to w głębokim poważaniu....dla nich jest tylko ważne że jest czlowiek a jak się z taki pracuje to mają wyjechane...a ty się czlowieku użeraj i pracuj za dwóch ,tylko szkoda że nie chcą płacić podwójnie .Nie szanują dobrych pracowników nie premiują a jes,cze można usłyszeć ,że nie ma ludzi niezastąpionych i dlatego jest jak jest...mój koniec wspolpracy tez się zbliża , mam dosyć ciężkiej harówki za marne grosze ....koniec mamienia podwyżkami,lepszymi warunkami ...czekałem cierpliwie Panie Pawle , szkoda ,że nie dotrzymuje pam obietnic...nie ma ludzi niezastąpionych jak to powiedziala P.Ania ,zartudniajcie dalej tyklo Gruzinów,Ukraińców a firma na pewno bedzie się prężnie rozwijać

Jest dokładnie jak piszesz, Ukraińcy maja w nosie, Polaków się gania, zimno, praca ponad siły, nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz,

Jak wygląda praca na święta i nowy rok?? Firma ma wolne lub pracuje w okrojonym składzie jak na strefie? Jak wygląda praca na magazynie???

@Piotr

Pracują pełną parą.

Olga

A to jest legalne? Przecież w dni święte pracownicy powinni mieć wolne.

@Olga

Ty są inne zasady, bo tutaj produkuje się żywność z krótkim terminem ważności.

Olga

Ale wszyscy mają obowiązek być w pracy czy można się jakoś dogadać? Bo mi się to średnio podoba, mimo że jeszcze tam nie pracuje... święta to ja chce mieć zawsze wolne, nie wyobrażam sobie by było inaczej.

@Olga

To poszukaj innej pracy tam się jedzie na okrągło i w święta i w nowy rok

Zatrudniając się, można było się spodziewać słabych zarobków, ale w międzyczasie zmienił się harmonogram i są jeszcze słabsze. Obiecywali, że będą nadgodziny, wynikające z grafiku i są, ale zamiast tego dają nam dni wolne, więc tych nadgodzin nie ma. Nie polecam. Ludzi mało, ci co są - bardzo obciążeni. Często proszą o zostanie na nadgodziny - później oddają dni wolne. Szczerze - zaczynam się rozglądać za czymś lepiej płatnym, raczej nie będzie trudno. Premie są, ale zależne między innymi od dostaw na czas, czy reklamacji. Jeśli chodzi o reklamacje to system ich rozliczania słaby - nawet jeśli ktoś zamówi 500 opakowań, a wrócą 3, to jest to reklamacja. Z 5 opakowań wróci 1 - tak samo liczone. Z 2 ton wróci 5 - tak samo liczone. Dostawy na czas? Przy tak małej ilości pracowników jest z nimi problem. Więc jeśli czytacie "atrakcyjne" wynagrodzenie, to wiedzcie, że kryje się pod tym ok. 2500 netto już z premiami. Grafik: I zmiana 2 dni po 12h, 5 dni po 8h, 2 dni wolnego, 5 dni III zmiana, 2 dni wolnego, 5 dni 14-22 i 2 dni 18-6. Później 5 dób wolnego i znowu ranki.

Xxx
@pracownik

Tak dosłownie jest, szczera prawda a grafik niewiem kto wymyślił dość że pracujesz od poniedziałku do piątku to jeszcze sobota niedziela po 12 godz. I z braku ludzi chcą żeby zostawać, dwa weekendy po 12 godz, takie warunki, praca stojąca non stop, zimno, i weź pracuj cały tydzień i do tego 12,tych z biura zaprosić do pracy po tyle godzin ciekawe czy by byli chętni do pracy w takim systemie

M
@pracownik

2500 z premiami ? O jasny gwint

Poprostu zenada ludzie bez kwalifikacji zajmuja kierownicze stanowiska nie szanuja ludzi rzadza ludzie z Ukrainy na produkcji,przydupasy kierownikoa,ktorzy nawet nie potrafia pisac ani mowic po polsku ,atmosfera okropna,gdy widza w nowym pracowniku zagrozenie natychmiast sie go pozbywaja,tak bylo w przypadku chlopaka tam pracujacego.Serdecznie nie polecam.

O jakim chłopaku mówisz jak tam nikt normalny z Polski nie przychodzi do tej firmy od wieków.. Co przyjdzie to dwie lewe ręce, albo chciałby nic nie robić i mieć więcej niż właściciel firmy. To że porobili szefowe linii Ukrainki to że zasługują a Polki które są szefowe to też bez szkoły. Przyjdź i spróbuj swoich sił, firma docenia ludzi którzy się angażują i donoszą. Jedno masz za sobą bo na forum już donosisz to dołącz do grupy gdzie kierownikiem jest Żaneta i jej emerytka. Pozdrawiam ????

Dfs

Nie ma czegos takiego jak normalnosc. Kazdy jest inny. 2lewe rece biora sie zazwyczaj z haosu , kolesiostwa , brakiem doswiadczenia liderow i kierownikow. Nowy pracownik jest zawsze zagubiony nie oczekuj zbyt wiele. Zanim pozna zasady panujace , zakres obowiazkow troche to zajmuje czasu . Najwiekszym problemem jest brak szacunku i tyczy sie to wszystkich. My polacy jestesmy gorzej traktowani niz ukraina ,trzeba zadac pytanie dlaczego tak sie dzieje . Ja pamietam ukraine , pomocni , zyczliwi z jezykiem problem ale mozna im to wybaczyc, zdarzaly sie tez wyjatki. Polacy hmm konserwatywne podejscie , przerosniete ambicje , strach przed nowymi rozwiazaniami , brak otwartej rozmowy na szczescie to byla miejszosc. W konsekwencji mimo mniejszosci zafundowali firmie brak rozwoju, nie stworzenia przyjaznego miejsca pracy, z regularnym czasem pracy , zasadami i// szacunkiem// tu zaliczamy wszystkich pracownikow ...wymagasz od innych zacznij od siebie / Bez odpowiedniego kapitana statek daleko nie poplynie Biorac wszytkie za i przeciw na obecna chwile nie polecam

DSF
@Dfs

Kapitana firma ma świetnego, pana Managing Directora Łukasza. Pan Łukasz ma ciąg na bramkę we wspinaniu się po szczeblach kariery... Production Manager, Plant Manager, Operation Manager, Managing Directorem. Nie zawsze mu wychodziło ale cóż, liczy się dobre wytłumaczenie na rozmowach rekrutacyjnych. Jeżeli ktoś zaproponuje mu stanowisko CEO np. budki Toi Toi na dworcu PKP w Legnicy to bez wahania przyjmie to stanowisko :-)

@DSF

Tak, ten człowiek idzie do jakiegoś celu po trupach... ludzi ich zaangażowania i doświadczenia... ten okręt tonie, kapitan sobie poradzi inni pewnie też ale niesmak pozostanie

Hej, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na magazynie jako magazynier? Jakie są godziny pracy, jakie wynagrodzenie, czy są jakieś premie, czy jest socjal- typu karta sportowa, ubezpieczenie, wczasy pod grusza.. z góry dziękuję za odpowiedzi

Nie wiem jak ludzie wytrzymują z tym gadułą z mycia (usunięte przez administratora) ,mi się wydaje że on przychodzi do pracy lekko pod wpływem bo czasami czuć alkohol

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Baca111

Po pierwsze wynagrodzenie. Firma płaci chyba najmniej w całej Legnicy. Wykańczający system pracy. Marne dodatki za prace w święta. Pożal się Boże przełożeni , którzy wyżej sra... niż (usunięte przez administratora) mają. No i ludzie, fałszywi, zakłamani i wszechobecne (usunięte przez administratora)

Xxxx

Sami rezygnują jak sami zobaczą jak naprawdę funkcjonuje zakład i jak naprawdę jest, a jeśli zwolnią pracownika to nawet przyczyny nie podadzą, wkoncu mają takie prawo ????

Doswiadczony

Jak pisał ktoś wcześniej, głównym powodem dlaczego ludzie się zwalniają jest samo podejście do pracowników i nie ma znaczenia czy jesteś nowy czy pracowałeś tam X lat. Możesz pracować na 110% i być pracownikiem którego każdy pracodawca by chciał posiadać w swoim zespole, a mimo to nie będą Ciebie szanować, bo nie pasujesz do idei tego chorego systemu który tam panuje.. Wystarczy raz odmówić donoszenia na własnego kolegę/koleżankę lub powiedzieć głośno że praca jest ciężka przy nieodpowiedniej osobie to z pewnością zostaniesz zwolniony lub zostaniesz zmuszony do tego żebyś sam to zrobił ;) Taki system..... Szczególne pozdrawienia dla blond ksiezniczki z biura produkcyjnego.

@Doswiadczony

Jaka tam jest blond księżniczka, która rządzi????

I tak i tak

Niektórzy są zwalniani, jeśli nie są zdolni do tyrki za grosze. Ale uważam, że to przysluga dla nich. Reszta cale życie i zdrowie oddaje temu zakładowi za 3k brutto. Nie idźcie tu, jeśli nie musicie.

Nowa;)

Nie polecam tej firmy, zarobki słabe a święta i weekendy w pracy po 12h. Ubrań roboczych nie ma, stołówka brudna, chciałam nowe ubrania bo tamte ubrania się pobrudziły to odpowiedź za brzmiała trzeba było sobie wziąść do domu wyprać. A nie ma dodatku za pranie, co druga osoba ma brudne i śmierdzące ubrania, a produkujemy żywność.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Sałata

W zakładzie panuje jedynie atmosfera zastraszenia i donoszenia. Pracownik nie szanuje drugiego pracownika. Tak jak ktoś napisał tu na forum im bardziej donosisz tym wyżej zajdziesz. Niestety tak jest. Liczą się tylko zyski. Brak jakiego kolwiek poszanowania.

Kliki. Jeden drugiemu rączkę myje. Obecny kierownik produkcji zmanipulowany jest przez Pierwszą Donosicielkę A. R. i jej główną asystentkę Ż. F. Unikajcie tego Zakładu. Najgorsze miejsce, w jakim przyszło mi pracować.

Póki prezes nie zmieni całego tego gównianego kierownictwa to nie będzie dobrze. Bo jeden drugiego kryje bo zbyt długo pracują ze sobą. A co do A.R to powinna siedzieć na emeryturze i nie robić zamętu pomiędzy pracownikami. Brak kwalifikacji do zarządzania, dużo można było opisywać sytuacji ale kogo to obchodzi.

Pysia

Zwolniona. Chamsko obietnicami... po 12 latach. Bez niczego zostałam ... bo szef musi 'wyjść z twarzą'. Dobrze, że nie muszę już tam dojeżdżać do Legnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego - Legnica

• Jak się pracuje w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Zobacz opinie na temat firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Kandydaci do pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego