Opinie o PIERROT GROUP Sp. z o.o. w Bogucin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PIERROT GROUP Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIERROT GROUP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIERROT GROUP Sp. z o.o. w Bogucin

re333

nie jest ta firma rzetelna i profesjonalna kiedyś jeździli co tydzień teraz i trzy tygodnie nie ma ich olali nas dlatego też ich olewam koniec zakupów zwłaszcza że pojawiła się nowa firma

NICOLA

NOWA FIRMA?PROSZĘ O NAZWĘ TEJ FIRMY,TEŻ JESTEM ZAINTERESOWANA.POZDRAWIAM

Pojawiła się w sieci oferta dla kierowcy ­sprzedawcy. Z tego co widzę chodzi o dostawę wody źródlanej i napojów do klientów. Chciałem dopytać czy za pozyskiwanie nowych klientów jest dodatkowa premia do podstawy? Stawki są motywujące?

re333

Józef

Jaka firma

NICOLA Nowy wpis

NOWA FIRMA?PROSZĘ O NAZWĘ TEJ FIRMY,TEŻ JESTEM ZAINTERESOWANA.POZDRAWIAM

Jaka jest kultura pracy w PIERROT GROUP Sp. z o.o.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PIERROT GROUP Sp. z o.o.?

józio Nowy wpis

praca tam to porażka, rezygnuje'

Czy po rozmowie w PIERROT GROUP Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pomoc kuchenna - pracownik produkcji
Puszczykowo
Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
I love anime

Czy będzie kontynuacja akagami no yona, jest już 2020rok a ja czekam na 2 sezon, a wydana została w 2015. Proszę o odpowiedź

Luka

Za to jest dobrym pracodawcą. Natomiast klienci mający uwagi do firmy powinni kierować je na właściwy adres.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w PIERROT GROUP Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Matteo

Warto zanim pomożecie w opiniach to sprawdzicie czy głąby oceniają firme upominki pierrot Bogucin kolo Poznwnia czy wode pierrot wolanów

ALA

NIE KTÓRE WODY OK. ALE JEŻDŻĄ JAK CHCĄ . TELEFONÓW NIKT NIE ODBIERA JAK DZWONISZ DLACZEGO NIE PRZYJECHALI.

Hanna
@ALA

Zapewne korzystasz z usług tej firmy. A próbowałeś dzwonić kiedykolwiek do jej Dyrektora w celu wyjaśnienia tych sytuacji? Jeśli znaleźliby się tu jacyś pracownicy PIERROT GROUP, to niech wyrażą swoje zdanie o tym pracodawcy. Czy atmosfera między Wami jest na tyle korzystna, iż nie przeszkadza specjalnie w jakości wykonywanej pracy? Zapraszamy do dyskutowania!

Matteo
@ALA

To nie ta firma , mylisz firme

kami

polecam

Mati
@kami

Polecam

Olga

@kami Możesz rozwinąć swoją opinię o informacje o atmosferze w pracy i zarobkach?

Aleksandra
@Olga

Niestety nie została udzielona odpowiedź na Twoje pytanie, ale może byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Można liczyć w PIERROT GROUP Sp. z o.o. na coś więcej niż najniższa krajowa? Jeśli nie Olga to może ktoś inny udzieli mi odpowiedzi?

sebs

jestem zadowolony z tej firmy pierrot kierowca dostawy bardzo miły woda oreżada smakuje

Witold

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Szef to dobry i empatyczny człowiek! Problem w tym, że ma złych doradców niestety! Może więcej pokory i kreatywności!

Praca w firmie Pierrot nauczyła mnie wiele dobrego. Zespół z którym miałem przyjemność pracować był zgrany, prawdziwi profesjonaliści. Szef to równy gość . Można śmiało aplikować!

Filip

Czy dobra praca jest przyczyną takiej ciszy na forum? Podpowiedzcie nowym chętnym do pracy kilka informacji!!

Były magazynier

Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku. Dostajesz zamówienie i musisz je uszykować, bez wielkiego pośpiechu ( ważne żeby się nie pomylić) .Firma handluje dekoracjami , wiec nic ciężkiego. Duży nacisk kładą na porządek na magazynie. Pracowałem tam podczas studiów zaocznych , nie było problemu z wolnym na egzaminy wypadające w piątek.W skali od 1-10: mocna 8-ka.

Łukasz

Pracowałem w tej firmie 2 lata.Gdybym nie zmienił miejsca zamieszkania , pewnie pracowałbym tam dalej. Praca ok 8 godzin dziennie , z wypłaty byłem zadowolony. Ogólnie polecam.

Małgorzata@

Pojawiają się oferty pracy w charakterze dyrektora handlowego . Wyrazić swoją opinię dotyczącą tego stanowiska?

AMyślałamŻebyTamPracować
@Małgorzata@

No jeśli możesz to tak:-)

Grzesiek Ełk

Pierrot Ełk to najwiekrzy brak klasy w obsłudze klienta i dbaniu o pracownika. Butelki są brudne. Kiedy odkręcam kapsel to są tam resztki szkła. Jezeli szanujesz swoje zdrowie to przestrzegam przed spożywaniem. Ełccy dostawcy to jedyni w swoim rodzaju żygolacy. Podrywaja wszystkie panie. Szkoda mi waszych żon.

Radosław
@Grzesiek Ełk

Grzesiek to nie ten Pierrot, byłoby super gdybyś zanim oczernisz firmę upewnił się że jesteś na właściwym profilu firmy.Wypadałoby sprostować swoją wypowiedź ;-)

jadwiga

z każdej prowizji coś wynika w portfelu kolego, kwestia tylko jak wiele się z nich miesięcznie zarabia - proszę cię więc o taką precyzyjną informację

Zostaw merytoryczną opinię o PIERROT GROUP Sp. z o.o. - Bogucin

PIERROT GROUP Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 36 ocen.

PIERROT GROUP Sp. z o.o.