Opinie o PIERROT GROUP Sp. z o.o.

Były magazynier

Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku. Dostajesz zamówienie i musisz je uszykować, bez wielkiego pośpiechu ( ważne żeby się nie pomylić) .Firma handluje dekoracjami , wiec nic ciężkiego. Duży nacisk kładą na porządek na magazynie. Pracowałem tam podczas studiów zaocznych , nie było problemu z wolnym na egzaminy wypadające w piątek.W skali od 1-10: mocna 8-ka.

Łukasz

Pracowałem w tej firmie 2 lata.Gdybym nie zmienił miejsca zamieszkania , pewnie pracowałbym tam dalej. Praca ok 8 godzin dziennie , z wypłaty byłem zadowolony. Ogólnie polecam.

Małgorzata@

AMyślałamŻebyTamPracować
@Małgorzata@ 03.05.2017, 14:05
Pojawiają się oferty pracy w charakterze dyrektora handlowego . Wyrazić swoją opinię dotyczącą tego stanowiska?...

No jeśli możesz to tak:-)

Grzesiek Ełk

Pierrot Ełk to najwiekrzy brak klasy w obsłudze klienta i dbaniu o pracownika. Butelki są brudne. Kiedy odkręcam kapsel to są tam resztki szkła. Jezeli szanujesz swoje zdrowie to przestrzegam przed spożywaniem. Ełccy dostawcy to jedyni w swoim rodzaju żygolacy. Podrywaja wszystkie panie. Szkoda mi waszych żon.

Radosław
@Grzesiek Ełk 18.04.2017, 07:02

Grzesiek to nie ten Pierrot, byłoby super gdybyś zanim oczernisz firmę upewnił się że jesteś na właściwym profilu firmy.Wypadałoby sprostować swoją wypowiedź ;-)

jadwiga
użytkownik zarejestrowany

z każdej prowizji coś wynika w portfelu kolego, kwestia tylko jak wiele się z nich miesięcznie zarabia - proszę cię więc o taką precyzyjną informację

użytkownik zarejestrowany

all

ada to nie ten pierrot...

on

Chyba firmy pomyliłeś :) Bo piszesz o "Woda Pierrot" a ta to zupełnie inna firma :)

Marcin
@on 18.08.2015, 15:10

Zanim oczernisz jakąś firmę upewnij się że to właściwa firma.Chodziło Ci o firme handlującą wodą a ta firma handluje upominkami.

były

Czas pracy do ustalenia, wyplaty ok. Nie mialem problemow.

Marti

Jak dla mnie najgorsza płaca i towar lipny. Nie polecam

Potencjalny pracownik

Witam czy nadal bez zmian jest w tej firmie?bo komentarze nie wskazuja na jakakolwiek poprawe.dzis dostalem propozycje spotkania i rozmowy w sprawie zakladania ogrodów.ale po przeczytaniu poprzednikow mam obawy co do kariery w tej firmie

byly

Pracowałem w tej firmie jakiś czas jako magazynier, z poczatku całkiem OK z miesiąca na miesiąc niestety coraz mniejsza płaca a w dodatku praca w godzinach 9-17 była może 1 dzień w tygodniu... Ogólnie kończyliśmy grubo po 18 czasami nawet 19. Cały dzień stracony, spraw się nie załatwi,(usunięte przez administratora). Ogólnie NIE POLECAM

Zostaw opinię o PIERROT GROUP Sp. z o.o. - Bogucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIERROT GROUP Sp. z o.o.