Opinie o Robot Platinum Jaworzno w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Robot Platinum Jaworzno. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Robot Platinum Jaworzno o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robot Platinum Jaworzno w Jaworzno

Bogdan Nowy wpis

Jest teraz praca w firmie bo czytałem że sprzedają odkurzacze na zasadzie akwizycji. Są jakieś ogólne pokazy tego sprzętu czy tylko robi się je u klientów w domach? Pracownik ma wtedy prowizje od sprzedaży, bo jakbym się zatrudnił to warto wiedzieć, czy jest wysoka?

driver Nowy wpis
@Bogdan

Tak, dostajesz prowizje.

Fak Nowy wpis

Przejmować się tam kimś haha dziewczyna mnie nauczyła :D (usunięte przez administratora)

Użytkownik Nowy wpis

Sporo krytyki naczytałem się na różnych stronach na temat odkurzaczy, więc postanowiłem podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami. Zacznę od tego, że nie jestem pracownikiem żadnej z firm sprzedających takie odkurzacze, a jedynie użytkownikiem 0d 1995 roku. Dokładnie od Listopada 1995 roku, Czyli od 23 lat. W tamtym czasie odwiedził nas przedstawiciel , który dostał nasz numer telefonu (stacjonarny) od naszych znajomych . Po około 3,5 godzinnej prezentacji z dużym oporem kupiliśmy odkurzacz za 39 990 000,00 tak dobrze czytasz za prawie 40 milionów , bo było to jeszcze przed denominacją. Ja miałem wtedy 25 lat i był to dla mnie i mojej rodziny olbrzymi wydatek, bo dla przykładu nowy Fiat 125p MALUCH kosztował 41 milionów , więc miałem przez godzinę podczas prezentacji dużą rozkmninkę, bo syn miał 3 lata, żona w ciąży z drugim dzieckiem, które urodziło się w grudniu, a tu nad nami stoi Pan który przekonuje, że zakup tego odkurzacza może być najlepszą decyzją w życiu. (specjalnie nie podaję nazwy , by nie robić reklamy żadnej z firm) a my mieliśmy 10 letniego malucha … I wiecie co … Niedawno zadzwoniła do mnie jakaś pani, która zaproponowała mi prezentację jakiegoś wielofunkcyjnego urządzenia medycznego. Ładnie mówiła i była uprzejma. Umówiłem się z nią. Na pokaz przyjechał jej brat. Okazało się, że Pan prezenter z ładnych kartonów wyciągnął najnowszy odkurzacz, który zaczął nam prezentować. I właśnie wtedy zacząłem sobie uświadamiać, że już to kiedyś słyszałem :) jakieś 23 lata wcześniej. Miło się tego Pana słuchało, ciekawie mówił i z zaangażowaniem. W pewnym momencie poprosił o nasz odkurzacz, więc pokazałem mu nasze 23 letnie urządzenie , a gdy zerknął na separator , to aż podskoczył z wrażenia. Dlaczego ? Bo wygląda ja nowy. Jest czysty i zadbany, bo taki ma być. To dokładnie zanim wyszedł prezenter z domu gdy go kupowaliśmy tłumaczył nam chyba z pięć razy. W tym momencie Pan prezenter chyba już zrozumiał, że nie sprzeda nam swojego odkurzacza, ale i tak omówił różnicę między jednym, a drugim. I faktycznie są różnice. Na koniec poprosił o numery telefonów do naszych znajomych. Daliśmy mu pełną listę. Zapytał, czy jego siostra może się na nas powołać. Odpowiedziałem, że tak, bo uważam , że taki sprzęt powinien być w każdym domu. Dlaczego...? Bo jest bardzo dobry, skuteczny i relatywnie tani … Tak kochani jest tani. Dziś kosztuje około 6000 zł , czyli jakieś 3 lub 4 wypłaty miesięczne. Kiedyś kosztował 40 milionów zł , czyli jakieś 12 do 15 miesięcznych wypłat. Ja jako użytkownik polecam odkurzacz z separatorem. Żadnej konkretnej firmy, gdyż mam znajomych którzy mają odkurzacze z innych firm niż ja i są również zadowoleni, choć tez za nie trochę kasy musieli zapłacić. Dlaczego go polecam ? Bo mam dwóch synów i obaj alergicznie i astmatycznie są zdrowi. I nie wiem, czy jest to w 100% zasługa mojego odkurzacza, ale wiem, że dzięki niemu kurzu w domu jest znacznie, ale to znacznie mniej. Mam dwie synowe i obie mają alergie, a jedna astmę . Ich rodzice nie kupili tego „drogiego” odkurzacza, a szkoda. Być może moje synowe też byłyby zdrowe. Z listy którą podałem Panu prezenterowi kupiły 3 osoby. Wszyscy dzwonili do mnie podczas swoich prezentacji i pytali mnie czy warto kupić. Każdemu bez wahania powiedziałem kupuj, bo warto. Pan prezenter okazał się człowiekiem bardzo uczciwym. W zamian za polecenia na których były sprzedaże przywiózł nam do domu fajne prezenty. Miły gest ze strony Firmy i Pana prezentera … Daliśmy mu jeszcze kilka numerów telefonów … Ta prezentacja skłoniła mnie by zerknąć w czeluści internetowe. Tu natknąłem się na całą falę krytyki, hejtu i obrażanie jeden drugiego. Ale znalazłem tez coś jeszcze. Co mnie mocno zastanawia, bo cenowo różni się od wszystkich odkurzaczy z separatorem które znam i jest znacznie tańszy. I podobny do dwóch które na rynku funkcjonują, lub funkcjonowały. Moją szczególną uwagę zwróciła jego cena. Kupiłem dla dzieci. Przywiózł im kurier. Pytam ich jak się spisuje, obaj mówią , że świetny, skuteczny … Z resztą sprawdź sam www.medi-smart.pl Nie robię żadnej reklamy, ale ze względu na cenę i funkcjonalność, warto się nad nim zastanowić. Pozdrawim Użytkownik

Użytkownik

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Mistrz lakierni
ZRE Katowice
marcin

nie ma testów tego odkurzacza ? niech ktoś zrobi test kto go ma

szpin

są dobre jakościowo, ponieważ właśnie nie są wytwarzane w chinach, na co co raz to więcej ludzi zwraca uwagę

żynaa

czym się różnią te roboty i odkurzacze od takich które można kupić w normalnym sklepie? sprzedają je razem w komplecie, czy osobno? ktoś wie jaka jest cena? piszesz że mają dobre produkty i roboty i odkurzacze są dobre twoim zdaniem, co jest w nich takie dobre? czy trzeba kupić obydwa?

uszan

praca w firmie Robot Platinum to akwizycja, wciskasz biednym emerytom odkurzacz, samochód służbowy to tylko mrzonka dla naiwnych, nie ma podstawy jest tylko prowizja i to pod stołem bez żadnego ubezpieczenia, zajedziesz auto i nic nie zarobisz

Medi Smart

Szanowni Państwo! Firma Powermed International sp z o.o. chcąc uciąć wszelkie spekulacje dotyczące urządzenia, oświadcza że była i jest nadal właścicielem światowego patentu na wygląd oraz cechy konstrukcyjne urządzenia sprzedawanego pod dawną nazwą POWERMED GOLD EDITION, POWERMED MEDILINE, a obecnie ROBOT PLATINUM. Z powodu zakończenia współpracy z dystrybutorami, którzy byli jedynie właścicielami znaku towarowego urządzenia, zmianie uległa nawa firmy oraz nazwa produktu na Medi-Smart. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom urządzenie będzie wyróżniać się teraz dużo niższą ceną, dostępną dla każdego w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych- 1.499zł. Mamy nadzieję, iż Państwa satysfakcja będzie większa i produkt będzie cieszyć się Państwa zainteresowaniem.

Janusz

Witam, na wstępie napiszę tylko że produkt jak i firma to wielka porażka! Przestrzegam wszystkich. Po pierwsze firma stosuje chwyty poniżej pasa. Nie wywiązuje się z obietnic w stosunku do pracownikow (pieniądze inne niż mówią albo ich brak, samochody firmowe limity z księżyca i zmiana reguł, etc.) ale i wielkie problemy z klientami. Wręcz zakaz ze strony szefostwa o przyjmowaniu zwrotów. Kara 500zł powinien się UOOiK tym zająć. Bo żerowanie na naiwności. Nie polecam nikomu i Odradzam jako już były pracownik. Pan (usunięte przez administratora) szef - człowiek o którym szkoda pisać, bez komentarza!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Robot Platinum Jaworzno - Jaworzno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Robot Platinum Jaworzno?

Kandydaci do pracy w Robot Platinum Jaworzno napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Robot Platinum Jaworzno