Punkt Pocztowy IN POST

Pruszków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Punkt Pocztowy IN POST
4 2 6 1

Opinie o Punkt Pocztowy IN POST

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Pruszków.

Pracownik

Masakra totalnie nie polecam, atmosfera nawet ale jeśli chodzi o zarząd tam miłościwie panujący masakra

młody

Zainteresowała mnie firma Punkt Pocztowy IN POST, mają bardzo dużo ogłoszeń na stronie. Mi konkretnie spodobało się stanowisko Pracownika Infolinii, oferują pracę w zgranym zespole, umowę o pracę, pracę zmianową w dni robocze w godzinach 6.00–22.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-20.00 oraz możliwość rozwoju zawodowego. Myślę, że świetne warunki jak na takie stanowisko :)

były pracownik

Nie polecam firmy , lecz nie ze wzgledu na pracodawcę , tylko na pseudo kierowniczkę -karierowiczke ! Przyjechało to z jakiegoś zadupia na południu i kariere robi , dzieki jej zabiegom , w kilka miesiecy przewaliło się tu kilkanaście osób:) co do wypłaty to tez nędza , obietnice wielkie a jak do wypłaty dojdzie to rozczarowanie ...

combat33

wyścig szczurów

Zostaw opinię o Punkt Pocztowy IN POST - Pruszków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Punkt Pocztowy IN POST