Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Zdziwiooona

O, a co znów taka cisza na tym forum? chyba rzeczywiście to prawda ze pod nowymi rządami miłośników zwierząt nastąpił złoty wiek rozkwitu organizacji, a ludziom w końcu żyje się błogo i dostatnio

@Zdziwiooona

animal live matter's :) Pieski i kotki biegające po biurze, papuga - normalnie kakadu.pl albo zooplus.pl bedzie niedlugo. Obowiązki bieżące schodzą na plan dalszy. Ważne aby wyjść ze zwierzęciem na spacer .....

Doktor Dollitle
@legionista

Ale ze i papuga już nawet była? To w sumie super, tworzy klimat takiego przyjaznego ludziom i zwierzętom miejsca pracy :) Brakuje jeszcze tylko aby ktoś koniem do biura zajechał - to byłoby coś! :)

@Zdziwiooona

Ci co zostali zbieraja chrust teraz - wiec nie maja czasu na siedzenie na forum i pisanie o czymś o czym wszyscy i tak wewnątrz wiedzą

Ewelina

Zbierają chrust? Co to znaczy? ;p

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini?

Oooooooooo

Nalezy sobie zadac raczej pytanie, czy w tym wypadku można mówić o jakimkolwiek stylu ;)

Legionistka
@Oooooooooo

Teoria chaosu była by dobrym określeniem na nazwę stylu zarządzczego, po nowym roku beda dalsze zmiany, niestety kierunek nadal ten sam .....

Annn

Ja bym się zastanowiła nad słowem zarządzanie . Jest bałagan jakiego nigdy nie widziałam nigdzie

Eli
@Annn

Chyba wszyscy się zastanawiają jak ludzie tutaj to wytrzymują

Legionista
@Annn

Niestety nie ma ani zarządzania ani stylu, jest za to bajzel i niekompetencje

Edward
@Legionista

Czemu bajzel? Co takiego się dzieje? I jak to wpływa na pracowników? :)

pączek
@Edward

Ty tak na serio się pytasz ? czy żartujesz? Chyba że krótko stażem - to rozumiem .....

Edward
@pączek

Serio pytam, nie pracuję tu ale się zastanawiam czy warto tu wysyłać CV, a jak czytam o bajzlu to się trochę odechciewa, nie powiem...

Theo
@Edward

Wnioski łatwo wyciągniesz

Ciekawy

Widziałem rekrutacje na PM teren Warszawy, orientujecie się kto jest regionalnym na tych terenach?

@Ciekawy

Znany Pan P. Nie polecam !

Lula
@Ciekawy

Odradzam... stres A nie praca A lekarze będą wyrabiać z wizyt

Irena
@Lula

Czym ten stres jest spowodowany? Napisz proszę więcej szczegółów. Dzięki i czekam.

Magik
@Gość

Czy on już znalazł nową pracę?

Jaki jest styl zarządzania w Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini?

Stylowa

A to tam jest w ogóle jakiś styl? ;)

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel Medyczny w firmie Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
MagneZ

Mysle ze po ładnych paru latach w branży farmaceutycznej dobrze byłoby znać różnice między magneZem a magneSem - jest ona rzeczywiście subtelna, aczkolwiek istotna :) Bo potem tak trochę zabawnie, a trochę kiepsko wychodzi :)

xxxx

Witam, Czy ktoś mógłby mi napisać jak wygląda praca PM? Ile dziennie wizyt, jakie mniej więcej zarobki, jak wygląda sprawa z umowami? jaki samochód? czy są z góry wyznaczone godziny pracy? z góry dziękuję ;)

@xxxx

Pensja dużo poniżej rynkowej, dużo obietnic podczas rozmowy rekrutacyjnej i nic poza tym

~~Koniofan~~

Czyli tak de facto nic się nie zmieniło, wszystko po staremu ;))

Jolanta

Co tam u was słychać?

rep
@Jolanta

A co chcesz usłyszeć?

Hej, czy Angelini przyjmuje do pracy? Były ogłoszenia, ale nikt nie dzwoni.

Mirella
@Adam

Widocznie byla rekrutacja “wewnetrzna”

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży OTC. Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, ilość PF w Zespole, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

@Asd

Pensje mizerne i to bardzo. Firma tylko dla nowicjuszy.

@Asd

Dobra rada daruj sobie :)

@Vito

Dobrze... natomiast w dalszym ciągu nie dowiedziałem się niczego konstruktywnego... można poznać więcej szczegółów o które prosiłem ?:) z góry dziekuje.

@Asd

Zarobki ok 7500-8500 brutto Samochód toyota Avensis Dziwną kadrą zarządzającą jak Cię motywuje lądowanie głowy to ok. Plus to leki, innych to nie ma :)

@Vito

Dziękuje za info :) fakt, jak na farmacje „dupska nie urywa”... a co się stali z ASM OTC na Śląsku? O ile się orientuje, pracował kiedyś (usunięte przez administratora) z Tevy... pozdrawiam :)

AAAA

Awansował

@Asd

Tak zgadza się i jego teorie z kosmosu i brak szacunku do ludzi :) "teoretycznie" nadal jest :) zrobił z tego (usunięte przez administratora) że ludzie odchodzą na potęgę

@AAAA

Nie wiem kim był w tevie, opinie zostawił po sobie taką, że każdy to pamięta i jego :p w Angelini chyba też dał się we znaki wszystkim :p najlepsze cyklowki i jego przemowy same(usunięte przez administratora)

zdziwiony

bzdura zarobki 5500 brutto ,tak mi proponowano ,20 letnim doświadczeniem

Olek Szczurek
@Asd

Jeżeli ktoś aspiruje na kierownika i pyta w pierwszej kolejności o auto, to może byc ale kierownikiem kasy w biedronce

Szary888

Cześć ludzie! Niech mi ktoś wytłumaczy jak to możliwe, że człowiek z zapędami sadystycznymi nadal zajmuje w tej firmie stanowisko kierownicze? Który to już rok? Wchodząc na to forum nie widzę żadnych obiektywnych komentarzy sprzed lat. Czy ktoś tu posmarował? Zapomniałem że w tej organizacji zawsze lubiło zamiatać się pod dywan :| Pozdrawiam serdecznie masochistów z jego terenu (Warszawa)

Gienek

I po balu.

animal_lover
@Gienek

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedz? Czy aby coś ciekawego mnie ominęło? ;)

Mała Mii
@Szary888

Rozwija się poza strukturami firmy

Kika88
@Mała Mii

Świetna informacja!!! Sam odszedł?

????
@Szary888

Cześć, Muszę się odnieść.... tak ODDANEGO, ZAANGAŻOWANEGO I PRACOWITEGO Kierownika nie było mi dane nigdy wcześniej mieć!!! Mało tego.... EMPATYCZNY i POMOCNY... tak po prostu, tak po ludzku...można było na Niego liczyć....WYMAGAJĄCY, ale to chyba nie zbrodnia, chyba, że jest się leserem, który lubi się ślizgać... taki zawsze będzie wylewał pomyje, bez cienia autorefleksji...

Stefan

Co tam u Was słychać? Wszystko dobrze?

Ogłoszenia parafialne
@Stefan

Znajome wiewiórki i świstaki donoszą iż miłościwa Belcia leci, nie wiemy gdzie ale leci

@Ogłoszenia parafialne

Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle....... Pa Pa Belcia..... au revoir !

OnaZdziwionaaa
@legionista

O, czyżby funkcjonowanie programu „rodzina na swoim” dobiegło już końca? :)

Szary888

Patryk

Czy zespół dogaduje się między sobą ?

Inny

Cześć, czy ktoś z Was może przybliżyć i wyrazić opinie o pracy przedstawiciela farmaceutycznego? Plany i oczekiwania realne? ????

Klikles

Hej. Czy może mi ktoś podać kontakt do osoby zajmującej się w Aneglini Polska business developmentem albo jeśli kogoś takiego nie ma to do Dyrektora? Dzięki

Jak jest z awansem w Medagro International Sp. z o.o. Grupa Angelini?

Ojtam#Ojtam%$

Ojtam ojtam zaraz by wszyscy awansować chcieli! Popracujcie najpierw z 20 lat to może doczekacie :)

@Ojtam#Ojtam%$

e tam, pracownicy jednego działuo juz niedługo będą mieli nowego kierownika, wtedy awans mają zapewniony w postaci kontynuacji kariery poza strukturami firmy

~Ogórek_kiszony~
@legionista

Naprawdę, którego działu? Ciekawe co to za gwiazda znów będzie

Ona

@Zdziwiooona czyli ogólnie sytuacja w firmie teraz lepsza niż wcześniej? Polecasz?

Zdziwiooona
@Ona

Nie wiem, usiłuje się właśnie czegoś konkretnego dowiedzieć, po braku reakcji jednak oraz ze nikt tego nie dementuje, można zakładać ze rzeczywiście jest cudownie i wspaniale

.....

masakra ,pomimo pozytywnego wyniku rekrutacji ,to jednak słowo masakra jest poprostu odpowiednim słowem ,kierownik krajowy sprzedaży,prowadzący rekrutację m.in człowiek chyba bardzo ciężko chory ....czekanie ,az skonczy rozmowę z poprzednim kandydatem ,spóżnienie na dzień dobry kilkadziesiąt minut....masakra ,coś nie tak

Mary
@.....

Przykro, że ludzie komentują w taki sposób i poruszają osobisty temat czyjejś choroby... strasznie słaba jest Twoja wypowiedź. Również byłam na rozmowie z Panem Dyrektorem i moim zdaniem jest to akurat bardzo mądry człowiek , takie wrażenie zrobił na mnie swoimi wypowiedziami i doświadczeniem w sprzedaży... A spóźnienie czy jak piszesz, poprzednia rozmowa się przedłużyła ...zdarza się i to są normalne rzeczy... Nie oceniajmy wszystkiego tak powierzchownie od razu. Trochę dystansu i spokoju życzę :)

@@Ufo
@Mary

Czloweik o ktorym tu mowa to nie dyrektor a kierownik krajowy, jest on naprawde super czlowiekiem, wymagajacym, ale madrym profesjonalnym i bardzo rzyczliwym. Niestety liczba takich osob w tej firmie jest coraz mniejsza. Zycze mu zdrowia

ella
@Mary

Droga Mary ,czytając Twoją wypowiedż /odpowiedż na opinię wyrażoną przez osobą rekrutowaną ,nie masz żadnych praw do oceniania czyjeś wypowiedzi ,każdy piszący opinię wyraża to ,co czuje .... Nie wyobrażam sobie czekać na rozmowę kwalifikacyjną kilkadziesiąt minut ,jak dla mnie brak kultury i szacunku dla osoby rekrutowanej ,która ,podejrzewam przybyła na czas do firmy na rozmowę - jest to niedopuszczalne w szanującej się firmie i nie jest to normalne ....jeśli wg Ciebie jest to normą ,to z jakiego środowiska pochodzisz ? Co do stanu zdrowia kierownika ,nie skomentuję ,uważam ,że jesli Krtoś jest cięzko chory ,Jego miejsce jest w domu lub w szpitalu . pozdrawiam

Liczy się 1 wrażenie
@.....

Również moja rozmowa się mocno opóźniła. Przybyłam do siedziby firmy po 4,5 godzinnej podróży i czekałam ponad 30 minut, za co nawet mnie nie przeproszono. Pani z HR, która towarzyszyła Panu D. podczas rozmowy robiła dziwne miny co również jest niedopuszczalne. Drodzy zarządzający pamiętajcie, ze to nie tylko osoba rekrutowana musi robić wrażenie, ale Wy również pokazujcie poziom danej firmy. W przypadku tej firmy był on żenujący.

Hospital/onkologia

Bardzo proszę o info jakimi autami jezdzi się w Hospital / onco? Z gory dziekuje

@Hospital/onkologia

VV Golf

Dominika

@Ja A czy inne narzędzia pracy takie jak tablet/telafon również zapewnia Medagro International? Dzięki.

Abc

Dziękuję za odpowiedź. To jak na KAMa na kilka województw to bez szału....

Peugeot

Gdybym wiedziała to bym nie pytała :-) To Golfy czy Peugeoty? Pozdr

@Peugeot

O to jakaś nowość :)))))

@Dominika

Takie narzędzia zapewnia Angelini - to są standardowe narzędzia.

Poważnie zainteresowana
@ja

Dobry Wieczór Zauważyłam dzisiaj, że Angelini poszukuje KAM do onkologii w umowie na zastępstwo. Chyba wysle swoją aplikację ale jesli bylibyście tak uprzejmi i dopisalibyscie na jakie wynagrodzenie mozna liczyć w tej linii i jake auto służbowe jest oferowane . Bede wdzięczna za szybką odpowiedz bo czasu zostało niewiele.

legonistka
@Poważnie zainteresowana

szczerze, radze sie nie pchac tam, ostanio czystki okrutne, zaczyna brakowac ludzi do delegowania zadan. A ci co jeszcze pozostali mają serdecznie dosc "rodzinnej" atmosfery

powaznie zainteresowana
@legonistka

Dzięki za info. Natomiast nie o to pytałam... Ehhhh

legionistka
@powaznie zainteresowana

VW GOLF

Grzegorz

Czy Medagro International to teraz Angelini Pharma Polska? Firma zmieniła nazwę? Jakie zarobki i rodzaj umowy dla nowego pracownika i w jakich godzinach się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.