Opinie o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Boreczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Boreczno

widzę,że nastąpiły jakieś zmiany,ale szkoda,że na gorsze.Pan dyrektor został wyrzucony z szynaki w iławie rudy pewnie też[zastąpi pana zygmunta] .pani kierowniczka woda sodowa uderzyła jej do głowy.nic nie robią tylko obcinają dniówki ludziom,jak tak dalej będzie to nie wiem czy ktoś zarobi więcej niż tysiąc złotych.Poza panem dyrektorem oczywiście i jego kolesiem z iławy.Pracownicy muszą mieć mniejsze zarobki,bo dyrekcja musi zarobić[dojazdy kosztują]. Ale pamiętajcie w tej firmie nie liczą się ludzie tylko właściciel i jego córeczka.Najważniejsze jest to,żeby oni pływali w luksusie.Nieważne jakim i czyim kosztem.Pracownicy mogą pracować bez umów i za głodowe pensje,byle właściciel miał kasę.

Zero organizacji w kadrze,wyzysk ludzi-pracowników,płace żałosne,dyrektor kolejny wyżeracz pieniędzy-zero pojęcia o prowadzeniu firmy,byle dogodzić szefowi kosztem ludzi,dobra gadka pół sukcesu!za to brak podejścia do osób którzy naprawdę chcą i umieją pracować,szacunku wcale!!!kierownik kobieta (usunięte przez administratora),obecnie po awansie,ambitna,jednak władza daje we znaki...niestety...

doris

W tej firmie mozna zarobic 5 tys,ale w 3 miesiące.

sałata

Jeśli pracownik zarabia 5 tyś to mało? pytam się mało? w norwegi lepiej nie zarobicie!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
doris

A to bardzo ciekawe jak nie pracowałes a wiesz jak tam jest,chyba nie powinnes sie wypowiadac na ten temat.

daro

ciekawy - 2013-09-03 20:53:31 ciekawy - 2013-09-03 20:51:55 a jak machanicy tam mają?przepraszam mechanicyPowiem krotko to nie latwizna ddac zarobic wszystkim duzo w terazniejszej koniunktorze gdy polowa lub wiecej zalogi ma to gdzies odpekac dzionek a szef niech glowkoje pensja ma byc . zastrzegam ze nie pracuje tam i nie pracowalem ale widzialem jak pracuja.

ciekawy - 2013-09-03 20:51:55 a jak machanicy tam mają?przepraszam mechanicy

ciekawy

a jak machanicy tam mają?

?

ja tam pracowalem i moim zdaniem można się dogadać jedynie z Zygmuntem jedyny pracownik co ma jakieś pojęcie o produkcji.

doris

najważniejsze jest dobrze zarobic,a tam jest róznie,jak jest sprzedaż to zarobisz,jak jest przestój to jest mała kasa-proste.lepiej omijac ten zakład z daleka i nie będzie żadnego problemu.Ukłon dla starych pracowników.

jolka

żeby wyrażać swoją opinię naucz się pisać poprawnie po polsku,bo najłatwiej kogoś krytykować.

a poza palaczami?

PALACZE!!!!!!!!

ciekawy

ciekawy - 2013-08-05 20:39:27 a kto tam jest spoko w tym dolux-mto jest pytanie do was kto tam jest spoko?

ciekawy

a kto tam jest spoko w tym dolux-m

Bolek

Jesli chodzi o kierownictwo w tej firmie to ludzie bez żadnej wiedzy i rozumu zarządzają tą firmą.Kierownictwo powinno pielić buraki,i zbierać ślimaki na sprzedaż.

pracownica

Zgadzam się z opinią o tym zakładzie.Zakład z zewnątrz ok.,ale w środku zgnilizna i syf [usunięte przez moderatora] Praca w sobotę i niedzielę-brak organizacji i pomysłu na pracę. [usunięte przez moderatora] Zresztą na produkcji tam nikt ale to nikt się nie zna.Przychodzą ludzie z zewnątrz,ale jest to chwila gdy odchodzą [usunięte przez moderatora]

doris

to niesamowite co się tam dzieje,sama kiedyś tam pracowałam i wiem ile można zarobic,szkoda gadac [usunięte przez moderatora]

kolo

firma ok'tylko kierownictwo [usunięte przez moderatora]

awa

FIRMA OK

Zostaw merytoryczną opinię o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Boreczno

• Jak się pracuje w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe