Opinie o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Boreczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Boreczno

kamasutra

Jak czytam te wypowiedzi to mi watroba gnije, zwlaszcza te opinie ktote sa pozytywne na temat tej firmy, to jest (usunięte przez administratora) wiem bo tam pracowalem. Tam jestes tylko robolem ktory niema nic do powiedzenia a jak sie odezwiesz to Pan ( zal mi go ) dyrektor straszy cie zwolnieniem.To no doprowadza ta firme do ruiny,a kierownicy to przydupasy zwlaszcza Kamilka kierownik od siedmiu bolesci malo mu w (usunięte przez administratora) niewejdzie zeby sie utrzymac na stanowisku. Jarek tesz jest dobry gigus tez trzyma palec w (usunięte przez administratora) zeby posady nie stracic ,bo gdzie pojdze. Jedyny normalny to byl Janek ale dobrze ze odszedl.Niektozy pracownicy tez niesa nic warci ale szkoda gadac. Mam nadzieje ze Dyrektor pusci Lubiejeskiego z torbami za moje krzywdy i cierpienia!!!!!

lis lis kury gryzł

Dyrektor przypomina mi Shreka a Kamila Fione!!

doris

Kiedyś nie było dyrektora,było dwóch kierowników i świetnie dawali sobie rade a teraz odkąd rzadzi dyrektor sa tylko reklamacje i jego zebrania co nie maja ładu ani składu,osoba nie odpowiednia na tym stanowisku,szef powinien go przenieść na impregnację,chociaz podejrzewm ze tam też by se nie dał rady,bo o wszystkim trzeba mieć pojęcie a on tylko smrodzi w firmie.

ciekawy
@doris

doris masz zupełną rację jego by trzeba było zaimpregnować ile przez niego dobrych fachowców odeszło

rozsądny

o chyba ktoś z rządzących się wypowiedział tylko jak z tarcicy 4 klasy zrobili renomowanych producentów i skąd z 30 zrobili 130 pracowników?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ona

katastrofa ale ludzie którzy tam pracuja są sami sobie winni dali sobie wejśc na głowe pozwolili a żeby traktowali ich jak smieci pracuja jak im karzą po 12 godz wiem to bo tez tam pracowałam ale nigdy nie tyle godz ja sobie nie pozwolę ma szacunk do siebie !!!

tam nie istnieją przepisy bhp,kodeks pracy itp. tam istnieje tylko bat na pracowników i niech się nie wypowiadają wazeliniarze i ci co tam nigdy nie pracowali potencjał firma ma ale nic poza tym

były

zwolnić dyrektorka dyscyplinarnie

ktosik

tam ludzie pracują za maszyny,bo to nie działa tamto nie działa...uwaga na paluszki bo już część pracowników sobie poodcinała!po maszynach i tak trzeba poprawiać,więc tak czy siak ludzie nie są zastpieni

doris

....,może i tak,ale maszyna sama sie nie włączy ani sama sie nie posprząta,a niektóre mają po kilka ładnych lat.

doris

liderów już też nie ma,a jedyny co był i trzymał ręke na pulsie to był pan Jarek,szkoda że tak się tam sypie i wielka szkoda że własciciel nie reaguje że odchodzą ludzie którzy budowali tą firme.

zxc

wszystko wszystkim ale tu się nie zgodzę gdyż maszyny też trzeba umieć ustawić, nie ma przecież maszyn które ustawiają się same więc jak możesz uważać że ludzie są nie potrzebni

ciekawy

wiko chyba cię pogieło albo tam nie pracowałeś, zobacz ilu dobrych pracowitych specjalistów odeszło, ilu dyrektorów,kierowników ,technologów,mechaników,operatorów itp.

chyba firmy pomyliłeś

wiciek

Praca jak wszędzie (usunięte przez administratora)

SPERMA

Tej firmy nawet syndyk nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!

Żadna nowość,każdy wie że to dramat!

pracownik11

TEATR ! KOMEDIA , DRAMAT A RACZEJ TRAGEDIA !!! Powiem krótko jeden wielki teatr ! (usunięte przez administratora)

bullka

Czy to prawda,że SYNDYK wsiadł na tę firmę? Pozdrawiam

xxxxx

(usunięte przez administratora) Pracujac tam to sie nawet utrzymać nie idzie. Robisz po 200 godzin miesięcznie a i tak najniższej krajowej (usunięte przez administratora)

you can dance?

To co się dzieje na chwilę obecną w tym zakładzie nadaje się tylko do programu pani Jaworowicz!! Kompletny rozgardiasz od strony patologicznego kierownictwa,brak jakichkolwiek motywacji dla ludzi,no wypłaty żałosne.Odniosę się do wypowiedzi poprzedniczki jamci,jak nie zauważyłaś to komuna już dawno przestała istnieć,a ludzi się nie czepiaj bo przy takim traktowaniu to wcale się nie ma co dziwić że większość ma to gdzieś,jeszcze jedno jeżeli człowiek nie ma wykształcenia to jest jego indywidualna sprawa,za to twój komentarz jest żałosny i może jesteś wykształcona(ny) to jednak brak ci życiowego doświadczenia.Trzeba patrzeć na ludzi i w tak małej miejscowości umieć żyć ze sobą w zrozumieniu,przecież wszyscy się tu znają,jedyny zakład w okolicy a tacy jak kierowniczka i dyrektor wraz z technologiem po prostu rozpier...zakład!!!moja ocena dla kadry???brak minusowej skali!

bez szkoly heh

w tej firmie sa ludzie bez szkoly i co z tego,,,ale za to maja umiejetnosci i do tego szkola nie jest potrzebna,normy ze sasiedniej galaktyki chyba wzieli bo tam takie maja zeby tylko ludzie sie nie wyrabiali i nie zarabiali,proste,kierownictwo ma jakas szkole ale niema umiejetnosci w organizacji pracy,

jamci

Co do kierownictwa, to się nie mogę zgodzić. mają dobre podejście do firmy jako takiej. niestety ludzie tam pracujący jeszcze nie wyszli z czasów komuny gdzie wszystko się wszystkim należało. W obecnych czasach jest inaczej. chcesz kasę to ją zarób!! czy ktoś zapłaci w sklepie za spleśniały chleb?? nie. każdy ma jakieś oczekiwania ale niestety trzeba mierzyć siły na zamiary. jeśli mam tylko podstawowe wykształcenie to nie oczekuję że będe zarabiał kupę kasy... proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Boreczno

• Jak się pracuje w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe