CKK ARCHITEKCI sp z o.o. sp.kom.

Gdynia

Opinie o CKK ARCHITEKCI sp z o.o. sp.kom.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Vap pracujesz w CKK ARCHITEKCI sp z o.o. sp.kom.? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Jakie są warunki pracy? Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z firmą? Jak długo pracujesz i na jakim stanowisku? Czy polecasz pracę w firmie?

karol
użytkownik zarejestrowany

@ela widzę, że nadal to ogłoszenie jest dostępne i można wysyłać cv. Ktoś może był na rozmowie, zna konkretne warunki? Zastanawia mnie dlaczego nadal nikogo nie zatrudniono, chociaż może szukają najlepszego kandydata

Anna Król

Jeżeli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy oraz szczegółowymi informacjami, zapraszam do kontaktu anna.krol@ckkarchitekci.pl

Anna Król

Witam serdecznie. Nasza firma posiada stronę internetową od kilkunastu lat niezmiennie pod tym samym adresem: www.ckkarchitekci.pl. Zapraszam do kontaktu także poprzez: anna.krol@ckkarchitekci.pl

Ola

Świetna pracownia, nie zastanawiaj się. O ile naprawdę chcesz się czegoś nauczyć.

łosoś
użytkownik zarejestrowany

też czekam na nowinki nowości od firmy i jakoś nie moge się doczekać zbytnio, więc zaczynam się już martwić czy aby na pewno jest z firmą wszystko w porządku.. jak sądzicie, nie ma na co narzekac u nich? no i czy rekrutują to wazne, bo nie widziałem od nich teraz fajnych ogłoszęń i tak sie zastnawiam.

niunia

fiona - ale izb urbanistów to już nie ma ;)

prostownik

Ilość komentarzy jest tak duża, iż wydawałoby się że pracowało tam ze 300 osób (usunięte przez administratora)

Ln

Współpracę z CKK zakończyłam niedawno z powodów tylko i wyłącznie osobistych. Miło się współpracowało i wiem, że tak już nigdy nie będzie.

arni

W CKK robi się ciekawe projekty, bo firma ma dostęp do dobrych zleceń. Nikt nie ogranicza przy tym niczyjej wyobraźni. Jest tylko presja na czas, ale to wszędzie.

Kasia

Słyszałam o tej firmie wiele dobrego. Dajcie znać, jak będą kogoś szukać. Jeszcze studiuję, ale zależy mi na starcie w renomowanej pracowni.

pb

Firma działa profesjonalnie na terenie całej Polski

W tej firmie nauczyłam się zawodu, przepisów i współpracy z urzędami. Również dostałam super referencje.

dizajnerka

Najbardziej kulturalna pracownia, w jakiej było mi dane pracować.

Stały współpracownik

Z firmą CKK Architekci współpracuję od lat. Zawodowo jestem bardzo zadowolony. Wspólnie pracowaliśmy nad imponującymi realizacjami.

dr who

@up Na pewno pracowałeś w CKK Architekci? :)

Człowiek

Współpracę z CKK zakończyłem w 2012 roku. Firma całkowicie się ze mną rozliczyła. Dostałem super referencje. Do dzisiaj pozostajemy w przyjacielskim kontakcie.

michu

hej a może ktoś wie czy pracuje tam jeszcze ta czarna [usunięte przez moderatora] co pracowała tam od wakacji. pozdrawiam

Pracowity leń

Sporo projektów w toku. Co jakiś czas kogoś szukają. Da się popracować. Spoko

B

Latem miałam u nich praktyki. Fajny zespół.

T.H.

Projekt zrealizowany na czas. Brak zastrzeżeń. Oceniam pozytywnie.

Vap
@T.H. 04.12.2012, 09:37
Projekt zrealizowany na czas. Brak zastrzeżeń. Oceniam pozytywnie.

Dobra Pracownia choć i tak najlepsza jest ta winda w budynku ;p.

Zostaw opinię o CKK ARCHITEKCI sp z o.o. sp.kom. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CKK ARCHITEKCI sp z o.o. sp.kom.